x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Chrome Avail Tietokonereppu 15″ harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151608381.jpg
      Chrome Chrome Avail Tietokonereppu 15″ harmaa Avail Tietokonereppu 15″ harmaa Avail Tietokonereppu 15″ harmaa Chrome Avail Backpack 19L on päiväreppu työhön. Sopii kaikille. (1)
      Chrome Avail Tietokonereppu 15″ harmaa
      • 00841916127647
      2
      deal
      200.00 EUR
    • Chrome Avail Tietokonereppu 15″ musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152080372.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151608390.jpg
      Chrome Chrome Avail Tietokonereppu 15″ musta Avail Tietokonereppu 15″ musta Avail Tietokonereppu 15″ musta Chrome Avail Backpack 19L on päiväreppu työhön. Sopii kaikille. (1)
      Chrome Avail Tietokonereppu 15″ musta
      • 00841916127630
      2
      deal
      200.00 EUR
    • Chrome Pike Reppu 15″ musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145749603.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148575620.jpg
      Chrome Chrome Pike Reppu 15″ musta Pike Reppu 15″ musta Pike Reppu 15″ musta Pike Reppu 15 pinnoitettu polyesteri musta (1)
      Chrome Pike Reppu 15″ musta
      • 00841916121645
      1
      deal
      180.00 EUR
    • Chrome Pike Pack Reppu 15″ harmaa/beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145662440.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145749639.jpg
      Chrome Chrome Pike Pack Reppu 15″ harmaa/beige Pike Pack Reppu 15″ harmaa/beige Pike Pack Reppu 15″ harmaa/beige Pike Pack Reppu 15 pinnoitettu polyesteri harmaa/beige (1)
      Chrome Pike Pack Reppu 15″ harmaa/beige
      • 00841916130104
      1
      deal
      180.00 EUR
    • Chrome Volcan Reppu 15″ musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129522571.jpg
      Chrome Chrome Volcan Reppu 15″ musta Volcan Reppu 15″ musta Volcan Reppu 15″ musta Volcan Reppu 15 pinnoitettu nailon musta (1)
      Chrome Volcan Reppu 15″ musta
      • 00841916119697
      1
      deal
      140.00 EUR
    • Chrome The Orp Reppu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154018574.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154018579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154018575.jpg
      Chrome Chrome The Orp Reppu musta The Orp Reppu musta The Orp Reppu musta The Orp Reppu ripstop-nailon musta (1)
      Chrome The Orp Reppu musta
      • 00814808017708
      • 7100BG1400
      1
      80.90 EUR
    • Chrome Urban Ex 28 Rullattava reppu 15″ musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142960775.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148566045.jpg
      Chrome Chrome Urban Ex 28 Rullattava reppu 15″ musta Urban Ex 28 Rullattava reppu 15″ musta Urban Ex 28 Rullattava reppu 15″ musta Urban Ex 28 Rullattava reppu 15 pinnoitettu nailon, pinnoitettu polyesteri musta (1)
      Chrome Urban Ex 28 Rullattava reppu 15″ musta
      • 00841916105768
      1
      159.95 EUR
    • Chrome Urban Ex 28 Rullattava reppu 15″ punainen/musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145729088.jpg
      Chrome Chrome Urban Ex 28 Rullattava reppu 15″ punainen/musta Urban Ex 28 Rullattava reppu 15″ punainen/musta Urban Ex 28 Rullattava reppu 15″ punainen/musta Urban Ex 28 Rullattava reppu 15 pinnoitettu nailon, pinnoitettu polyesteri punainen/musta (1)
      Chrome Urban Ex 28 Rullattava reppu 15″ punainen/musta
      • 00841916119628
      1
      deal
      160.00 EUR
    • Chrome Urban Ex Rolltop 28l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109789394.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118625634.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118625635.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118625644.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118625643.jpg
      Chrome Chrome Urban Ex Rolltop 28l Urban Ex Rolltop 28l Urban Ex Rolltop 28l Urban Ex 28 Rullattava reppu 15 pinnoitettu nailon, pinnoitettu polyesteri oliivinvihreä (1)
      Chrome Urban Ex Rolltop 28l
      • 00841916110816
      1
      159.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Lasten reput DEFAULT
        • lapset
      • Koulureput DEFAULT
        • koulu
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 2XU (2xu)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abro (abro)
      • Abu Garcia (abu_garcia)
      • Acer (acer)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Amplifi (amplifi)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arena (arena)
      • Art of Polo (art_of_polo)
      • Asics (asics)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B&W (b_w)
      • Babblarna (babblarna)
      • Babolat (babolat)
      • Babymel (babymel)
      • Batman (batman)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • BEAL (beal)
      • Beckmann (beckmann)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Betty London (betty_london)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blafre (blafre)
      • Bogner (bogner)
      • Boreal (boreal)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Canon (canon)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Clementoni (clementoni)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Fairies (disney_fairies)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Element (element)
      • Elite (elite)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Epic (epic)
      • Ergobag (ergobag)
      • Ergon (ergon)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Euromic (euromic)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Filson (filson)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabs (gabs)
      • Genesis (genesis)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • High Peak (high_peak)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeva (jeva)
      • JINX (jinx)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • KARACTERMANIA (karactermania)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • LA Dodgers (la_dodgers)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leatt (leatt)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mantona (mantona)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mga (mga)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millet (millet)
      • Minions (minions)
      • Mizuno (mizuno)
      • Moleskine (moleskine)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Nanucci (nanucci)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk film (nordisk_film)
      • Northface (northface)
      • Ogio (ogio)
      • ONLY (only)
      • Oops! (oops_)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • OTTO (otto)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pelikan (pelikan)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinqponq (pinqponq)
      • Piquadro (piquadro)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • POC (poc)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Poopsie Slime Surprise! (poopsie_slime_surprise_)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prince (prince)
      • Puma (puma)
      • Pure Norway (pure_norway)
      • Puro (puro)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Razer (razer)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Restrap (restrap)
      • Retki (retki)
      • Ridaz (ridaz)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Rollei (rollei)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • SALZEN (salzen)
      • Sambro (sambro)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Savotta (savotta)
      • Scooli (scooli)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skooter (skooter)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • SmartSuit (smartsuit)
      • Snoopy (snoopy)
      • Speedo (speedo)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Sways (sways)
      • Swedteam (swedteam)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tech air (tech_air)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teddy Fresh (teddy_fresh)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Thule (thule)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topmodel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Tretorn (tretorn)
      • True North (true_north)
      • Trunki (trunki)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tula (tula)
      • TY (ty)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vaiana (vaiana)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • XD Design (xd_design)
      • Xlc (xlc)
      • Zone3 (zone3)
    • Repun tyyppi (repun_tyyppi):
      • Anti-theft (anti_theft)
      • Arki ja työ (arki_ja_tyo_)
      • Koulu (koulu)
      • Rinkka (rinkka)
      • Urheilu (urheilu)
      • Vaellus ja matkailu (vaellus_ja_matkailu)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuosi (kuvio):
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Sydän (syda_n)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 14 L (tilavuus_1)
      • 14 L - 20 L (tilavuus_2)
      • 20 L - 28 L (tilavuus_3)
      • ≥ 28 L (tilavuus_4)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Combination lock (combination_lock)
      • Hakaset (hakaset)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Toggles (toggles)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 14 cm (pituus_cm_1)
      • 14 cm - 23 cm (pituus_cm_2)
      • 23 cm - 33 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 33 cm (pituus_cm_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 27 cm (leveys_1)
      • 27 cm - 29 cm (leveys_2)
      • 29 cm - 32 cm (leveys_3)
      • ≥ 32 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_1)
      • 38 cm - 45 cm (korkeus_2)
      • 45 cm - 51 cm (korkeus_3)
      • ≥ 51 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 375 g (paino_g_1)
      • 375 g - 680 g (paino_g_2)
      • 680 g - 1030 g (paino_g_3)
      • ≥ 1030 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tvilli (tvilli)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Valmistettu kierrätysmateriaalista (valmistettu_kierratysmateriaalista):
      • Kyllä (kylla_)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi