x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Patagonia Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    48 - 4
    • Patagonia Arbor Grande 28L Backpack camp green Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162033777.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167162597.jpg
      Patagonia Patagonia Arbor Grande 28L Backpack camp green Koko Uni Arbor Grande 28L Backpack camp green Koko Uni Arbor Grande 28L Backpack camp green Koko Uni Arbor Grande 28L Reppu 15 polyesteri vihreä (1)
      Patagonia Arbor Grande 28L Backpack camp green Koko Uni
      • 00192964137172
      • 512003053436
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Patagonia Refugio 28L Backpack classic nvy w / classic nvy Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161983219.jpg
      Patagonia Patagonia Refugio 28L Backpack classic nvy w / classic nvy Koko Uni Refugio 28L Backpack classic nvy w / classic nvy Koko Uni Refugio 28L Backpack classic nvy w / classic nvy Koko Uni Refugio 28 Reppu 15 nailon navy (1)
      Patagonia Refugio 28L Backpack classic nvy w / classic nvy Koko Uni
      • 00191743369773
      1
      79.95 EUR
    • Patagonia Atom Sling 8L Backpack classic nvy w / classic nvy Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151441286.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161726878.jpg
      Patagonia Patagonia Atom Sling 8L Backpack classic nvy w / classic nvy Koko Uni Atom Sling 8L Backpack classic nvy w / classic nvy Koko Uni Atom Sling 8L Backpack classic nvy w / classic nvy Koko Uni Patagonia Atom Sling 8L on tyylikäs ja tilava laukku, jossa yhdistyy repun mukavuus ja olkalaukun ergonomisuus sekä käytännöllisyys. Klassisen pisara-muotoilun ansiosta selkäreppu istuu juuri olkapäittesi takana, mikä lisää mukavuutta ja pysyy poissa tieltä riippumatta siitä, mitä teet, ja voit samalla nopeasti ja sujuvasti kääntää laukun kehon etuosaan, kun tarvitset jotain nopeasti laukustasi. Laukun tilavassa pääosassa voit helposti säilyttää esim välipalaa, lounasta tai vaatteita, kun taa... (1)
      Patagonia Atom Sling 8L Backpack classic nvy w / classic nvy Koko Uni
      • 00191743674754
      1
      64.80 EUR
    • Patagonia Refugio 28 Reppu 15″ vihreä/ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170108401.jpg
      Patagonia Patagonia Refugio 28 Reppu 15″ vihreä/ruskea Refugio 28 Reppu 15″ vihreä/ruskea Refugio 28 Reppu 15″ vihreä/ruskea Refugio 28 Reppu 15 nailon vihreä/ruskea (1)
      Patagonia Refugio 28 Reppu 15″ vihreä/ruskea
      • 00192964134775
      1
      80.00 EUR
    1 2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Lasten reput DEFAULT
        • lapset
      • Koulureput DEFAULT
        • koulu
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • A.Lab (a_lab)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • ABS (abs)
      • Acer (acer)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aldo (aldo)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Anderson's (anderson_s)
      • Animal (animal)
      • Antonio Miro (antonio_miro)
      • Approx (approx)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Art of Polo (art_of_polo)
      • Arva (arva)
      • Asics (asics)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • AVENGERS (avengers)
      • B&W (b_w)
      • Babolat (babolat)
      • Babymel (babymel)
      • Baggen (baggen)
      • Bamse (bamse)
      • Batman (batman)
      • BCA (bca)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • BEAL (beal)
      • Beckmann (beckmann)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blafre (blafre)
      • Blue Ice (blue_ice)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brooks (brooks)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Childhome (childhome)
      • Chrome (chrome)
      • Clementoni (clementoni)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Colours (colours)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • CoolBox (coolbox)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • DERDIEDAS (derdiedas)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • DGK (dgk)
      • Dickies (dickies)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Enter (enter)
      • Epic (epic)
      • Ergobag (ergobag)
      • Euromic (euromic)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Expatrié (expatrie_)
      • Exped (exped)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Fauna (fauna)
      • Filson (filson)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Freecom (freecom)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • Furla (furla)
      • Gabs (gabs)
      • Genesis (genesis)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Giudi (giudi)
      • Gold's Gym (gold_s_gym)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hestra (hestra)
      • Hexagona (hexagona)
      • Hiditec (hiditec)
      • High Peak (high_peak)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Incase (incase)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jeva (jeva)
      • JINX (jinx)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • Kappa (kappa)
      • Kapten&Son (kapten_son)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • KeepOut (keepout)
      • Kenzo (kenzo)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • L33T (l33t)
      • LA Dodgers (la_dodgers)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Lancaster (lancaster)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Lefrik (lefrik)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mantona (mantona)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Melawear (melawear)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Minecraft (minecraft)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Mismo (mismo)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Muumi (muumi)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nasa (nasa)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • Nenuco (nenuco)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • Ninebot (ninebot)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Oakley (oakley)
      • ONLY (only)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • Platypus (platypus)
      • POC (poc)
      • Poopsie Slime Surprise! (poopsie_slime_surprise_)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Property Of... (property_of_)
      • Puma (puma)
      • Pure Norway (pure_norway)
      • Puro (puro)
      • Pusheen (pusheen)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Rex London (rex_london)
      • Rexinter (rexinter)
      • Ridgebake (ridgebake)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SALZEN (salzen)
      • Sambro (sambro)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Savotta (savotta)
      • Scooli (scooli)
      • SCOTT (scott)
      • Scout (scout)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skooter (skooter)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • SmartSuit (smartsuit)
      • Smythson (smythson)
      • Sony (sony)
      • Source (source)
      • Sparco (sparco)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Superman (superman)
      • Sways (sways)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sydvang (sydvang)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Lion King (the_lion_king)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Tracer (tracer)
      • Tretorn (tretorn)
      • True North (true_north)
      • Trussardi (trussardi)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tula (tula)
      • TY (ty)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 95 € (price_2)
      • 95 € - 150 € (price_3)
      • ≥ 150 € (price_4)
    • Repun tyyppi (repun_tyyppi):
      • Anti-theft (anti_theft)
      • Arki ja työ (arki_ja_tyo_)
      • Koulu (koulu)
      • Rinkka (rinkka)
      • Urheilu (urheilu)
      • Vaellus ja matkailu (vaellus_ja_matkailu)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuosi (kuvio):
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 13 L (tilavuus_1)
      • 13 L - 18 L (tilavuus_2)
      • 18 L - 26 L (tilavuus_3)
      • ≥ 26 L (tilavuus_4)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Combination lock (combination_lock)
      • Hakaset (hakaset)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Toggles (toggles)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (pituus_cm_2)
      • 25 cm - 34 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 34 cm (pituus_cm_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 27 cm (leveys_1)
      • 27 cm - 29 cm (leveys_2)
      • 29 cm - 32 cm (leveys_3)
      • ≥ 32 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_1)
      • 38 cm - 45 cm (korkeus_2)
      • 45 cm - 50 cm (korkeus_3)
      • ≥ 50 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 395 g (paino_g_1)
      • 395 g - 700 g (paino_g_2)
      • 700 g - 1020 g (paino_g_3)
      • ≥ 1020 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tvilli (tvilli)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Valmistettu kierrätysmateriaalista (valmistettu_kierratysmateriaalista):
      • Kyllä (kylla_)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi