x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Clatronic Varsi-imuri BS 1306

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Clatronic Varsi-imuri BS 1306
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Clatronic Varsi-imuri BS 1306
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Clatronic Varsi-imuri BS 1306
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/251953062.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/251954301.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/251954302.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210040041.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217311242.jpg?ts=1
Clatronic Clatronic Varsi-imuri BS 1306 Varsi-imuri BS 1306 Varsi-imuri BS 1306 (1)
  • 04006160637786
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Pölynimurin tyyppi: Varsi-imuri
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Irrotettava käsi-imuri: Kyllä
    • Väri: Sininen
  • Melu
    • Äänentaso: 80 dB
  • Tekniset tiedot
    • Enimmäisteho: 600 W
    • Johdon pituus (m): 6.5 m
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 2900 g
  • Suorituskyky
    • Lattianpuhdistuksen suorituskykyluokka: A
  • 65.34 65.34 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      65.34, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Leifheit Varsi-imuri Leifheit Regulus PowerVac 2in1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159019965.jpg?ts=1
      Leifheit Leifheit Varsi-imuri Leifheit Regulus PowerVac 2in1 Varsi-imuri Leifheit Regulus PowerVac 2in1 Varsi-imuri Leifheit Regulus PowerVac 2in1 kaksi yhdessä varsi-imuri ja rikkaimuri ilman pölypussia ; moottoroitu lattiasuutin imee ja kerää roskat kevyesti maksimaalisella teholla ; kaksinkertaiset harjakset: tukevammat, keräävät suuremmat roskat ja pölyn sekä karvat (1)
      Leifheit Varsi-imuri Leifheit Regulus PowerVac 2in1
      1
    • OBH Nordica X-Force 11.60 Animal varsi-imuri EO9871NO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248570858.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253365715.jpg?ts=1
      OBH Nordica OBH Nordica X-Force 11.60 Animal varsi-imuri EO9871NO X-Force 11.60 Animal varsi-imuri EO9871NO X-Force 11.60 Animal varsi-imuri EO9871NO OBH Nordica X-Force 11.60 Animal -varsi-imuri helpottaa siivousrutiiniasi DigitalForce-moottorin, erityisen letkun, kolmen tehoasetuksen sekä Stop-and-Go-toiminnon ansiosta. (9)
      OBH Nordica X-Force 11.60 Animal varsi-imuri EO9871NO
      • 03221616013780
      • 2211400993
      2
    • OneConcept Duster pölynimuri sininen/musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169946900.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233999135.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233999134.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233999136.jpg?ts=1
      OneConcept OneConcept Duster pölynimuri sininen/musta Duster pölynimuri sininen/musta Duster pölynimuri sininen/musta 2-in-1 pölynimuri: lattia- ja käsipölynimuri yhdessä yksikössä, joustava: pieni paino noin 1,5 / 1,9 kg (käsi-/lattiapölynimuri) (2)
      OneConcept Duster pölynimuri sininen/musta
      • 04060656102530
      1
    • Bosch Akkuimuri GAS 12V Professional Solo ja L-BOXX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152210119.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147161210.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254149615.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200659618.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254149612.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Akkuimuri GAS 12V Professional Solo ja L-BOXX Akkuimuri GAS 12V Professional Solo ja L-BOXX Akkuimuri GAS 12V Professional Solo ja L-BOXX Erittäin kompaktin kokoinen, 12 V:n käsipölynimuriKuivaimurointiin tarkoitettu akkupölynimuri mahdollistaa imuroinnin myös pistorasiattomissa kohteissaErittäin kompaktin kokoinen imuri, jonka kuljetus ja ohjaus on helppoaSitä voi kuljettaa kätevästi pienimmässäkin L-BOXX 102 -laukussaTämä tuote sisältää1 laakalaskossuodatin (2 607 432 046)Urasulaake (varaosanumero 1 600 A00 2PP)L-BOXX 102 (1 600 A01 2FZ)1/2 L-BOXX-sisämuotti mallille GAS 12 V (1 600 A00 3KW)1/2 L-BOXX-sisämuotti latauslaitteelle ja akulle (1)
      Bosch Akkuimuri GAS 12V Professional Solo ja L-BOXX
      • 03165140773195
      • 06019E3001
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 59.35
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.35
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 66.33
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 66.02
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 65.39
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 66.08
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 66.08
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 66.08
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 66.08
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 62.05
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 62.06
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 62.06
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 62.06
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 62.06
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 62.06
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 62.06
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 62.05
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 62.06
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 62.06
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 62.04
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 62.04
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 62.04
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 62.05
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 72.34
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 72.34
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 72.34
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 72.34
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 72.34
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 65.34
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 65.34
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 65.34
    • info@vertaa.fi