x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    V7 Reput ja rinkat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • V7 Elite Laptop Backpack 15.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107647437.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107647435.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107647436.jpg
      V7 V7 Elite Laptop Backpack 15.6 Elite Laptop Backpack 15.6 Elite Laptop Backpack 15.6 Sylimikron kantoreppu, 16", musta (1)
      V7 Elite Laptop Backpack 15.6
      • 00662919090857
      • CBPX1-9E
      2
      31.80 EUR
    • V7 PROFESSIONAL BACKPACK 16IN NOTEBOOK CARRYING CASE BLK
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109498233.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109498235.jpg
      V7 V7 PROFESSIONAL BACKPACK 16IN NOTEBOOK CARRYING CASE BLK PROFESSIONAL BACKPACK 16IN NOTEBOOK CARRYING CASE BLK PROFESSIONAL BACKPACK 16IN NOTEBOOK CARRYING CASE BLK Sylimikron kantoreppu, 15.6" (1)
      V7 PROFESSIONAL BACKPACK 16IN NOTEBOOK CARRYING CASE BLK
      • 00662919098778
      • CBP16-BLK-9E
      2
      30.80 EUR
    • V7 Essential Laptop Carrying Backpack 15.6"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122425856.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122425860.jpg
      V7 V7 Essential Laptop Carrying Backpack 15.6" Essential Laptop Carrying Backpack 15.6" Essential Laptop Carrying Backpack 15.6" Sylimikron kantoreppu, 16", musta (1)
      V7 Essential Laptop Carrying Backpack 15.6"
      • 00662919095456
      • CBK1-BLK-9N
      • CBK1-BLK-9E
      2
      21.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Lasten reput DEFAULT
        • lapset
      • Koulureput DEFAULT
        • koulu
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Nike (nike)
      • Vans (vans)
      • Osprey (osprey)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • A.Lab (a_lab)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • ABS (abs)
      • Acer (acer)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Animal (animal)
      • Antonio Miro (antonio_miro)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Art of Polo (art_of_polo)
      • Arva (arva)
      • Asics (asics)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • AVENGERS (avengers)
      • B&W (b_w)
      • Babblarna (babblarna)
      • Babolat (babolat)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Babymel (babymel)
      • Bamse (bamse)
      • Basic (basic)
      • Batman (batman)
      • BCA (bca)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • BEAL (beal)
      • Beckmann (beckmann)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blafre (blafre)
      • Bogner (bogner)
      • Bold Banana (bold_banana)
      • Bolibompa (bolibompa)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Burton Dg (burton_dg)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Canon (canon)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Clementoni (clementoni)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Colours (colours)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • CoolBox (coolbox)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • CYP (cyp)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Day birger et mikkelsen (day_birger_et_mikkelsen)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • DGK (dgk)
      • Dickies (dickies)
      • Dicota (dicota)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Fairies (disney_fairies)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Epic (epic)
      • Ergobag (ergobag)
      • Euromic (euromic)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everki (everki)
      • Evoc (evoc)
      • Expatrié (expatrie_)
      • Exped (exped)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fauna (fauna)
      • Filson (filson)
      • Fitz & Huxley (fitz_huxley)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fortnite (fortnite)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabs (gabs)
      • Genesis (genesis)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Hama (hama)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hestra (hestra)
      • Hiditec (hiditec)
      • High Peak (high_peak)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Incase (incase)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jeva (jeva)
      • JINX (jinx)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • JOOP! (joop_)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • Kappa (kappa)
      • Kapten&Son (kapten_son)
      • KARACTERMANIA (karactermania)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • KeepOut (keepout)
      • Kempa (kempa)
      • KID zoo (kid_zoo)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Klein (klein)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • LA Dodgers (la_dodgers)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lassig (lassig)
      • Lefrik (lefrik)
      • LEGO (lego)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mantona (mantona)
      • MARCUS & MARTINUS (marcus_martinus)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Melawear (melawear)
      • Mga (mga)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Moshi (moshi)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Movement (movement)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Nasa (nasa)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • Nenuco (nenuco)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • NGS (ngs)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Ninebot (ninebot)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk film (nordisk_film)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Numskull (numskull)
      • Oakley (oakley)
      • OMM (omm)
      • ONLY (only)
      • Oops! (oops_)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • OTTO (otto)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paladone (paladone)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pelikan (pelikan)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinqponq (pinqponq)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Piquadro (piquadro)
      • POC (poc)
      • Poopsie Slime Surprise! (poopsie_slime_surprise_)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prince (prince)
      • Property Of... (property_of_)
      • Prêt (pre_t)
      • Puma (puma)
      • Pure Norway (pure_norway)
      • Puro (puro)
      • Pusheen (pusheen)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Razer (razer)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Rexinter (rexinter)
      • Ridaz (ridaz)
      • Ridgebake (ridgebake)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Rollei (rollei)
      • Roncato (roncato)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • SALZEN (salzen)
      • Sambro (sambro)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Savotta (savotta)
      • Scooli (scooli)
      • SCOTT (scott)
      • Scout (scout)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Skooter (skooter)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • SmartSuit (smartsuit)
      • Sony (sony)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Spirit (spirit)
      • Spongebob (spongebob)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superga (superga)
      • Superman (superman)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Sways (sways)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Sydvang (sydvang)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tangled (tangled)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Lion King (the_lion_king)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • True North (true_north)
      • Trunki (trunki)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tula (tula)
      • TY (ty)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • V7 (v7)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Wyte (wyte)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Yonex (yonex)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 85 € (price_2)
      • 85 € - 135 € (price_3)
      • ≥ 135 € (price_4)
    • Repun tyyppi (repun_tyyppi):
      • Anti-theft (anti_theft)
      • Arki ja työ (arki_ja_tyo_)
      • Koulu (koulu)
      • Rinkka (rinkka)
      • Urheilu (urheilu)
      • Vaellus ja matkailu (vaellus_ja_matkailu)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuosi (kuvio):
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 13 L (tilavuus_1)
      • 13 L - 18 L (tilavuus_2)
      • 18 L - 25 L (tilavuus_3)
      • ≥ 25 L (tilavuus_4)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Combination lock (combination_lock)
      • Hakaset (hakaset)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Magneetti (magneetti)
      • Napsautus (napsautus)
      • Solki (solki)
      • Toggles (toggles)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 14 cm (pituus_cm_1)
      • 14 cm - 23 cm (pituus_cm_2)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 32 cm (pituus_cm_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 27 cm (leveys_1)
      • 27 cm - 29 cm (leveys_2)
      • 29 cm - 32 cm (leveys_3)
      • ≥ 32 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 38 cm (korkeus_1)
      • 38 cm - 45 cm (korkeus_2)
      • 45 cm - 50 cm (korkeus_3)
      • ≥ 50 cm (korkeus_4)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 375 g (paino_g_1)
      • 375 g - 615 g (paino_g_2)
      • 615 g - 955 g (paino_g_3)
      • ≥ 955 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Verkkokangas (verkko)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kierrätysmateriaali (kierra_tysmateriaali)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tvilli (tvilli)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Villa (villa)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Valmistettu kierrätysmateriaalista (valmistettu_kierratysmateriaalista):
      • Kyllä (kylla_)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi