x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Camel active Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Camel active Palermo selkäreppu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163353365.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163357145.jpg
      Camel active Camel active Palermo selkäreppu Palermo selkäreppu Palermo selkäreppu (1)
      Camel active Palermo selkäreppu
      • 04251234469248
      • 306201-35
      1
      deal
      143.99 EUR
    • Camel active Reppu 'Napoli'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167089964.jpg
      Camel active Camel active Reppu 'Napoli' Reppu 'Napoli' Reppu 'Napoli' Materiaali: Tekstiili; Kiinnitystapa: Klipsikiinnitys; Design: Sivulokerot, Vetoketju ulkopuolella, Tilava päätasku, Säädettävä hihna, Tietokonetasku; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Merkkilappupainatus, Kantolenkki; Koko (tilavuus): Pieni (< 25 l) (1)
      Camel active Reppu 'Napoli'
      • 04251234469897
      • CMA0414001000001
      1
      deal
      249.00 EUR
    • Camel active Palermo selkäreppu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163579934.jpg
      Camel active Camel active Palermo selkäreppu Palermo selkäreppu Palermo selkäreppu (1)
      Camel active Palermo selkäreppu
      • 04251234469231
      • 306201-60
      1
      deal
      143.99 EUR
    • Camel active Hong Kong reppu 263201 70, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176022113.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106024794.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99270655.jpg
      Camel active Camel active Hong Kong reppu 263201 70, harmaa Hong Kong reppu 263201 70, harmaa Hong Kong reppu 263201 70, harmaa (1)
      Camel active Hong Kong reppu 263201 70, harmaa
      • 04251234420461
      • 263201-70
      1
      94.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Lasten reput DEFAULT
        • lapset
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 2XU (2xu)
      • 3 Sprouts (3_sprouts)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abbey (abbey)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • ABS (abs)
      • Acer (acer)
      • Active Leisure (active_leisure)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Anderson's (anderson_s)
      • Animal (animal)
      • Approx (approx)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Asics (asics)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B&W (b_w)
      • Babolat (babolat)
      • Babymel (babymel)
      • Baggen (baggen)
      • Bamse (bamse)
      • Barbie (barbie)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • Beckmann (beckmann)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bestway (bestway)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Crevice (black_crevice)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Moose (black_moose)
      • Blafre (blafre)
      • Bogner (bogner)
      • Bold Banana (bold_banana)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brooks (brooks)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cerdá (cerda_)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevalier (chevalier)
      • Childhome (childhome)
      • Chrome (chrome)
      • Clementoni (clementoni)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Colours (colours)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cullmann (cullmann)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • DB (db)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Depesche (depesche)
      • DERDIEDAS (derdiedas)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • DGK (dgk)
      • Dickies (dickies)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Discovery (discovery)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Epic (epic)
      • Ergobag (ergobag)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Expatrié (expatrie_)
      • Exped (exped)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Fauna (fauna)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferrino (ferrino)
      • Filson (filson)
      • Fitz & Huxley (fitz_huxley)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • Genesis (genesis)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Giudi (giudi)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helikon Tex (helikon_tex)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hestra (hestra)
      • Hiditec (hiditec)
      • High Peak (high_peak)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Huomio (huomio)
      • Hydroflask (hydroflask)
      • Hype (hype)
      • Härkila (ha_rkila)
      • IAMRUNBOX (iamrunbox)
      • Incase (incase)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Daniel's (jack_daniel_s)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jeva (jeva)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • K2 (k2)
      • Kappa (kappa)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • KARACTERMANIA (karactermania)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • KeepOut (keepout)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klymit (klymit)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KlΓ¤ttermusen (kl_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • L33T (l33t)
      • LA Dodgers (la_dodgers)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Lefrik (lefrik)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Levante (levante)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mantona (mantona)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Melawear (melawear)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millican (millican)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Mismo (mismo)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Moon (moon)
      • Morris (morris)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSI (msi)
      • Mumin (mumin)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • NAKED (naked)
      • Nasa (nasa)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • NGS (ngs)
      • Nigor (nigor)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Numskull (numskull)
      • Oakley (oakley)
      • OMM (omm)
      • Oops! (oops_)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paladone (paladone)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peak Design (peak_design)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Porsche (porsche)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Property Of... (property_of_)
      • Puma (puma)
      • Pure Norway (pure_norway)
      • Puro (puro)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Rexinter (rexinter)
      • Ridgebake (ridgebake)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Safta (safta)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SALZEN (salzen)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Satch (satch)
      • Savotta (savotta)
      • Scooli (scooli)
      • SCOTT (scott)
      • Scout (scout)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sherpa (sherpa)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skooter (skooter)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • SmartSuit (smartsuit)
      • Smythson (smythson)
      • Sony (sony)
      • Source (source)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Superman (superman)
      • Sways (sways)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Sydvang (sydvang)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Lion King (the_lion_king)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Tracer (tracer)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Tretorn (tretorn)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • True North (true_north)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tula (tula)
      • TY (ty)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Undercover (undercover)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 100 € (price_2)
      • 100 € - 155 € (price_3)
      • ≥ 155 € (price_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuosi (kuvio):
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 13 L (tilavuus_1)
      • 13 L - 18 L (tilavuus_2)
      • 18 L - 26 L (tilavuus_3)
      • ≥ 26 L (tilavuus_4)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Hakaset (hakaset)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Toggles (toggles)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 14 cm (pituus_cm_1)
      • 14 cm - 23 cm (pituus_cm_2)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 32 cm (pituus_cm_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 27 cm (leveys_1)
      • 27 cm - 29 cm (leveys_2)
      • 29 cm - 32 cm (leveys_3)
      • ≥ 32 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_1)
      • 38 cm - 44 cm (korkeus_2)
      • 44 cm - 48 cm (korkeus_3)
      • ≥ 48 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 240 g (paino_g_1)
      • 240 g - 500 g (paino_g_2)
      • 500 g - 875 g (paino_g_3)
      • ≥ 875 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Verkkokangas (verkko)
      • Cordura (cordura)
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Valmistettu kierrätysmateriaalista (valmistettu_kierratysmateriaalista):
      • Kyllä (kylla_)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi