x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Minnie mouse Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Minnie mouse Koululaukku Minnie Mouse 79707
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180601107.jpg
      Minnie mouse Minnie mouse Koululaukku Minnie Mouse 79707 Koululaukku Minnie Mouse 79707 Koululaukku Minnie Mouse 79707 (1)
      Minnie mouse Koululaukku Minnie Mouse 79707
      • 08427934289707
      1
      most_sold
      43.00 EUR
    • Minnie mouse Rento reppu Minnie Mouse 72776 Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181929196.jpg
      Minnie mouse Minnie mouse Rento reppu Minnie Mouse 72776 Pinkki Rento reppu Minnie Mouse 72776 Pinkki Rento reppu Minnie Mouse 72776 Pinkki (1)
      Minnie mouse Rento reppu Minnie Mouse 72776 Pinkki
      • 08427934305278
      1
      37.00 EUR
    • Minnie mouse Rento reppu Minnie Mouse 72781 Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175067872.jpg
      Minnie mouse Minnie mouse Rento reppu Minnie Mouse 72781 Pinkki Rento reppu Minnie Mouse 72781 Pinkki Rento reppu Minnie Mouse 72781 Pinkki (1)
      Minnie mouse Rento reppu Minnie Mouse 72781 Pinkki
      • 08427934305377
      1
      39.00 EUR
    • Minnie mouse Rento reppu Minnie Mouse 72780 Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175067429.jpg
      Minnie mouse Minnie mouse Rento reppu Minnie Mouse 72780 Pinkki Rento reppu Minnie Mouse 72780 Pinkki Rento reppu Minnie Mouse 72780 Pinkki (1)
      Minnie mouse Rento reppu Minnie Mouse 72780 Pinkki
      • 08427934305353
      1
      43.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Lasten reput DEFAULT
        • lapset
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 3 Sprouts (3_sprouts)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • ABS (abs)
      • Acer (acer)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Anderson's (anderson_s)
      • Animal (animal)
      • Approx (approx)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Asics (asics)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B&W (b_w)
      • Babblarna (babblarna)
      • Babolat (babolat)
      • Babymel (babymel)
      • Baggen (baggen)
      • Bamse (bamse)
      • Barts (barts)
      • BCA (bca)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • Beckmann (beckmann)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Moose (black_moose)
      • Blafre (blafre)
      • Bogner (bogner)
      • Bold Banana (bold_banana)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brooks (brooks)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cerdá (cerda_)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevalier (chevalier)
      • Childhome (childhome)
      • Chrome (chrome)
      • Clementoni (clementoni)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Colours (colours)
      • Converse (converse)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • DB (db)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Depesche (depesche)
      • DERDIEDAS (derdiedas)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dino World (dino_world)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Epic (epic)
      • Ergobag (ergobag)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Euromic (euromic)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Expatrié (expatrie_)
      • Exped (exped)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Fauna (fauna)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FILA (fila)
      • Filson (filson)
      • Fitz & Huxley (fitz_huxley)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabs (gabs)
      • Gant (gant)
      • Genesis (genesis)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Giudi (giudi)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helikon Tex (helikon_tex)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hestra (hestra)
      • High Peak (high_peak)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Huomio (huomio)
      • Hydroflask (hydroflask)
      • Hype (hype)
      • Härkila (ha_rkila)
      • IAMRUNBOX (iamrunbox)
      • Incase (incase)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • INYATI (inyati)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jeva (jeva)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • K2 (k2)
      • Kappa (kappa)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klymit (klymit)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KlΓ¤ttermusen (kl_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • L33T (l33t)
      • LA Dodgers (la_dodgers)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Lefrik (lefrik)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mantona (mantona)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Melawear (melawear)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millican (millican)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Mismo (mismo)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSI (msi)
      • Mumin (mumin)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • NAKED (naked)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nasa (nasa)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • NGS (ngs)
      • Nixon (nixon)
      • Nokian (nokian)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • Oakley (oakley)
      • Oops! (oops_)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Outwell (outwell)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paladone (paladone)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peak Design (peak_design)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Piquadro (piquadro)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche (porsche)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prince (prince)
      • Property Of... (property_of_)
      • Puma (puma)
      • Pure Norway (pure_norway)
      • Puro (puro)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Rexinter (rexinter)
      • Ridgebake (ridgebake)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Safta (safta)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SALZEN (salzen)
      • Sambro (sambro)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Satch (satch)
      • Savotta (savotta)
      • Scooli (scooli)
      • SCOTT (scott)
      • Scout (scout)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sherpa (sherpa)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skooter (skooter)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • SmartSuit (smartsuit)
      • Smythson (smythson)
      • Sony (sony)
      • Source (source)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spongebob (spongebob)
      • Sprayground (sprayground)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Sways (sways)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sydvang (sydvang)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Lion King (the_lion_king)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Tracer (tracer)
      • Tretorn (tretorn)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • True North (true_north)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tula (tula)
      • TY (ty)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Undercover (undercover)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 95 € (price_2)
      • 95 € - 150 € (price_3)
      • ≥ 150 € (price_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuosi (kuvio):
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 13 L (tilavuus_1)
      • 13 L - 18 L (tilavuus_2)
      • 18 L - 25 L (tilavuus_3)
      • ≥ 25 L (tilavuus_4)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Hakaset (hakaset)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Toggles (toggles)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 14 cm (pituus_cm_1)
      • 14 cm - 23 cm (pituus_cm_2)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 32 cm (pituus_cm_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 26 cm (leveys_1)
      • 26 cm - 29 cm (leveys_2)
      • 29 cm - 32 cm (leveys_3)
      • ≥ 32 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_1)
      • 38 cm - 44 cm (korkeus_2)
      • 44 cm - 48 cm (korkeus_3)
      • ≥ 48 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 245 g (paino_g_1)
      • 245 g - 500 g (paino_g_2)
      • 500 g - 850 g (paino_g_3)
      • ≥ 850 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Verkkokangas (verkko)
      • Cordura (cordura)
      • Denim (denim)
      • Elastaani (elastaani)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tvilli (tvilli)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Valmistettu kierrätysmateriaalista (valmistettu_kierratysmateriaalista):
      • Kyllä (kylla_)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi