x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Spektrum Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Spektrum Hummel Roll Top Carry
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140864270.jpg
      Spektrum Spektrum Hummel Roll Top Carry Hummel Roll Top Carry Hummel Roll Top Carry Spektrum Hummel Roll Top Carry on päiväreppu kouluun. Sopii kaikille. (1)
      Spektrum Hummel Roll Top Carry
      • 07340113620492
      1
      most_sold
      153.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Lasten reput DEFAULT
        • lapset
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abbey (abbey)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • ABS (abs)
      • Acer (acer)
      • Active Leisure (active_leisure)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aldo (aldo)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Anderson's (anderson_s)
      • Animal (animal)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Asics (asics)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • AVENGERS (avengers)
      • B&W (b_w)
      • Babblarna (babblarna)
      • Babolat (babolat)
      • Babymel (babymel)
      • Baggen (baggen)
      • Barbie (barbie)
      • Basic (basic)
      • Batman (batman)
      • BCA (bca)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • Beckmann (beckmann)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bestway (bestway)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Moose (black_moose)
      • Blafre (blafre)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brooks (brooks)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Childhome (childhome)
      • Chrome (chrome)
      • CLEMMY (clemmy)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Colours (colours)
      • Converse (converse)
      • CoolBox (coolbox)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • DB (db)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Depesche (depesche)
      • DERDIEDAS (derdiedas)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • DGK (dgk)
      • Dickies (dickies)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Element (element)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Enter (enter)
      • Epic (epic)
      • Ergobag (ergobag)
      • Euromic (euromic)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Expatrié (expatrie_)
      • Exped (exped)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • Fauna (fauna)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Filson (filson)
      • Firebox (firebox)
      • Fitz & Huxley (fitz_huxley)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Freecom (freecom)
      • Gabs (gabs)
      • Genesis (genesis)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Giudi (giudi)
      • Gold's Gym (gold_s_gym)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hestra (hestra)
      • Hiditec (hiditec)
      • High Peak (high_peak)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Huomio (huomio)
      • Härkila (ha_rkila)
      • IAMRUNBOX (iamrunbox)
      • Incase (incase)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Daniel's (jack_daniel_s)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jeva (jeva)
      • JINX (jinx)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • Kappa (kappa)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klymit (klymit)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • L33T (l33t)
      • LA Dodgers (la_dodgers)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Lefrik (lefrik)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mantona (mantona)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Marmot (marmot)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Melawear (melawear)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millican (millican)
      • Minecraft (minecraft)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Mismo (mismo)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mymo (mymo)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nasa (nasa)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • Nigor (nigor)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • Oakley (oakley)
      • OMM (omm)
      • ONLY (only)
      • Oops! (oops_)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peak Design (peak_design)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Poopsie Slime Surprise! (poopsie_slime_surprise_)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Property Of... (property_of_)
      • Puma (puma)
      • Pure Norway (pure_norway)
      • Puro (puro)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Rex London (rex_london)
      • Rexinter (rexinter)
      • Ridgebake (ridgebake)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SALZEN (salzen)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Savotta (savotta)
      • Scooli (scooli)
      • SCOTT (scott)
      • Scout (scout)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sherpa (sherpa)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skooter (skooter)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • SmartSuit (smartsuit)
      • Smythson (smythson)
      • Sony (sony)
      • Source (source)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spirit (spirit)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Stanley (stanley)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superga (superga)
      • Superman (superman)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Sways (sways)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Sydvang (sydvang)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tentree (tentree)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Lion King (the_lion_king)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Tracer (tracer)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Tretorn (tretorn)
      • True North (true_north)
      • Trussardi (trussardi)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tula (tula)
      • TY (ty)
      • Ty Beanie Boo (ty_beanie_boo)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 95 € (price_2)
      • 95 € - 155 € (price_3)
      • ≥ 155 € (price_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuosi (kuvio):
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 13 L (tilavuus_1)
      • 13 L - 18 L (tilavuus_2)
      • 18 L - 26 L (tilavuus_3)
      • ≥ 26 L (tilavuus_4)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Hakaset (hakaset)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Toggles (toggles)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 14 cm (pituus_cm_1)
      • 14 cm - 23 cm (pituus_cm_2)
      • 23 cm - 33 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 33 cm (pituus_cm_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 27 cm (leveys_1)
      • 27 cm - 29 cm (leveys_2)
      • 29 cm - 32 cm (leveys_3)
      • ≥ 32 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_1)
      • 38 cm - 44 cm (korkeus_2)
      • 44 cm - 49 cm (korkeus_3)
      • ≥ 49 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 260 g (paino_g_1)
      • 260 g - 520 g (paino_g_2)
      • 520 g - 900 g (paino_g_3)
      • ≥ 900 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Verkkokangas (verkko)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tvilli (tvilli)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Valmistettu kierrätysmateriaalista (valmistettu_kierratysmateriaalista):
      • Kyllä (kylla_)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi