x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Coach Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Coach Metropolitan Reppu 13″ tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162619232.jpg
      Coach Coach Metropolitan Reppu 13″ tummanruskea Metropolitan Reppu 13″ tummanruskea Metropolitan Reppu 13″ tummanruskea Metropolitan Reppu 13 nahka tummanruskea (1)
      Coach Metropolitan Reppu 13″ tummanruskea
      • 00193971722511
      1
      deal
      395.00 EUR
    • Coach Metropolitan Reppu 13″ musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162730313.jpg
      Coach Coach Metropolitan Reppu 13″ musta Metropolitan Reppu 13″ musta Metropolitan Reppu 13″ musta Metropolitan Reppu 13 nahka musta (1)
      Coach Metropolitan Reppu 13″ musta
      • 00193971722498
      1
      394.00 EUR
    • Coach Signature Academy Reppu 13″ antrasiitti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162624033.jpg
      Coach Coach Signature Academy Reppu 13″ antrasiitti Signature Academy Reppu 13″ antrasiitti Signature Academy Reppu 13″ antrasiitti Signature Academy Reppu 13 synteettinen materiaali antrasiitti (1)
      Coach Signature Academy Reppu 13″ antrasiitti
      • 00192643907751
      1
      549.00 EUR
    • Coach Carrie 23 Reppu beige/ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165599251.jpg
      Coach Coach Carrie 23 Reppu beige/ruskea Carrie 23 Reppu beige/ruskea Carrie 23 Reppu beige/ruskea Carrie 23 Reppu nahka, nahkajäljitelmä beige/ruskea (1)
      Coach Carrie 23 Reppu beige/ruskea
      • 00193971795621
      1
      deal
      350.00 EUR
    • Coach Carrie 23 Reppu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167592186.jpg
      Coach Coach Carrie 23 Reppu musta Carrie 23 Reppu musta Carrie 23 Reppu musta Carrie 23 Reppu nahka, nahkajäljitelmä musta (1)
      Coach Carrie 23 Reppu musta
      • 00193971795751
      1
      349.00 EUR
    • Coach Signature Academy Reppu 13″ ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162619106.jpg
      Coach Coach Signature Academy Reppu 13″ ruskea Signature Academy Reppu 13″ ruskea Signature Academy Reppu 13″ ruskea Signature Academy Reppu 13 synteettinen materiaali ruskea (1)
      Coach Signature Academy Reppu 13″ ruskea
      • 00192643907898
      1
      deal
      550.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Lasten reput DEFAULT
        • lapset
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 3 Sprouts (3_sprouts)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • ABS (abs)
      • Acer (acer)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Anderson's (anderson_s)
      • Animal (animal)
      • Approx (approx)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Asics (asics)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B&W (b_w)
      • Babblarna (babblarna)
      • Babolat (babolat)
      • Babymel (babymel)
      • Baggen (baggen)
      • Bamse (bamse)
      • Basil (basil)
      • BCA (bca)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • Beckmann (beckmann)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Moose (black_moose)
      • Blafre (blafre)
      • Bogner (bogner)
      • Bold Banana (bold_banana)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brooks (brooks)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cerdá (cerda_)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevalier (chevalier)
      • Childhome (childhome)
      • Chrome (chrome)
      • Clementoni (clementoni)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Colours (colours)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Cullmann (cullmann)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • DB (db)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Depesche (depesche)
      • DERDIEDAS (derdiedas)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dino World (dino_world)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Epic (epic)
      • Ergobag (ergobag)
      • Ergon (ergon)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Euromic (euromic)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Expatrié (expatrie_)
      • Exped (exped)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Fauna (fauna)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Filson (filson)
      • Fitz & Huxley (fitz_huxley)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabs (gabs)
      • Gant (gant)
      • Genesis (genesis)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Giudi (giudi)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helikon Tex (helikon_tex)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hestra (hestra)
      • Hiditec (hiditec)
      • High Peak (high_peak)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Huomio (huomio)
      • Hydroflask (hydroflask)
      • Hype (hype)
      • Härkila (ha_rkila)
      • IAMRUNBOX (iamrunbox)
      • Incase (incase)
      • INYATI (inyati)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jeva (jeva)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • K2 (k2)
      • Kappa (kappa)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • KARACTERMANIA (karactermania)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • KeepOut (keepout)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klymit (klymit)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KlΓ¤ttermusen (kl_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • L33T (l33t)
      • LA Dodgers (la_dodgers)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lancaster (lancaster)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Lefrik (lefrik)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Levante (levante)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mantona (mantona)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Marmot (marmot)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Melawear (melawear)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millican (millican)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Mismo (mismo)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mumin (mumin)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • NAKED (naked)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nasa (nasa)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • NGS (ngs)
      • Nixon (nixon)
      • Nokian (nokian)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • Oakley (oakley)
      • Oops! (oops_)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Outwell (outwell)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paladone (paladone)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peak Design (peak_design)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Picture (picture)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche (porsche)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prince (prince)
      • Property Of... (property_of_)
      • Puma (puma)
      • Pure Norway (pure_norway)
      • Puro (puro)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Rexinter (rexinter)
      • Ridgebake (ridgebake)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Safta (safta)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SALZEN (salzen)
      • Sambro (sambro)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Satch (satch)
      • Savotta (savotta)
      • Scooli (scooli)
      • SCOTT (scott)
      • Scout (scout)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sherpa (sherpa)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skooter (skooter)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smythson (smythson)
      • Sony (sony)
      • Source (source)
      • Speedo (speedo)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spongebob (spongebob)
      • Sprayground (sprayground)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Superman (superman)
      • Sways (sways)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sydvang (sydvang)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Lion King (the_lion_king)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Tretorn (tretorn)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • True North (true_north)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tula (tula)
      • TY (ty)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Undercover (undercover)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Witt (witt)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 95 € (price_2)
      • 95 € - 155 € (price_3)
      • ≥ 155 € (price_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuosi (kuvio):
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 13 L (tilavuus_1)
      • 13 L - 18 L (tilavuus_2)
      • 18 L - 25 L (tilavuus_3)
      • ≥ 25 L (tilavuus_4)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Hakaset (hakaset)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Toggles (toggles)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 14 cm (pituus_cm_1)
      • 14 cm - 23 cm (pituus_cm_2)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 32 cm (pituus_cm_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 26 cm (leveys_1)
      • 26 cm - 29 cm (leveys_2)
      • 29 cm - 32 cm (leveys_3)
      • ≥ 32 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_1)
      • 38 cm - 44 cm (korkeus_2)
      • 44 cm - 48 cm (korkeus_3)
      • ≥ 48 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 260 g (paino_g_1)
      • 260 g - 500 g (paino_g_2)
      • 500 g - 850 g (paino_g_3)
      • ≥ 850 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Verkkokangas (verkko)
      • Cordura (cordura)
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tvilli (tvilli)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Valmistettu kierrätysmateriaalista (valmistettu_kierratysmateriaalista):
      • Kyllä (kylla_)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi