x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Point PRO POVC10ANIMAL VARSI-IMURI

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Point PRO POVC10ANIMAL VARSI-IMURI
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Point PRO POVC10ANIMAL VARSI-IMURI
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Point PRO POVC10ANIMAL VARSI-IMURI
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/221329367.jpg?ts=1
Point Point PRO POVC10ANIMAL VARSI-IMURI PRO POVC10ANIMAL VARSI-IMURI PRO POVC10ANIMAL VARSI-IMURI (9)
  • 04894526041885
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Pölynimurin tyyppi: Varsi-imuri
  • 279.90 279.90 EUR 1
    1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      279.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Electrolux Rapido rikkaimuri ZB6114IGM (harmaa)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201783611.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249643880.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux Rapido rikkaimuri ZB6114IGM (harmaa) Rapido rikkaimuri ZB6114IGM (harmaa) Rapido rikkaimuri ZB6114IGM (harmaa) Electrolux ZB6114IGM Rapido on huipputehokas akkukäyttöinen käsi-imuri. Erinomainen puhdistustulos ja erittäin pitkä toiminta-aika. Rapidon pehmeät kumipintaiset pyörät keventävät imurointia ja parantavat käsivarren ergonomiaa. Pyörä ovat hellävaraiset herkilläkin pinnoilla ja myös murusten imurointi pöytäliinalta sujuu näppärästi. Litium-akku antaa pitkään ja tasaisesti kestävän tehon. Se myös latautuu nopeasti. Uudessa Rapidossa on integroitu suutin jonka voi tarvittaessa vetää ulos. Näin saat imuroitua myös ahtaat paikat kuten keittiönkaapit tai ruokailuvälinelaatikot. Mukana latausteline mikä on säädettävissä 5 eri asentoon, voidaan kiinnittää seinälle tai pitää pöydällä. Litium TurboPower -akkuLitium-akku antaa enemmän tehoa, joka kestää tasaisen voimakkaana pidemmän aikaa. Lataus täyteen kestää vain noin neljä tuntia.Easy Reach -suutinIntegroidun suuttimen voi vetää tarvittaessa ulos, jolloin Rapido käsi-imuri ulottuu pidemmälle. Myös ahtaiden paikkojen puhdistus käy sujuvasti. E (14)
      Electrolux Rapido rikkaimuri ZB6114IGM (harmaa)
      • 07332543747177
      • 900 277 639
      • 900277639
      2
    • Bosch Unlimited BCS812KA2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147864150.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185761326.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185923797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185923796.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237402930.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Unlimited BCS812KA2 Unlimited BCS812KA2 Unlimited BCS812KA2 Johdottomalla Bosch Unlimited varsi-imurilla saavutat tahrattoman puhtaan kodin. 2-in-1-toiminto tekee niin lattioiden, katon kuin autonkin siivoamisesta helppoa. Mukana 2 vaihdettavaa akkua, jotka tarjoavat rajattoman käyttöajan. (1)
      Bosch Unlimited BCS812KA2
      • 04242005180875
      • 6390413
      • BCS812KA2
      1
    • Nedis VCBG300BK pölynimuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223858746.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254876532.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254876530.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254876540.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254876539.jpg?ts=1
      Nedis Nedis VCBG300BK pölynimuri VCBG300BK pölynimuri VCBG300BK pölynimuri Tämä Nedis-pölynimuri, jonka tehokkuus on 700 W, on loistava valinta tiloihin, joissa säilytystilaa on vähän. Kannettava ja joustava, 92 cm:n teleskooppiputki ruostumatonta terästä. Se mahtuu lähestulkoon minne vain, joten se on helppo varastoida. Lisäksi se painaa vain 4 kiloa, joten portaiden tai vaikka auton imurointi käy helposti. Kompaktista koostaan huolimatta sen pölykapasiteetti on 2 litraa, ja imuri tarjoaa jopa 8 metrin käyttöalueen. - Kompakti muotoilu ja kantokahva, paino vain 4 kg (2)
      Nedis VCBG300BK pölynimuri
      • 05412810316243
      • VCBG300BK
      2
    • Bissell Mattopesuri HydroWave
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213230513.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200223939.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186355694.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199703074.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248806899.jpg?ts=1
      Bissell Bissell Mattopesuri HydroWave Mattopesuri HydroWave Mattopesuri HydroWave Poistaa enemmän likaa ja allergeeneja kuin säännöllinen imurointi. BISSELL HydroWave -mattopesuri BISSELL HydroWave poistaa enemmän likaa ja allergeeneja kuin säännöllinen imurointi. Moottoroitu XL-harjarulla, jossa on 10 harjariviä, irrottaa ja poistaa lian matoista, mikä mahdollistaa perusteellisen syvän puhdistuksen. (3)
      Bissell Mattopesuri HydroWave
      • 00011120250855
      • 2571N
      • 235024
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 356.60
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 356.60
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 356.60
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 355.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 355.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 376.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 376.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 376.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 376.80
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 370.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 285.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 285.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 285.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 285.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 285.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 285.80
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 305.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 305.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 305.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 305.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 305.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 305.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 305.80
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 375.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 375.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 375.80
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 379.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 379.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 379.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 379.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 379.90
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 349.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 279.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 279.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 279.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 279.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 279.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 279.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 279.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 279.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 279.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 279.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 279.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 279.90
    • info@vertaa.fi