x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Emoji Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Emoji Rainbow Backpack School Bag Reppu Laukku 43x33x13 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139445489.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119588159.jpg
      Emoji Emoji Rainbow Backpack School Bag Reppu Laukku 43x33x13 cm Rainbow Backpack School Bag Reppu Laukku 43x33x13 cm Rainbow Backpack School Bag Reppu Laukku 43x33x13 cm (2)
      Emoji Rainbow Backpack School Bag Reppu Laukku 43x33x13 cm
      • 05607372371315
      1
      most_sold
      31.49 EUR
    • Emoji LOL glitter dots Koululaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128046273.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135077904.jpg
      Emoji Emoji LOL glitter dots Koululaukku LOL glitter dots Koululaukku LOL glitter dots Koululaukku Virallinen Fanituote (1)
      Emoji LOL glitter dots Koululaukku
      • 04052384345129
      2
      deal
      21.90 EUR
    • Emoji Angry Backpack School Bag Reppu Laukku 43x33x13cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133202169.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133945167.jpg
      Emoji Emoji Angry Backpack School Bag Reppu Laukku 43x33x13cm Angry Backpack School Bag Reppu Laukku 43x33x13cm Angry Backpack School Bag Reppu Laukku 43x33x13cm (1)
      Emoji Angry Backpack School Bag Reppu Laukku 43x33x13cm
      • 05607372371117
      1
      32.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
        • fja_llra_ven_ka_nken
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Koulureput DEFAULT
        • koulu
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven_ka_nken)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • 100% (100_)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • ABS (abs)
      • Abu Garcia (abu_garcia)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Acer (acer)
      • Acerbis (acerbis)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Asus (asus)
      • Atomic (atomic)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • AVENGERS (avengers)
      • Babblarna (babblarna)
      • Babymel (babymel)
      • Baggen (baggen)
      • Bagster (bagster)
      • Barcelona (barcelona)
      • Basil (basil)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • BCA (bca)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bering (bering)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Boreal (boreal)
      • Brandit (brandit)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castelli (castelli)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • Chabrand (chabrand)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Clatronic (clatronic)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Contec (contec)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Electra (electra)
      • Element (element)
      • Elite (elite)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Epic (epic)
      • Ergon (ergon)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Everest (everest)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Ewent (ewent)
      • Exped (exped)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Fauna (fauna)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Funkita (funkita)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • Furygan (furygan)
      • FXR (fxr)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gimi (gimi)
      • Gregory (gregory)
      • Grivel (grivel)
      • GUESS (guess)
      • Haglofs (haglofs)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hestra (hestra)
      • High Sierra (high_sierra)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hummel (hummel)
      • Husky (husky)
      • Härkila (ha_rkila)
      • IAMRUNBOX (iamrunbox)
      • Igloo (igloo)
      • Incase (incase)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • KeepOut (keepout)
      • Kempa (kempa)
      • Kensington (kensington)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klickfix (klickfix)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Komperdell (komperdell)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lassig (lassig)
      • Leatt (leatt)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Littlelife (littlelife)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lucky 13 (lucky_13)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Madshus (madshus)
      • Mammut (mammut)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Manhattan (manhattan)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Marmot (marmot)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mga (mga)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • Moleskine (moleskine)
      • moony mood (moony_mood)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Only (only)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Oxford (oxford)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paladone (paladone)
      • Parkland (parkland)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • POC (poc)
      • Pokemon (pokemon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Proviz (proviz)
      • Prêt (pre_t)
      • Puma (puma)
      • Puma Golf (puma_golf)
      • Puro (puro)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Razer (razer)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Retki Finland (retki_finland)
      • Retrospelbutiken.se (retrospelbutiken_se)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rollei (rollei)
      • Rose (rose)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • RVCA (rvca)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Sambro (sambro)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • SCOTT (scott)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sebra (sebra)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Shot (shot)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skiphop (skiphop)
      • SLEDSTORE (sledstore)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Snugpak (snugpak)
      • Soc (soc)
      • SOCCX (soccx)
      • Source (source)
      • Speedo (speedo)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Star wars (star_wars)
      • Storksak (storksak)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Swix (swix)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tech air (tech_air)
      • Tenson (tenson)
      • Terra Nova (terra_nova)
      • The (the)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Thule (thule)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topmodel (topmodel)
      • Transformers (transformers)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • TruBlue (trublue)
      • Trunki (trunki)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tula (tula)
      • Tumi (tumi)
      • TY (ty)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • V8 (v8)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vango (vango)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Volcom (volcom)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warp (warp)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • WTT (wtt)
      • Wyte (wyte)
      • XD Design (xd_design)
      • Xenofit (xenofit)
      • Xlc (xlc)
      • XLMOTO (xlmoto)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 90 € (price_60_90)
      • 90 € - 135 € (price_90_140)
      • ≥ 135 € (price_140)
    • Repun tyyppi (repun_tyyppi):
      • Anti-theft (anti_theft)
      • Arki ja työ (arki_ja_tyo_)
      • Koulu (koulu)
      • Rinkka (rinkka)
      • Urheilu (urheilu)
      • Vaellus ja matkailu (vaellus_ja_matkailu)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 16 L (tilavuus_16)
      • 16 L - 22 L (tilavuus_16_22)
      • 22 L - 30 L (tilavuus_22_30)
      • ≥ 30 L (tilavuus_30)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Takasuljin (takasuljin)
      • Toggles (toggles)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 18 cm (pituus_cm_18)
      • 18 cm - 26 cm (pituus_cm_18_26)
      • 26 cm - 34 cm (pituus_cm_26_34)
      • ≥ 34 cm (pituus_cm_34)
    • Leveys (leveys):
      • < 27 cm (leveys_27)
      • 27 cm - 30 cm (leveys_27_30)
      • 30 cm - 32 cm (leveys_30_32)
      • ≥ 32 cm (leveys_32)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_38)
      • 38 cm - 42 cm (korkeus_38_42)
      • 42 cm - 46 cm (korkeus_42_46)
      • ≥ 46 cm (korkeus_46)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 375 g (paino_g_380)
      • 375 g - 670 g (paino_g_380_670)
      • 670 g - 1000 g (paino_g_670_1000)
      • ≥ 1000 g (paino_g_1000)
    • Materiaali (materiaali):
      • Verkkokangas (verkko)
      • Aluminium (aluminium)
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Fleece (fleece)
      • Hiili (hiili)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Neopreeni (neopreeni)
      • Neopreeni CR (neopreeni_cr)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyeteenitereftalaatti (polyeteenitereftalaatti)
      • Polyeteenitereftalaatti PET (polyeteenitereftalaatti_pet)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekonahka (tekonahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen elastomeeri (TPE) (termoplastinen_elastomeeri_tpe_)
      • Thermoplastic polyurethane (TPU) (thermoplastic_polyurethane_tpu_)
      • Tvilli (tvilli)
      • Vaahto (vaahto)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi