x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    CabinZero Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • CabinZero Classic Pro 42 Matkaselkäreppu 19″ khaki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153656407.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140088818.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140088870.jpg
      CabinZero CabinZero Classic Pro 42 Matkaselkäreppu 19″ khaki Classic Pro 42 Matkaselkäreppu 19″ khaki Classic Pro 42 Matkaselkäreppu 19″ khaki Classic Pro 42 Matkaselkäreppu 19 polyesteri khaki (1)
      CabinZero Classic Pro 42 Matkaselkäreppu 19″ khaki
      • 05060368842013
      1
      deal
      77.90 EUR
    • CabinZero Military 44 Matkaselkäreppu hiekka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112401187.jpg
      CabinZero CabinZero Military 44 Matkaselkäreppu hiekka Military 44 Matkaselkäreppu hiekka Military 44 Matkaselkäreppu hiekka Military 44 Matkaselkäreppu nailon hiekka (1)
      CabinZero Military 44 Matkaselkäreppu hiekka
      • 05060368841290
      1
      deal
      94.90 EUR
    • CabinZero Classic 44 Matkaselkäreppu harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508567.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508556.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508555.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508564.jpg
      CabinZero CabinZero Classic 44 Matkaselkäreppu harmaa Classic 44 Matkaselkäreppu harmaa Classic 44 Matkaselkäreppu harmaa Classic 44 Matkaselkäreppu polyesteri harmaa (1)
      CabinZero Classic 44 Matkaselkäreppu harmaa
      • 05060368840026
      1
      deal
      69.90 EUR
    • CabinZero Classic 44 Matkaselkäreppu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508608.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508599.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508596.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508607.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508609.jpg
      CabinZero CabinZero Classic 44 Matkaselkäreppu musta Classic 44 Matkaselkäreppu musta Classic 44 Matkaselkäreppu musta Classic 44 Matkaselkäreppu polyesteri musta (1)
      CabinZero Classic 44 Matkaselkäreppu musta
      • 05060368840002
      1
      deal
      69.90 EUR
    • CabinZero Classic 44 Matkaselkäreppu navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508653.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508668.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508654.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508661.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84508671.jpg
      CabinZero CabinZero Classic 44 Matkaselkäreppu navy Classic 44 Matkaselkäreppu navy Classic 44 Matkaselkäreppu navy Classic 44 Matkaselkäreppu polyesteri navy (1)
      CabinZero Classic 44 Matkaselkäreppu navy
      • 05060368840040
      1
      deal
      69.90 EUR
    • CabinZero Military 36 Matkaselkäreppu hiekka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148574446.jpg
      CabinZero CabinZero Military 36 Matkaselkäreppu hiekka Military 36 Matkaselkäreppu hiekka Military 36 Matkaselkäreppu hiekka Military 36 Matkaselkäreppu nailon hiekka (1)
      CabinZero Military 36 Matkaselkäreppu hiekka
      • 05060368841351
      1
      deal
      84.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
        • fja_llra_ven_ka_nken
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Lasten reput DEFAULT
        • lapset
      • Koulureput DEFAULT
        • koulu
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven_ka_nken)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 2XU (2xu)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abro (abro)
      • ABS (abs)
      • Acer (acer)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Amplifi (amplifi)
      • Amundsen (amundsen)
      • Animal (animal)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arena (arena)
      • Arva (arva)
      • Assos (assos)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B&W (b_w)
      • Babblarna (babblarna)
      • Babolat (babolat)
      • Babymel (babymel)
      • Bamse (bamse)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • Beckmann (beckmann)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blafre (blafre)
      • Blue Ice (blue_ice)
      • Bogner (bogner)
      • Boreal (boreal)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Burton Dg (burton_dg)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Canon (canon)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Clementoni (clementoni)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colours (colours)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Element (element)
      • Elite (elite)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Epic (epic)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fauna (fauna)
      • Filson (filson)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • Gaudi (gaudi)
      • Genesis (genesis)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gregory (gregory)
      • Grey Oak (grey_oak)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hestra (hestra)
      • High Peak (high_peak)
      • High Sierra (high_sierra)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hydroflask (hydroflask)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Incase (incase)
      • Innova (innova)
      • inov-8 (inov_8)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jeva (jeva)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • Kapten&Son (kapten_son)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kempa (kempa)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • LA Dodgers (la_dodgers)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lassig (lassig)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Littlelife (littlelife)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mantona (mantona)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millet (millet)
      • Minecraft (minecraft)
      • Mizuno (mizuno)
      • Moleskine (moleskine)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • Ng (ng)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ogio (ogio)
      • ONLY (only)
      • Oops! (oops_)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paladone (paladone)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petite Chérie (petite_che_rie)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinqponq (pinqponq)
      • Piquadro (piquadro)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Property Of... (property_of_)
      • Puma (puma)
      • Pure Norway (pure_norway)
      • Puro (puro)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Razer (razer)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Restrap (restrap)
      • Retki (retki)
      • Rice (rice)
      • Ridgebake (ridgebake)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Rollei (rollei)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • SALZEN (salzen)
      • Sambro (sambro)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Sketchy Tank (sketchy_tank)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • SmartSuit (smartsuit)
      • Speck (speck)
      • Speedo (speedo)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Sways (sways)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sydvang (sydvang)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teddy Fresh (teddy_fresh)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • True North (true_north)
      • Trunki (trunki)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tula (tula)
      • TY (ty)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vaiana (vaiana)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Discs (viking_discs)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Wyte (wyte)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Y Not? (y_not_)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 90 € (price_2)
      • 90 € - 140 € (price_3)
      • ≥ 140 € (price_4)
    • Repun tyyppi (repun_tyyppi):
      • Anti-theft (anti_theft)
      • Arki ja työ (arki_ja_tyo_)
      • Koulu (koulu)
      • Rinkka (rinkka)
      • Urheilu (urheilu)
      • Vaellus ja matkailu (vaellus_ja_matkailu)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuosi (kuvio):
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kirjava (kirjava)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Sydän (syda_n)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 12 L (tilavuus_1)
      • 12 L - 18 L (tilavuus_2)
      • 18 L - 25 L (tilavuus_3)
      • ≥ 25 L (tilavuus_4)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Combination lock (combination_lock)
      • Hakaset (hakaset)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Toggles (toggles)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 24 cm (pituus_cm_2)
      • 24 cm - 34 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 34 cm (pituus_cm_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 27 cm (leveys_1)
      • 27 cm - 29 cm (leveys_2)
      • 29 cm - 33 cm (leveys_3)
      • ≥ 33 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_1)
      • 38 cm - 45 cm (korkeus_2)
      • 45 cm - 49 cm (korkeus_3)
      • ≥ 49 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 400 g (paino_g_1)
      • 400 g - 700 g (paino_g_2)
      • 700 g - 1015 g (paino_g_3)
      • ≥ 1015 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Hiili (hiili)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Lasi (lasi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tvilli (tvilli)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Valmistettu kierrätysmateriaalista (valmistettu_kierratysmateriaalista):
      • Kyllä (kylla_)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi