x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ferrelli Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Ferrelli CASUAL BACKPACK 14" REPPU
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131096961.jpg
      Ferrelli Ferrelli CASUAL BACKPACK 14" REPPU CASUAL BACKPACK 14" REPPU CASUAL BACKPACK 14" REPPU Repun kangas on jämäkää joten se pitää hyvin ryhtinsä tyhjänäkin, lisäksi pinta hylkii vettä. Nahkamaiset yksityiskohdat tuovat lisää tyylikkyyttä. Repun erikoisuutena on ulkoinen USB-liitäntä. Voit siis pitää varavirtalaturia repun sisällä suojassa, ja ladata esimerkiksi puhelinta repun USB-liitännästä. (7)
      Ferrelli CASUAL BACKPACK 14" REPPU
      • 04894526025588
      2
      most_sold
      48.90 EUR
    • Ferrelli BUSINESS KANNETTAVAN REPPU 15,6" MUSTA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133496063.jpg
      Ferrelli Ferrelli BUSINESS KANNETTAVAN REPPU 15,6" MUSTA BUSINESS KANNETTAVAN REPPU 15,6" MUSTA BUSINESS KANNETTAVAN REPPU 15,6" MUSTA Tyylikäs tietokonereppu on kätevä tapa pitää kannettava tietokoneesi suojattuna liikkeellä ollessasi. Repun takana ja sivuilla on kätevät vetoketjulliset taskut sekä repun päällä on jämäkkä kantokahva. (1)
      Ferrelli BUSINESS KANNETTAVAN REPPU 15,6" MUSTA
      • 04894526026578
      2
      43.90 EUR
    • Ferrelli MUSTA REPPU 15,6"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131108452.jpg
      Ferrelli Ferrelli MUSTA REPPU 15,6" MUSTA REPPU 15,6" MUSTA REPPU 15,6" Edessä pieni vetoketjutasku sekä klipsikiinnike. Molemmilla sivuilla verkkotaskut esimerkiksi juomapullolle.Sisäpuolella mm. kynä- ja korttitaskut, sekä useita pienempiä taskuja. Repun takana turvatasku pienille arvokkaille tavaroille.Olkahihnoissa olkapäiden painetta keventävä säädettävä mekanismi. (1)
      Ferrelli MUSTA REPPU 15,6"
      • 04894526009830
      2
      58.90 EUR
    • Ferrelli CASUAL BACKPACK ANTI-THEFT 15"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131149213.jpg
      Ferrelli Ferrelli CASUAL BACKPACK ANTI-THEFT 15" CASUAL BACKPACK ANTI-THEFT 15" CASUAL BACKPACK ANTI-THEFT 15" Ferrellin Anti-theft reppu on suunniteltu estämään varkaiden pääsyn repun sisältöön. 15 Kannettaville tietokoneille suunniteltu reppu soveltuu täydellisesti työ- ja koulukäyttöön. Enää ei tarvitse huolehtia näpistelijöistä. Ferrellin reppu on suunniteltu turvallisuus ja tyylikkyys mielessä. Reppu on tyyliltään rento, mutta rakenteeltaan vahva. Repun vahvat seinämät auttavat sen pitämään muotonsa ilman tietokonettakin. Repun sisäpuolelta löytyy laaja määrä säilytyspaikkoja itse koneelle ja kai... (1)
      Ferrelli CASUAL BACKPACK ANTI-THEFT 15"
      • 04894526026608
      2
      58.90 EUR
    • Ferrelli 14" TIETOKONEREPPU, HARMAA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144055782.jpg
      Ferrelli Ferrelli 14" TIETOKONEREPPU, HARMAA 14" TIETOKONEREPPU, HARMAA 14" TIETOKONEREPPU, HARMAA Ferrelli tietokonereppu tarjoaa tyylikkyyttä ja monipuolisuutta samassa paketissa. Siksi se onkin täydellinen valinta työ- ja koulumatkoille. Se on valmistettu kestävästä kankaasta, joka säilyttää pitkään alkuperäisen muotonsa. Repun sisälle mahtuu 14" kannettava tietokone, jonka lisäksi repun pinta hylkii vettä. Repussa on myös kätevä etutasku, johon mahtuu esimerkiksi tietokoneen laturi. (1)
      Ferrelli 14" TIETOKONEREPPU, HARMAA
      • 04894526032456
      2
      58.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
        • fja_llra_ven_ka_nken
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Koulureput DEFAULT
        • koulu
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven_ka_nken)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 2xu (2xu)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • 100% (100_)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • ABS (abs)
      • Abu Garcia (abu_garcia)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Acer (acer)
      • Acerbis (acerbis)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Asus (asus)
      • Atomic (atomic)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • AVENGERS (avengers)
      • AXO (axo)
      • Babblarna (babblarna)
      • Babolat (babolat)
      • Babymel (babymel)
      • Baggen (baggen)
      • Bagster (bagster)
      • Barcelona (barcelona)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • BCA (bca)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bering (bering)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Brandit (brandit)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castelli (castelli)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Contec (contec)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Electra (electra)
      • Element (element)
      • Elite (elite)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Epic (epic)
      • Ergon (ergon)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Everest (everest)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fauna (fauna)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • Forvert (forvert)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Funkita (funkita)
      • Furygan (furygan)
      • FXR (fxr)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gimi (gimi)
      • Gregory (gregory)
      • Grivel (grivel)
      • GUESS (guess)
      • Haglofs (haglofs)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • High Sierra (high_sierra)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • IAMRUNBOX (iamrunbox)
      • Igloo (igloo)
      • Incase (incase)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jethwear (jethwear)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kempa (kempa)
      • Kensington (kensington)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klickfix (klickfix)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lassig (lassig)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Littlelife (littlelife)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lucky 13 (lucky_13)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Madshus (madshus)
      • Mammut (mammut)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • Moleskine (moleskine)
      • moony mood (moony_mood)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Numinous (numinous)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Only (only)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Oxford (oxford)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paladone (paladone)
      • Parkland (parkland)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit Monkey (petit_monkey)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • Platypus (platypus)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Proviz (proviz)
      • Prêt (pre_t)
      • Puma (puma)
      • Puma Golf (puma_golf)
      • Puro (puro)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Razer (razer)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Retki Finland (retki_finland)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rollei (rollei)
      • Rose (rose)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Sambro (sambro)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Scooli (scooli)
      • SCOTT (scott)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Shot (shot)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skiphop (skiphop)
      • SLEDSTORE (sledstore)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Soc (soc)
      • SOCCX (soccx)
      • Source (source)
      • Speedo (speedo)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Star wars (star_wars)
      • Storksak (storksak)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Swix (swix)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • Terra Nova (terra_nova)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Thule (thule)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tipi (tipi)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • TruBlue (trublue)
      • Trunki (trunki)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vango (vango)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vargo (vargo)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warp (warp)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • WTT (wtt)
      • Wyte (wyte)
      • XD Design (xd_design)
      • Xenofit (xenofit)
      • Xlc (xlc)
      • XLMOTO (xlmoto)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Zandona (zandona)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zipp (zipp)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 90 € (price_65_90)
      • 90 € - 140 € (price_90_140)
      • ≥ 140 € (price_140)
    • Repun tyyppi (repun_tyyppi):
      • Anti-theft (anti_theft)
      • Arki ja työ (arki_ja_tyo_)
      • Koulu (koulu)
      • Rinkka (rinkka)
      • Urheilu (urheilu)
      • Vaellus ja matkailu (vaellus_ja_matkailu)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 16 L (tilavuus_16)
      • 16 L - 22 L (tilavuus_16_22)
      • 22 L - 30 L (tilavuus_22_30)
      • ≥ 30 L (tilavuus_30)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Takasuljin (takasuljin)
      • Toggles (toggles)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 17 cm (pituus_cm_17)
      • 17 cm - 26 cm (pituus_cm_17_26)
      • 26 cm - 34 cm (pituus_cm_26_34)
      • ≥ 34 cm (pituus_cm_34)
    • Leveys (leveys):
      • < 26 cm (leveys_26)
      • 26 cm - 29 cm (leveys_26_29)
      • 29 cm - 32 cm (leveys_29_32)
      • ≥ 32 cm (leveys_32)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_38)
      • 38 cm - 42 cm (korkeus_38_42)
      • 42 cm - 46 cm (korkeus_42_46)
      • ≥ 46 cm (korkeus_46)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 385 g (paino_g_390)
      • 385 g - 700 g (paino_g_390_700)
      • 700 g - 1000 g (paino_g_700_1000)
      • ≥ 1000 g (paino_g_1000)
    • Materiaali (materiaali):
      • Verkkokangas (verkko)
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Fleece (fleece)
      • Hiili (hiili)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Neopreeni (neopreeni)
      • Neopreeni CR (neopreeni_cr)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyeteenitereftalaatti (polyeteenitereftalaatti)
      • Polyeteenitereftalaatti PET (polyeteenitereftalaatti_pet)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekonahka (tekonahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen elastomeeri (TPE) (termoplastinen_elastomeeri_tpe_)
      • Thermoplastic polyurethane (TPU) (thermoplastic_polyurethane_tpu_)
      • Tvilli (tvilli)
      • Vaahto (vaahto)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi