x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Dreame Langaton pölynimuri Dreame V11

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Dreame Langaton pölynimuri Dreame V11
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Dreame Langaton pölynimuri Dreame V11
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Dreame Langaton pölynimuri Dreame V11
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230312896.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183167324.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212996460.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229744206.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212551309.jpg?ts=1
Dreame Dreame Langaton pölynimuri Dreame V11 Langaton pölynimuri Dreame V11 Langaton pölynimuri Dreame V11 Pölynimuri, tikku/kannettava (2 in 1), pussiton, johdoton (63)
  • 06972086390273
  • 08437018460311
  • VVN6
3
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Punainen
  • 264.12 409.90 EUR 3
    3
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Pölynimuri, tikku/kannettava (2 in 1), pussiton, johdoton264.12, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      286.84, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Dreame V11 -varsi-imurilla siivous sujuu helposti. Imuri on erittäin kevyt, mutta imutehosta tai akunkestosta ei ole säästelty. 90 minuut...409.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • ROIDMI S1 Special
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221975199.jpg?ts=1
      ROIDMI ROIDMI S1 Special S1 Special S1 Special Erityisen kevyt Roidmi S1 Special varsi-imuri tekee siivouksesta helppoa ja vaivatonta. Tehokkaan moottorin ansiosta siivoat sotkut pois nopeasti. Sen pitkäkestoinen akku antaa jopa 50 minuuttia tehokasta siivousaikaa. Kevyt ja vaivaton Roidmi varsi-imuri on erityisen kevyt, minkä ansiosta sen käyttö yhdellä kädellä sujuu helposti ja vaivattomasti. Rikkaimurina käytettäessä laite painaa vain 1,5 kg, joten saat imuroitua kerralla pitkään rasittamatta turhaan käsivarren lihaksia. Magneettikiinn... (10)
      ROIDMI S1 Special
      • 05707582987716
      1
    • 24hShop Autopölynimuri märkä & kuivaimu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223661967.jpg?ts=1
      24hShop 24hShop Autopölynimuri märkä & kuivaimu Autopölynimuri märkä & kuivaimu Autopölynimuri märkä & kuivaimu Autopölynimuri märkä & kuivaimu (10)
      24hShop Autopölynimuri märkä & kuivaimu
      • 07313380268940
      • 59995
      2
    • Bosch Unlimited 8 varsi-imuri BSS821VNE4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206256913.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202930070.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202930068.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202930069.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Unlimited 8 varsi-imuri BSS821VNE4 Unlimited 8 varsi-imuri BSS821VNE4 Unlimited 8 varsi-imuri BSS821VNE4 Johdottomalla Bosch Unlimited 8 -varsi-imurilla siivoat koko kotisi lattiasta kattoon. Laitteen ominaisuuksiin lukeutuu muun muassa 65 minuutin akkukesto, paranneltu Bosch-akku, tehokas TurboSpin-moottori sekä AllFloor HighPower -suulake. (1)
      Bosch Unlimited 8 varsi-imuri BSS821VNE4
      • 04242005269150
      • BSS821VNE4
      1
    • Bosch BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton Imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155699667.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204001184.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205313784.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216503981.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216503980.jpg?ts=1
      Bosch Bosch BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton Imuri BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton Imuri BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton Imuri Langattomalla Bosch Athlet ProPower -pölynimurilla puhdistat vaivatta kaikki pinnat. Itsestään pystyssä pysyvässä laitteessa on SmartSensor Control -ohjaus, ja sen mukana tulee useita oheislaitteita, kuten AllFloor HighPower Brush -suulake. (2)
      Bosch BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton Imuri
      • 04242005231737
      • BBH87POW1
      • 7108393
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 259.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 259.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 259.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 259.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 260.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 303.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 259.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 263.03
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 265.74
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 259.73
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 265.79
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 265.79
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 265.79
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 303.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 303.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 303.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 303.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 303.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 303.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 303.80
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 409.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 409.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 278.11
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 283.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 283.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 283.89
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 289.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 291.69
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 291.54
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 285.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 284.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 284.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 273.85
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 283.56
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 282.09
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 279.31
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 269.74
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 286.75
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 286.75
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 285.76
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 285.61
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 285.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 285.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 285.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 285.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 285.39
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 279.38
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 279.38
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 273.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 273.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 273.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 273.85
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 286.84
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 286.84
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 268.06
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 278.11
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 264.12
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 264.12
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 264.12
    • info@vertaa.fi