x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    New Balance Rintaliivit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 20
    • New Balance Rintaiivit New Baance NB Pace Bra 3.0 wb11034pg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201442112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212878161.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Rintaiivit New Baance NB Pace Bra 3.0 wb11034pg Rintaiivit New Baance NB Pace Bra 3.0 wb11034pg Rintaiivit New Baance NB Pace Bra 3.0 wb11034pg Ensiluokkainen Rintaiivit New Baance NB Pace Bra 3.0 wb11034pg parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille jamaikalaisten sprinttereiden vauhdilla. (1)
      New Balance Rintaiivit New Baance NB Pace Bra 3.0 wb11034pg
      • 00195173870663
      2
      24.48 EUR
    • New Balance Pace 3.0 Bra Pinkki XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201442112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212878161.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206255052.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Pace 3.0 Bra Pinkki XS Pace 3.0 Bra Pinkki XS Pace 3.0 Bra Pinkki XS Ensiluokkainen Rintaliivit New Balance NB Pace Bra 3.0 wb11034pgl parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille jamaikalaisten sprinttereiden vauhdilla. (1)
      New Balance Pace 3.0 Bra Pinkki XS
      • 00195173870700
      • 00195173870687
      2
      25.48 EUR
    • New Balance Achiever Crop Top Punainen L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227935829.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Achiever Crop Top Punainen L Achiever Crop Top Punainen L Achiever Crop Top Punainen L (1)
      New Balance Achiever Crop Top Punainen L
      • 00195173859347
      1
      most_sold
      29.48 EUR
    • New Balance Achiever Crop Top Musta L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227872433.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Achiever Crop Top Musta L Achiever Crop Top Musta L Achiever Crop Top Musta L (1)
      New Balance Achiever Crop Top Musta L
      • 00195173859286
      1
      29.48 EUR
    • New Balance Pace 3.0 Top Pinkki M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227823748.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Pace 3.0 Top Pinkki M Pace 3.0 Top Pinkki M Pace 3.0 Top Pinkki M (1)
      New Balance Pace 3.0 Top Pinkki M
      • 00195907417638
      1
      27.98 EUR
    • New Balance Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227956836.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti S Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti S Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti S (1)
      New Balance Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti S
      • 00195173870786
      1
      26.48 EUR
    • New Balance Pace 3.0 Top Vihreä S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225666916.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229383504.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Pace 3.0 Top Vihreä S Pace 3.0 Top Vihreä S Pace 3.0 Top Vihreä S (1)
      New Balance Pace 3.0 Top Vihreä S
      • 00195907417690
      1
      27.98 EUR
    • New Balance Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227956836.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti XS Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti XS Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti XS (1)
      New Balance Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti XS
      • 00195173870809
      1
      25.48 EUR
    • New Balance Achiever Crop Top Punainen M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227935829.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Achiever Crop Top Punainen M Achiever Crop Top Punainen M Achiever Crop Top Punainen M (1)
      New Balance Achiever Crop Top Punainen M
      • 00195173859354
      1
      29.48 EUR
    • New Balance Achiever Crop Top Musta XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227872433.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Achiever Crop Top Musta XS Achiever Crop Top Musta XS Achiever Crop Top Musta XS (1)
      New Balance Achiever Crop Top Musta XS
      • 00195173859323
      1
      29.48 EUR
    • New Balance Pace 3.0 Bra Oranssi L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229421196.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Pace 3.0 Bra Oranssi L Pace 3.0 Bra Oranssi L Pace 3.0 Bra Oranssi L (1)
      New Balance Pace 3.0 Bra Oranssi L
      • 00195173870564
      1
      25.48 EUR
    • New Balance Relentless Premium Printed Crop Top Musta M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227892095.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Relentless Premium Printed Crop Top Musta M Relentless Premium Printed Crop Top Musta M Relentless Premium Printed Crop Top Musta M (1)
      New Balance Relentless Premium Printed Crop Top Musta M
      • 00195173857022
      1
      34.48 EUR
    • New Balance Achiever Crop Top Musta M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227872433.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Achiever Crop Top Musta M Achiever Crop Top Musta M Achiever Crop Top Musta M (1)
      New Balance Achiever Crop Top Musta M
      • 00195173859293
      1
      30.98 EUR
    • New Balance Pace 3.0 Top Pinkki L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229382412.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Pace 3.0 Top Pinkki L Pace 3.0 Top Pinkki L Pace 3.0 Top Pinkki L (1)
      New Balance Pace 3.0 Top Pinkki L
      • 00195907417621
      1
      27.98 EUR
    • New Balance Achiever Crop Top Punainen XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227935829.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Achiever Crop Top Punainen XS Achiever Crop Top Punainen XS Achiever Crop Top Punainen XS (1)
      New Balance Achiever Crop Top Punainen XS
      • 00195173859385
      1
      29.48 EUR
    • New Balance Achiever Crop Top Punainen S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227935829.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Achiever Crop Top Punainen S Achiever Crop Top Punainen S Achiever Crop Top Punainen S (1)
      New Balance Achiever Crop Top Punainen S
      • 00195173859361
      1
      29.48 EUR
    • New Balance Fuel Bra Pinkki M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227988929.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Fuel Bra Pinkki M Fuel Bra Pinkki M Fuel Bra Pinkki M (1)
      New Balance Fuel Bra Pinkki M
      • 00195173410616
      1
      30.98 EUR
    • New Balance Pace 3.0 Top Pinkki XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227823748.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Pace 3.0 Top Pinkki XS Pace 3.0 Top Pinkki XS Pace 3.0 Top Pinkki XS (1)
      New Balance Pace 3.0 Top Pinkki XS
      • 00195907417669
      1
      27.98 EUR
    • New Balance Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227956836.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti L Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti L Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti L (1)
      New Balance Pace Printed 3.0 Bra Musta,Violetti L
      • 00195173870762
      1
      25.48 EUR
    • New Balance Pace 3.0 Top Pinkki S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227823748.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Pace 3.0 Top Pinkki S Pace 3.0 Top Pinkki S Pace 3.0 Top Pinkki S (1)
      New Balance Pace 3.0 Top Pinkki S
      • 00195907417645
      1
      27.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Triumph DEFAULT
        • triumph
      • Calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Sloggi DEFAULT
        • sloggi
      • Kestävä kehitys DEFAULT
        • kylla_
      • Olkaimettomat DEFAULT
        • olkaimettomat
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 29 € (budget)
      • 29 € - 34 € (price_2)
      • 34 € - 41 € (price_3)
      • ≥ 41 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Triumph (triumph)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Sloggi (sloggi)
      • Freya (freya)
      • Abecita (abecita)
      • Abierta Fina (abierta_fina)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Adore (adore)
      • AERIE (aerie)
      • Aim'n (aim_n)
      • American Eagle (american_eagle)
      • Amorable (amorable)
      • Anita (anita)
      • Aurore Lingerie (aurore_lingerie)
      • Avanua (avanua)
      • Baci (baci)
      • Bardot (bardot)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bench (bench)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blush Lingerie (blush_lingerie)
      • Boob (boob)
      • Bravado (bravado)
      • Buffalo (buffalo)
      • Cache Coeur (cache_coeur)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carriwell (carriwell)
      • Castore (castore)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Champion (champion)
      • Chantelle (chantelle)
      • CHIARA FERRAGNI (chiara_ferragni)
      • Conturelle (conturelle)
      • Conturelle Felina (conturelle_felina)
      • Cottelli (cottelli)
      • Cottelli collection (cottelli_collection)
      • Cotton On Curve (cotton_on_curve)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Dim (dim)
      • DKNY (dkny)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dora Larsen (dora_larsen)
      • Dorina (dorina)
      • Dreamgirl (dreamgirl)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elomi (elomi)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Fantasie (fantasie)
      • Felina (felina)
      • Femilet (femilet)
      • FILA (fila)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Free People (free_people)
      • Freebra (freebra)
      • Gap (gap)
      • Gilly hicks (gilly_hicks)
      • Girlfriend Collective (girlfriend_collective)
      • Grey Velvet (grey_velvet)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hanky Panky (hanky_panky)
      • Heidi klum intimates (heidi_klum_intimates)
      • Hollister (hollister)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hurley (hurley)
      • JBS (jbs)
      • Jette (jette)
      • Jette Joop (jette_joop)
      • JJXX (jjxx)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Juicy Couture (juicy_couture)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • LASCANA (lascana)
      • Le Désir (le_de_sir)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Lingadore (lingadore)
      • LMTD (lmtd)
      • Lovable (lovable)
      • LOVJOI (lovjoi)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie Claire (marie_claire)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Medela (medela)
      • Melrose (melrose)
      • Mey (mey)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miss mary (miss_mary)
      • Miss mary of sweden (miss_mary_of_sweden)
      • Missya (missya)
      • Monki (monki)
      • Moschino Underwear (moschino_underwear)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Naturana (naturana)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Nortie (nortie)
      • Nuance (nuance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obsessive (obsessive)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Palmers (palmers)
      • Passionata (passionata)
      • Penthouse (penthouse)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Playtex (playtex)
      • Primadonna (primadonna)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reebok (reebok)
      • Rene rofe (rene_rofe)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seafolly (seafolly)
      • Selene (selene)
      • Seven Til' Midnight (seven_til_midnight)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skiny (skiny)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Spanx (spanx)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Superdry (superdry)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thought (thought)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trofe (trofe)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underprotection (underprotection)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varley (varley)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vivance (vivance)
      • Wacoal (wacoal)
      • Weekday (weekday)
      • Wolford (wolford)
      • Wonderbra (wonderbra)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zizzi (zizzi)
    • Koko (alusvaatteen_koko):
      • 65A (65a)
      • 70A (70a)
      • 75A (75a)
      • 80A (80a)
      • 85A (85a)
      • 90A (90a)
      • 95A (95a)
      • 65B (65b)
      • 70B (70b)
      • 75B (75b)
      • 80B (80b)
      • 85B (85b)
      • 90B (90b)
      • 95B (95b)
      • 100B (100b)
      • 65C (65c)
      • 70C (70c)
      • 75C (75c)
      • 80C (80c)
      • 85C (85c)
      • 90C (90c)
      • 95C (95c)
      • 100C (100c)
      • 65D (65d)
      • 70D (70d)
      • 75D (75d)
      • 80D (80d)
      • 85D (85d)
      • 90D (90d)
      • 95D (95d)
      • 100D (100d)
      • 65E (65e)
      • 70E (70e)
      • 75E (75e)
      • 80E (80e)
      • 85E (85e)
      • 90E (90e)
      • 95E (95e)
      • 100E (100e)
      • 65F (65f)
      • 70F (70f)
      • 75F (75f)
      • 80F (80f)
      • 85F (85f)
      • 90F (90f)
      • 95F (95f)
      • 100F (100f)
      • 65G (65g)
      • 70G (70g)
      • 75G (75g)
      • 80G (80g)
      • 85G (85g)
      • 90G (90g)
      • 95G (95g)
      • 100G (100g)
      • 75H (75h)
      • 80H (80h)
      • 85H (85h)
      • 90H (90h)
      • 95H (95h)
      • 100H (100h)
    • Liivien tyyppi (rintaliivien_tyyppi):
      • Balconette-liivit (balconette_liivit)
      • Bralette-liivit (bralette_liivit)
      • Bustier-liivit (bustier_liivit)
      • Imetysliivit (imetysliivit)
      • Kaarituelliset liivit (kaarituelliset_liivit)
      • Kaarituettomat liivit (kaarituettomat_liivit)
      • Kolmioliivit (kolmioliivit)
      • Minimizer-liivit (minimizer_liivit)
      • Olkaimettomat (olkaimettomat)
      • Push-up liivit (push_up_liivit)
      • Racerback liivit (racerback_liivit)
      • T-paitaliivit (t_paitaliivit)
      • Äitiysrintaliivit (a_itiysrintaliivit)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Viskoosi (viskoosi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Elastaani (elastaani)
      • Silikoni (silikoni)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi