x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bagster Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Bagster MP-Reppu Bagster Avenger
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143791943.jpg
      Bagster Bagster MP-Reppu Bagster Avenger MP-Reppu Bagster Avenger MP-Reppu Bagster Avenger Mp-reppu joka sopii erinomaisesti yhteen Bagster tankkilaukun kanssa, sekä satulalaukku Transformerin kanssa. Reppu on valmistettu eri materiaaleista, mikä luo sekä hyvännäköisen ulkonäön, että erikoissovelletut toiminnot MP-ajoa varten. Yläosa repusta on esim. valmistettu vedenpitävästä materiaalista, jotta pakkaus pysyisi kuivana. Mesh-paneelit selässä ja olkaremmeissä lisäävät ilmankiertoa, ja ulkopuolinen kypäränpidike ekstra kypärälle. Vyö vyötäröllä ja rinnan ympäri, varmistaa hyvän ist... (1)
      Bagster MP-Reppu Bagster Avenger
      • 03661420171922
      3
      most_sold
      127.95 EUR
    • Bagster MP-Reppu Bagster Square
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143791280.jpg
      Bagster Bagster MP-Reppu Bagster Square MP-Reppu Bagster Square MP-Reppu Bagster Square Suurikokoinen Bagster Square reppu moottoripyöräilyyn. Ykinkertaisen tyylikäs reppu joka sopii kaikkeen harrastamiseen aina toimistosta sulkapallokentille. Repun sisällä on monta erillistä osastoa ja taskua jotka varmistavat että pystyt pakkaamaan kaiken tarvittavan siististi ja varmasti. Pehmustetut remmit tuovat mukavuutta kantamiseen ja sadesuoja sisältyy mukaan - Tietokonetasku - Mukavat remmit - Sadesuoja sisältyy - Sivutaskut kuulokeläpiviennillä Tilavuus: 31L (1)
      Bagster MP-Reppu Bagster Square
      • 03661420165242
      3
      98.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
        • fja_llra_ven_ka_nken
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Koulureput DEFAULT
        • koulu
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven_ka_nken)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 2xu (2xu)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • 100% (100_)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • ABS (abs)
      • Abu Garcia (abu_garcia)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Acer (acer)
      • Acerbis (acerbis)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arena (arena)
      • Arva (arva)
      • Asics (asics)
      • Asus (asus)
      • Atomic (atomic)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • AVENGERS (avengers)
      • Babblarna (babblarna)
      • Babymel (babymel)
      • Baggen (baggen)
      • Bagster (bagster)
      • Barcelona (barcelona)
      • Basil (basil)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • BCA (bca)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bering (bering)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Boreal (boreal)
      • Brandit (brandit)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castelli (castelli)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • Chabrand (chabrand)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Clatronic (clatronic)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Contec (contec)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Electra (electra)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Epic (epic)
      • Ergon (ergon)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Everest (everest)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Ewent (ewent)
      • Exped (exped)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Fauna (fauna)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Funkita (funkita)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • Furygan (furygan)
      • FXR (fxr)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gimi (gimi)
      • Gregory (gregory)
      • Grivel (grivel)
      • GUESS (guess)
      • Haglofs (haglofs)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hestra (hestra)
      • High Sierra (high_sierra)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hummel (hummel)
      • Husky (husky)
      • Härkila (ha_rkila)
      • IAMRUNBOX (iamrunbox)
      • Incase (incase)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • KeepOut (keepout)
      • Kempa (kempa)
      • Kensington (kensington)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klickfix (klickfix)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Komperdell (komperdell)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lassig (lassig)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Littlelife (littlelife)
      • Liu jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lucky 13 (lucky_13)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Madshus (madshus)
      • Mammut (mammut)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Manhattan (manhattan)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Marmot (marmot)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • Moleskine (moleskine)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Numinous (numinous)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Only (only)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Oxford (oxford)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paladone (paladone)
      • Parkland (parkland)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Platypus (platypus)
      • POC (poc)
      • Pokemon (pokemon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Proviz (proviz)
      • Prêt (pre_t)
      • Puma (puma)
      • Puma Golf (puma_golf)
      • Puro (puro)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Razer (razer)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Retki Finland (retki_finland)
      • Retrospelbutiken.se (retrospelbutiken_se)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rollei (rollei)
      • Rose (rose)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Sambro (sambro)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • SCOTT (scott)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sebra (sebra)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Shot (shot)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skiphop (skiphop)
      • SLEDSTORE (sledstore)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Snugpak (snugpak)
      • Soc (soc)
      • SOCCX (soccx)
      • Source (source)
      • Speedo (speedo)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Star wars (star_wars)
      • Storksak (storksak)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Swix (swix)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tech air (tech_air)
      • Tenson (tenson)
      • Terra Nova (terra_nova)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Thule (thule)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topmodel (topmodel)
      • Transformers (transformers)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • TruBlue (trublue)
      • Trunki (trunki)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tula (tula)
      • Tumi (tumi)
      • TY (ty)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • V8 (v8)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vango (vango)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warp (warp)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • WTT (wtt)
      • Wyte (wyte)
      • XD Design (xd_design)
      • Xenofit (xenofit)
      • Xlc (xlc)
      • XLMOTO (xlmoto)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zipp (zipp)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 90 € (price_60_90)
      • 90 € - 140 € (price_90_140)
      • ≥ 140 € (price_140)
    • Repun tyyppi (repun_tyyppi):
      • Anti-theft (anti_theft)
      • Arki ja työ (arki_ja_tyo_)
      • Koulu (koulu)
      • Rinkka (rinkka)
      • Urheilu (urheilu)
      • Vaellus ja matkailu (vaellus_ja_matkailu)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 16 L (tilavuus_16)
      • 16 L - 22 L (tilavuus_16_22)
      • 22 L - 30 L (tilavuus_22_30)
      • ≥ 30 L (tilavuus_30)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Takasuljin (takasuljin)
      • Toggles (toggles)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 18 cm (pituus_cm_18)
      • 18 cm - 25 cm (pituus_cm_18_25)
      • 25 cm - 34 cm (pituus_cm_25_34)
      • ≥ 34 cm (pituus_cm_34)
    • Leveys (leveys):
      • < 27 cm (leveys_27)
      • 27 cm - 30 cm (leveys_27_30)
      • 30 cm - 32 cm (leveys_30_32)
      • ≥ 32 cm (leveys_32)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_38)
      • 38 cm - 42 cm (korkeus_38_42)
      • 42 cm - 46 cm (korkeus_42_46)
      • ≥ 46 cm (korkeus_46)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 380 g (paino_g_380)
      • 380 g - 670 g (paino_g_380_670)
      • 670 g - 1000 g (paino_g_670_1000)
      • ≥ 1000 g (paino_g_1000)
    • Materiaali (materiaali):
      • Verkkokangas (verkko)
      • Aluminium (aluminium)
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Fleece (fleece)
      • Hiili (hiili)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Neopreeni (neopreeni)
      • Neopreeni CR (neopreeni_cr)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyeteenitereftalaatti (polyeteenitereftalaatti)
      • Polyeteenitereftalaatti PET (polyeteenitereftalaatti_pet)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Polyvinyylikloridi (polyvinyylikloridi)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekonahka (tekonahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen elastomeeri (TPE) (termoplastinen_elastomeeri_tpe_)
      • Thermoplastic polyurethane (TPU) (thermoplastic_polyurethane_tpu_)
      • Tvilli (tvilli)
      • Vaahto (vaahto)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi