x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    ABS Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • ABS P.Ride Bu Compact + Compact 30L Backpack mountain grey Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146414480.jpg
      ABS ABS P.Ride Bu Compact + Compact 30L Backpack mountain grey Koko Uni P.Ride Bu Compact + Compact 30L Backpack mountain grey Koko Uni P.Ride Bu Compact + Compact 30L Backpack mountain grey Koko Uni Turvallisuutta touringiinABS oli ensimmäinen ilmatyynyreppujen valmistaja. Tämä ei kuitenkaan tarkoita, että he lepäävät laakereillaan. Muutama vuosi sitten ABS julkaisi P.RIDE -järjestelmän, markkinoiden ensimmäisen partnerijärjestelmän. P.RIDEN avulla voit aktivoida oman ilmatyynysi lisäksi myös kaverisi ilmatyynyn, tai tarvittaessa kerralla koko ryhmän. Ryhmän jäsenten ilmatyynyt synkronoivat automaattisesti, kun he avaavat kahvansa samaan aikaan. P.RIDE Compact -perusyksikössä on ABS P.... (1)
      ABS P.Ride Bu Compact + Compact 30L Backpack mountain grey Koko Uni
      • 04250289404792
      1
      deal
      669.95 EUR
    • ABS P.Ride Bu Compact + Compact 18L Backpack mountain grey Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146414486.jpg
      ABS ABS P.Ride Bu Compact + Compact 18L Backpack mountain grey Koko Uni P.Ride Bu Compact + Compact 18L Backpack mountain grey Koko Uni P.Ride Bu Compact + Compact 18L Backpack mountain grey Koko Uni Täydellinen koko vapaalaskuunABS oli ensimmäinen ilmatyynyreppujen valmistaja. Tämä ei kuitenkaan tarkoita, että he lepäävät laakereillaan. Muutama vuosi sitten ABS julkaisi P.RIDE -järjestelmän, markkinoiden ensimmäisen partnerijärjestelmän. P.RIDEN avulla voit aktivoida oman ilmatyynysi lisäksi myös kaverisi ilmatyynyn, tai tarvittaessa kerralla koko ryhmän. Ryhmän jäsenten ilmatyynyt synkronoivat automaattisesti, kun he avaavat kahvansa samaan aikaan. P.RIDE Compact -perusyksikössä on AB... (1)
      ABS P.Ride Bu Compact + Compact 18L Backpack mountain grey Koko Uni
      • 04250289404785
      1
      deal
      649.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Lasten reput DEFAULT
        • lapset
      • Koulureput DEFAULT
        • koulu
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abro (abro)
      • ABS (abs)
      • Acer (acer)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Animal (animal)
      • Antonio Miro (antonio_miro)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Art of Polo (art_of_polo)
      • Asics (asics)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • AVENGERS (avengers)
      • B&W (b_w)
      • Babblarna (babblarna)
      • Babolat (babolat)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Babymel (babymel)
      • Bamse (bamse)
      • Basic (basic)
      • Batman (batman)
      • BCA (bca)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • Beckmann (beckmann)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blafre (blafre)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Burton Dg (burton_dg)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Canon (canon)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Clementoni (clementoni)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Colours (colours)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • CoolBox (coolbox)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craft (craft)
      • CYP (cyp)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Day birger et mikkelsen (day_birger_et_mikkelsen)
      • DAY ET (day_et)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • DGK (dgk)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Fairies (disney_fairies)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Epic (epic)
      • Ergobag (ergobag)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Euromic (euromic)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fauna (fauna)
      • Filson (filson)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fortnite (fortnite)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • Genesis (genesis)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hestra (hestra)
      • Hiditec (hiditec)
      • High Peak (high_peak)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Incase (incase)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jeva (jeva)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • Kappa (kappa)
      • Kapten&Son (kapten_son)
      • KARACTERMANIA (karactermania)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kempa (kempa)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klein (klein)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Kriega (kriega)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • LA Dodgers (la_dodgers)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lassig (lassig)
      • Lefrik (lefrik)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lois (lois)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mantona (mantona)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Melawear (melawear)
      • Mga (mga)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Mickey (mickey)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mizuno (mizuno)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nasa (nasa)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • NGS (ngs)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Ninebot (ninebot)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Numskull (numskull)
      • Oakley (oakley)
      • OMM (omm)
      • ONLY (only)
      • Oops! (oops_)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • OTTO (otto)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pelikan (pelikan)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinqponq (pinqponq)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Poopsie Slime Surprise! (poopsie_slime_surprise_)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prince (prince)
      • Property Of... (property_of_)
      • Puma (puma)
      • Pure Norway (pure_norway)
      • Puro (puro)
      • Pusheen (pusheen)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Razer (razer)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Rexinter (rexinter)
      • Ridaz (ridaz)
      • Ridgebake (ridgebake)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Rollei (rollei)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • SALZEN (salzen)
      • Sambro (sambro)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Scooli (scooli)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skooter (skooter)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • SmartSuit (smartsuit)
      • Snoopy (snoopy)
      • Sony (sony)
      • Source (source)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Spirit (spirit)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superga (superga)
      • Superman (superman)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Sways (sways)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sydvang (sydvang)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Lion King (the_lion_king)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • True North (true_north)
      • Trunki (trunki)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tula (tula)
      • TY (ty)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Wyte (wyte)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Yonex (yonex)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 90 € (price_2)
      • 90 € - 140 € (price_3)
      • ≥ 140 € (price_4)
    • Repun tyyppi (repun_tyyppi):
      • Anti-theft (anti_theft)
      • Arki ja työ (arki_ja_tyo_)
      • Koulu (koulu)
      • Rinkka (rinkka)
      • Urheilu (urheilu)
      • Vaellus ja matkailu (vaellus_ja_matkailu)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuosi (kuvio):
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Sydän (syda_n)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 13 L (tilavuus_1)
      • 13 L - 18 L (tilavuus_2)
      • 18 L - 25 L (tilavuus_3)
      • ≥ 25 L (tilavuus_4)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Combination lock (combination_lock)
      • Hakaset (hakaset)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Toggles (toggles)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 14 cm (pituus_cm_1)
      • 14 cm - 23 cm (pituus_cm_2)
      • 23 cm - 33 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 33 cm (pituus_cm_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 26 cm (leveys_1)
      • 26 cm - 29 cm (leveys_2)
      • 29 cm - 32 cm (leveys_3)
      • ≥ 32 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_1)
      • 38 cm - 45 cm (korkeus_2)
      • 45 cm - 50 cm (korkeus_3)
      • ≥ 50 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 395 g (paino_g_1)
      • 395 g - 660 g (paino_g_2)
      • 660 g - 1000 g (paino_g_3)
      • ≥ 1000 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Verkkokangas (verkko)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tvilli (tvilli)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Valmistettu kierrätysmateriaalista (valmistettu_kierratysmateriaalista):
      • Kyllä (kylla_)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi