x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bosch Rikkaimuri YOUseries

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bosch Rikkaimuri YOUseries
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bosch Rikkaimuri YOUseries
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bosch Rikkaimuri YOUseries
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/220019522.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151772609.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218299126.jpg?ts=1
Bosch Bosch Rikkaimuri YOUseries Rikkaimuri YOUseries Rikkaimuri YOUseries Battery included (3)
  • 03165140952156
  • 06033D7001
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Kulta
  • 125.86 125.86 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Battery included125.86, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • OBH Nordica X-Force 8.60 Essential varsi-imuri EO9617NO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217782123.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249741627.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249741621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249741520.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249741619.jpg?ts=1
      OBH Nordica OBH Nordica X-Force 8.60 Essential varsi-imuri EO9617NO X-Force 8.60 Essential varsi-imuri EO9617NO X-Force 8.60 Essential varsi-imuri EO9617NO OBH Nordican johdottomalla X-Force 8.60 Essencial-varsi-imurilla siivous käy vaivattomasti ilman johtoja, letkuja tai pölypusseja. Se muuntuu helposti tehokkaaksi rikkaimuriksi. Imurissa on Stop&Go-toiminto, voit jättää varsiosan seisomaan ilman imuriosaa, mikäli käytät rikkaimurina. X-Force 8.60 poistaa pölyn erittäin tehokkaasti moottoroidun turboharjasuulakkeen ansiosta. Sen ainutlaatuisen, taittuvan flex-varren ansiosta imuroit helposti matalimpienkin kalusteiden ja esteiden alta ilman, ett (13)
      OBH Nordica X-Force 8.60 Essential varsi-imuri EO9617NO
      • 03221616013810
      • EO9617NO
      • 2211400995
      1
    • Bosch Serie 6 Athlet johdoton pölynimuri BBH6PARQ
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205478205.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251885430.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Serie 6 Athlet johdoton pölynimuri BBH6PARQ Serie 6 Athlet johdoton pölynimuri BBH6PARQ Serie 6 Athlet johdoton pölynimuri BBH6PARQ Helpota jokaviikkoista rutiiniasi johdottoman Bosch Serie 6 Athlet -pölynimurin avulla, joka sisältää ProParquet -järjestelmän, erinomaisen johdottoman tehon sekä kätevän merkkivalon suodattimelle. (3)
      Bosch Serie 6 Athlet johdoton pölynimuri BBH6PARQ
      • 04242005134854
      • BBH6PARQ
      1
    • Xiaomi Roidmi F8
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203427923.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158545864.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246532433.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246535224.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151994921.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Roidmi F8 Roidmi F8 Roidmi F8 Suoriudu helposti ja nopeasti kodin yksinkertaisista imurointitehtävistä. Riodmi F8 on johdoton pölynimuri, joka toimii harjattomalla, 18 500 kierrosta minuutissa pyörivällä DC-moottorilla. Erittäin imukykyinen pölynimuri vangitsee pienimmätkin pölyhiukkaset, murut ja vastaavat matoilta, patjoista ja lattianraoista. Riodmi F8 -pölynimurin nelikerroksinen suodatusjärjestelmä nappaa helposti hiuksia ja pölyä sekä suodattaa pois pölyä, likaa ja allergeeneja. Lopuksi se päästää ulos vain puhdasta ja raikasta ilmaa. Roidmi-pölynimurin ilmanpuhdistusaste on jopa 99 %. Johdottoman pölynimurin imuteho on säädettävissä. Pölynimuri toimii jopa 55 minuuttia vakioteholla ja 10 minuuttia enimmäisteholla. Johdoton Riodmi F8 -pölynimuri on kevyt, joten voit liikkua sen kanssa helposti ympäriinsä kotonasi. Voit imuroida sillä myös auton, veneen ja asuntovaunun. Sen voi muuntaa helposti käytännölliseksi rikkaimuriksi. Sen pehmeä suukappale on erityisen hellävarainen lattioille. Suukappale on valmistett (4)
      Xiaomi Roidmi F8
      • 06970019140759
      • XCQ03RM
      1
    • Hoover H-Free 500 Hydro Plus varsi-imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252020871.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252021025.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252021022.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252021004.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252020993.jpg?ts=1
      Hoover Hoover H-Free 500 Hydro Plus varsi-imuri H-Free 500 Hydro Plus varsi-imuri H-Free 500 Hydro Plus varsi-imuri (3)
      Hoover H-Free 500 Hydro Plus varsi-imuri
      • 08059019016665
      • 39400962
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 131.85
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 126.38
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 126.38
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 155.68
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 132.56
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 132.56
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 131.94
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 130.51
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 130.44
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 130.65
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 130.29
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 130.29
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 129.43
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 129.11
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 129.11
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 129.11
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 129.11
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 129.11
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 129.11
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 131.09
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 131.66
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 131.66
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 131.66
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 134.30
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 128.64
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 128.63
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 127.96
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 128.08
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 127.96
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 127.81
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 126.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 128.84
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 125.82
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 128.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 127.40
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 127.19
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 127.65
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 127.65
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 127.65
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 128.85
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 127.13
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 128.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 126.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 129.03
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 129.03
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 128.09
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 127.94
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 127.32
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 128.15
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 128.01
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 128.01
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 127.96
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 127.96
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 127.96
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 127.96
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 127.03
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 127.03
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 127.03
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 127.44
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 127.44
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 127.44
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 129.21
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 129.21
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 129.21
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 127.67
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 127.67
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 127.67
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 127.67
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 128.01
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 135.47
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 136.15
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 136.15
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 133.31
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 133.31
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 126.98
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 128.96
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 128.96
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 128.96
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 129.05
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 129.05
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 129.05
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 125.79
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 129.54
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 134.07
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 134.07
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 134.07
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 133.81
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 133.81
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 133.81
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 133.30
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 133.30
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 133.30
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 133.16
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 133.16
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 133.16
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 131.54
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 129.47
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 128.72
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 128.72
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 128.72
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 133.24
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 133.19
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 133.08
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 134.42
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 134.42
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 133.15
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 133.15
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 133.15
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 135.82
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 143.46
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 143.42
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 143.42
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 118.85
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 142.46
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 141.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 141.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 141.89
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 142.10
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 142.84
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 127.34
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 127.34
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 130.67
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 142.65
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 143.75
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 144.30
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 144.30
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 144.44
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 144.75
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 130.51
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 123.17
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 146.39
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 146.68
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 130.68
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 146.72
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 128.41
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 146.01
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 146.56
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 128.80
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 146.83
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 147.14
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 147.56
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 127.29
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 147.93
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 147.14
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 129.82
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 129.82
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 147.72
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 147.37
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 129.52
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 146.88
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 147.97
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 147.66
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 147.66
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 147.34
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 146.17
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 146.17
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 145.92
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 129.72
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 145.60
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 145.60
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 144.20
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 144.20
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 144.04
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 129.02
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 143.69
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 130.66
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 144.83
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 130.75
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 130.75
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 144.73
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 128.48
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 128.58
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 128.94
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 128.46
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 128.46
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 128.75
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 127.48
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 127.52
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 128.15
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 127.73
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 127.06
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 259.29
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 126.38
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 125.84
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 127.77
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 259.29
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 127.05
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 128.68
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 128.68
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 128.68
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 135.58
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 135.58
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 144.88
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 135.59
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 135.59
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 143.23
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 129.03
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 127.08
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 127.37
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 128.04
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 127.84
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 129.03
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 128.10
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 128.10
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 127.72
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 127.37
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 127.37
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 125.76
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 125.76
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 125.76
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 125.72
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 126.32
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 126.44
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 139.08
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 152.99
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 168.29
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 185.12
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 203.63
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 223.99
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 246.39
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 259.24
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 259.23
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 259.23
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 127.05
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 125.20
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 125.23
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 137.75
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 151.53
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 141.19
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 155.31
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 170.85
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 187.93
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 206.72
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 124.92
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 137.42
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 125.86
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 125.86
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 125.86
    • info@vertaa.fi