x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kidzroom Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Kidzroom Kidzroom reppu Black and White numerot, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135240685.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96863653.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124167810.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129317226.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107957965.jpg
      Kidzroom Kidzroom Kidzroom reppu Black and White numerot, valkoinen Kidzroom reppu Black and White numerot, valkoinen Kidzroom reppu Black and White numerot, valkoinen Tyylikäs Kidzroom-reppu, jossa on runsaasti tilaa koulukirjoille tai päiväretkellä tarvittaville tavaroille. Tilava reppu suljetaan vetoketjulla. Kidzroom-repun etupuolella on myös pienempi vetoketjulla suljettava tasku. Kuvioidun repun keinonahkaiset yksityiskohdat luovat repulle ajattoman tyylikkään yleisilmeen. Repussa on säädettävät ja topatut olkaremmit. Pakkaa siis mukaasi ylimääräinen paita ja välipalaa nyt lähdetään retkelle! Hyväksytty BSCI- ja REACH -standardien mukaan. Mitat: 31 x... (1)
      Kidzroom Kidzroom reppu Black and White numerot, valkoinen
      • 08712645248199
      2
      most_sold
      24.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
        • fja_llra_ven_ka_nken
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Koulureput DEFAULT
        • koulu
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven_ka_nken)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 2xu (2xu)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • 100% (100_)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • ABS (abs)
      • Abu Garcia (abu_garcia)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Acer (acer)
      • Acerbis (acerbis)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Asus (asus)
      • Atomic (atomic)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • AVENGERS (avengers)
      • AXO (axo)
      • Babblarna (babblarna)
      • Babolat (babolat)
      • Babymel (babymel)
      • Baggen (baggen)
      • Bagster (bagster)
      • Barcelona (barcelona)
      • Basil (basil)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • BCA (bca)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bering (bering)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Brandit (brandit)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castelli (castelli)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Contec (contec)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Electra (electra)
      • Element (element)
      • Elite (elite)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Epic (epic)
      • Ergon (ergon)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Everest (everest)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fauna (fauna)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • Forvert (forvert)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Funkita (funkita)
      • Furygan (furygan)
      • FXR (fxr)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gimi (gimi)
      • Gregory (gregory)
      • Grivel (grivel)
      • GUESS (guess)
      • Haglofs (haglofs)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • High Sierra (high_sierra)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hummel (hummel)
      • Husky (husky)
      • Härkila (ha_rkila)
      • IAMRUNBOX (iamrunbox)
      • Igloo (igloo)
      • Incase (incase)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jethwear (jethwear)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kensington (kensington)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klickfix (klickfix)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Komperdell (komperdell)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lassig (lassig)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Littlelife (littlelife)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lucky 13 (lucky_13)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Madshus (madshus)
      • Mammut (mammut)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • Moleskine (moleskine)
      • moony mood (moony_mood)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Numinous (numinous)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Only (only)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Oxford (oxford)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Parkland (parkland)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peak Design (peak_design)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petit Monkey (petit_monkey)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • Platypus (platypus)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Proviz (proviz)
      • Prêt (pre_t)
      • Puma (puma)
      • Puma Golf (puma_golf)
      • Puro (puro)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Razer (razer)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Retki Finland (retki_finland)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rollei (rollei)
      • Rose (rose)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sambro (sambro)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Scooli (scooli)
      • SCOTT (scott)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skiphop (skiphop)
      • SLEDSTORE (sledstore)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Soc (soc)
      • SOCCX (soccx)
      • Source (source)
      • Speedo (speedo)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Star wars (star_wars)
      • Storksak (storksak)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Swix (swix)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • Terra Nova (terra_nova)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Thule (thule)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tipi (tipi)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • TruBlue (trublue)
      • Trunki (trunki)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vango (vango)
      • Vargo (vargo)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warp (warp)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • WTT (wtt)
      • Wyte (wyte)
      • XD Design (xd_design)
      • Xenofit (xenofit)
      • Xlc (xlc)
      • XLMOTO (xlmoto)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Zandona (zandona)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zipp (zipp)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 90 € (price_65_90)
      • 90 € - 135 € (price_90_140)
      • ≥ 135 € (price_140)
    • Repun tyyppi (repun_tyyppi):
      • Anti-theft (anti_theft)
      • Arki ja työ (arki_ja_tyo_)
      • Koulu (koulu)
      • Rinkka (rinkka)
      • Urheilu (urheilu)
      • Vaellus ja matkailu (vaellus_ja_matkailu)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 16 L (tilavuus_16)
      • 16 L - 22 L (tilavuus_16_22)
      • 22 L - 29 L (tilavuus_22_29)
      • ≥ 29 L (tilavuus_29)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Takasuljin (takasuljin)
      • Toggles (toggles)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 18 cm (pituus_cm_18)
      • 18 cm - 26 cm (pituus_cm_18_26)
      • 26 cm - 34 cm (pituus_cm_26_34)
      • ≥ 34 cm (pituus_cm_34)
    • Leveys (leveys):
      • < 26 cm (leveys_26)
      • 26 cm - 29 cm (leveys_26_29)
      • 29 cm - 32 cm (leveys_29_32)
      • ≥ 32 cm (leveys_32)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_38)
      • 38 cm - 42 cm (korkeus_38_42)
      • 42 cm - 46 cm (korkeus_42_46)
      • ≥ 46 cm (korkeus_46)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 380 g (paino_g_380)
      • 380 g - 695 g (paino_g_380_700)
      • 695 g - 1000 g (paino_g_700_1000)
      • ≥ 1000 g (paino_g_1000)
    • Materiaali (materiaali):
      • Verkkokangas (verkko)
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Fleece (fleece)
      • Hiili (hiili)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Neopreeni (neopreeni)
      • Neopreeni CR (neopreeni_cr)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyeteenitereftalaatti (polyeteenitereftalaatti)
      • Polyeteenitereftalaatti PET (polyeteenitereftalaatti_pet)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekonahka (tekonahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen elastomeeri (TPE) (termoplastinen_elastomeeri_tpe_)
      • Thermoplastic polyurethane (TPU) (thermoplastic_polyurethane_tpu_)
      • Tvilli (tvilli)
      • Vaahto (vaahto)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi