x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Deltaco Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Deltaco reput kannettaville (15 ")
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152484383.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136900343.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139451080.jpg
      Deltaco Deltaco reput kannettaville (15 ") reput kannettaville (15 ") reput kannettaville (15 ") Selkäreppu, joka on optimaalinen, jos olet tuulettimella. Tasku kannettaville tietokoneille jopa 15,6 ". 19,5 l: n tilaa on täydellinen lyhyempiin matkoihin tai kouluun. Siinä on 1 isompi lokero, 3 ulko-osastoa ja 2 joustavaa osastoa pussiin. Jos reppu on raskas, sinulla on 2 mukavaa pehmustettua olkahihnaa, jotka ovat säädettävissä. Jokainen lokero avautuu vetoketjulla. 19,5 litraarha ndtagPehmustetut olkahihnatKannettava tietokone, jopa 15,6 "Valmistettu kestävästä polyesteristäPehmustettu ... (1)
      Deltaco reput kannettaville (15 ")
      • 07333048024152
      • NV-777
      4
      17.80 EUR
    • Deltaco lentoreppu, 55x40x20cm, soveltuu lentokoneeseen, 44 l, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/79898266.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132010074.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117627588.jpg
      Deltaco Deltaco lentoreppu, 55x40x20cm, soveltuu lentokoneeseen, 44 l, musta lentoreppu, 55x40x20cm, soveltuu lentokoneeseen, 44 l, musta lentoreppu, 55x40x20cm, soveltuu lentokoneeseen, 44 l, musta DELTACO Lentoreppu, 3 lokeroa, 55 x 40 x 20 cm, soveltuu käytettäväksi lentokoneessa, 44 litraa, kantokahva, musta Tämä reppu sopii ihanteellisesti sinulle, joka matkustelet paljon. Se on suunniteltu niiden enimmäismittojen mukaan, joiden mukaan lentoyhtiöt määrittelevät käsimatkatavaran. Reppu onkin ns. flight approved, eli sopii siis hyvin käytettäväksi lentokoneessa. Repussa on suuri päälokero, ja sen sivuilla on kaksi pienempää lokeroa, joten pakkaustilaa on reilusti. Kukin lokero avataan... (1)
      Deltaco lentoreppu, 55x40x20cm, soveltuu lentokoneeseen, 44 l, musta
      • 07333048013224
      • NV-776
      2
      30.35 EUR
    • Deltaco kann. tietok. reppu, 14,5", 2 suurta lokeroa, 5 pientä lokeroa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113903149.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145878619.jpg
      Deltaco Deltaco kann. tietok. reppu, 14,5", 2 suurta lokeroa, 5 pientä lokeroa kann. tietok. reppu, 14,5", 2 suurta lokeroa, 5 pientä lokeroa kann. tietok. reppu, 14,5", 2 suurta lokeroa, 5 pientä lokeroa Reppu Notebook 14,5" Musta DELTACO notebook reppu, jopa 14,5", 2 suurta lokeroa, 5 pientä lokeroa, kantokahva, musta Laadukas reppu kannettaville tietokoneille, joiden näytön koko on jopa 14,5". Ulkopuolelta löytyy 2 suurta ja 5 pienempää lokeroa, joka avataan ja suljetaan vetoketjulla. Yksi suurista lokeroista sisältää pienempiä lokeroita esim. lisätarvikkeille ja toiseen lokeroon löytyy tilat tietokoneelle ja muille suuremmille esineille. Laukun sisäpuoli on pehmustettu tarjoamaan paras mah... (1)
      Deltaco kann. tietok. reppu, 14,5", 2 suurta lokeroa, 5 pientä lokeroa
      • 07333048009463
      • NV-774
      1
      deal
      14.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
        • fja_llra_ven_ka_nken
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Lasten reput DEFAULT
        • lapset
      • Koulureput DEFAULT
        • koulu
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven_ka_nken)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 2XU (2xu)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abro (abro)
      • ABS (abs)
      • Acer (acer)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Amplifi (amplifi)
      • Amundsen (amundsen)
      • Animal (animal)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arena (arena)
      • Arva (arva)
      • Assos (assos)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B&W (b_w)
      • Babblarna (babblarna)
      • Babolat (babolat)
      • Babymel (babymel)
      • Bamse (bamse)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • Beckmann (beckmann)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blafre (blafre)
      • Blue Ice (blue_ice)
      • Bogner (bogner)
      • Boreal (boreal)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Burton Dg (burton_dg)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Canon (canon)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Clementoni (clementoni)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colours (colours)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Element (element)
      • Elite (elite)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Epic (epic)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fauna (fauna)
      • Filson (filson)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • Gaudi (gaudi)
      • Genesis (genesis)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gregory (gregory)
      • Grey Oak (grey_oak)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hestra (hestra)
      • High Peak (high_peak)
      • High Sierra (high_sierra)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hydroflask (hydroflask)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Incase (incase)
      • Innova (innova)
      • inov-8 (inov_8)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jeva (jeva)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • Kapten&Son (kapten_son)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kempa (kempa)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • LA Dodgers (la_dodgers)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lassig (lassig)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Littlelife (littlelife)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mantona (mantona)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millet (millet)
      • Minecraft (minecraft)
      • Mizuno (mizuno)
      • Moleskine (moleskine)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • Ng (ng)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ogio (ogio)
      • ONLY (only)
      • Oops! (oops_)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paladone (paladone)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petite Chérie (petite_che_rie)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinqponq (pinqponq)
      • Piquadro (piquadro)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Property Of... (property_of_)
      • Puma (puma)
      • Pure Norway (pure_norway)
      • Puro (puro)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Razer (razer)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Restrap (restrap)
      • Retki (retki)
      • Rice (rice)
      • Ridgebake (ridgebake)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Rollei (rollei)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • SALZEN (salzen)
      • Sambro (sambro)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Sketchy Tank (sketchy_tank)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • SmartSuit (smartsuit)
      • Speck (speck)
      • Speedo (speedo)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Sways (sways)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sydvang (sydvang)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teddy Fresh (teddy_fresh)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • True North (true_north)
      • Trunki (trunki)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tula (tula)
      • TY (ty)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vaiana (vaiana)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Discs (viking_discs)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Wyte (wyte)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Y Not? (y_not_)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 90 € (price_2)
      • 90 € - 140 € (price_3)
      • ≥ 140 € (price_4)
    • Repun tyyppi (repun_tyyppi):
      • Anti-theft (anti_theft)
      • Arki ja työ (arki_ja_tyo_)
      • Koulu (koulu)
      • Rinkka (rinkka)
      • Urheilu (urheilu)
      • Vaellus ja matkailu (vaellus_ja_matkailu)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuosi (kuvio):
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kirjava (kirjava)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Sydän (syda_n)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 12 L (tilavuus_1)
      • 12 L - 18 L (tilavuus_2)
      • 18 L - 25 L (tilavuus_3)
      • ≥ 25 L (tilavuus_4)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Combination lock (combination_lock)
      • Hakaset (hakaset)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Toggles (toggles)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 24 cm (pituus_cm_2)
      • 24 cm - 34 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 34 cm (pituus_cm_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 27 cm (leveys_1)
      • 27 cm - 29 cm (leveys_2)
      • 29 cm - 33 cm (leveys_3)
      • ≥ 33 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_1)
      • 38 cm - 45 cm (korkeus_2)
      • 45 cm - 49 cm (korkeus_3)
      • ≥ 49 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 400 g (paino_g_1)
      • 400 g - 700 g (paino_g_2)
      • 700 g - 1015 g (paino_g_3)
      • ≥ 1015 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Hiili (hiili)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Lasi (lasi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tvilli (tvilli)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Valmistettu kierrätysmateriaalista (valmistettu_kierratysmateriaalista):
      • Kyllä (kylla_)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi