x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Noppies Rintaliivit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Noppies Imetysliivit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105991530.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145680555.jpg
      Noppies Noppies Imetysliivit Imetysliivit Imetysliivit Rintaliivi-/bikinityyppi: Kolmio; Kaarituki: Kaarituella; Kuppi: Täyskuppi; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Säädettävä hihna, Label patch/label flag, Samansävyiset saumat, Sileä kangas, Pehmeä kangas; Imetystoiminto: Imetystoiminnolla (1)
      Noppies Imetysliivit
      • 08719788061722
      • NOP0118001000028
      1
      deal
      39.90 EUR
    • Noppies Imetysliivit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105950003.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165858366.jpg
      Noppies Noppies Imetysliivit Imetysliivit Imetysliivit Kuvio: Yksivärinen; Rintaliivi-/bikinityyppi: T-paitarintaliivi; Olkaintyyppi: Normaalit olkaimet; Kaarituki: Kaarituella; Kuppi: Puolikuppi; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Sileä kangas, Säädettävä hihna; Yksityiskohta: Koristerei'itykset; Imetystoiminto: Imetystoiminnolla (1)
      Noppies Imetysliivit
      • 08719788060909
      • NOP0084002000008
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Noppies Imetysliivit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105988020.jpg
      Noppies Noppies Imetysliivit Imetysliivit Imetysliivit Rintaliivi-/bikinityyppi: T-paitarintaliivi; Olkaintyyppi: Normaalit olkaimet; Kaarituki: Kaarituella; Kuppi: Täyskuppi; Kuvio: Yksivärinen; Yksityiskohta: Pitsi; Ekstrat: Sileä kangas, Säädettävä hihna; Imetystoiminto: Imetystoiminnolla (1)
      Noppies Imetysliivit
      • 08719788064112
      • 66735-B-C133-B85
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Noppies Imetysliivit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105972716.jpg
      Noppies Noppies Imetysliivit Imetysliivit Imetysliivit Kuvio: Yksivärinen; Rintaliivi-/bikinityyppi: Push-up; Olkaintyyppi: Normaalit olkaimet; Kaarituki: Kaarituella; Kuppi: Puolikuppi; Ekstrat: Pehmeä kangas, Säädettävä hihna; Yksityiskohta: Pitsi; Imetystoiminto: Imetystoiminnolla (1)
      Noppies Imetysliivit
      • 08719788063535
      • NOP0085002000008
      1
      49.90 EUR
    • Noppies Imetysliivit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105949341.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161641440.jpg
      Noppies Noppies Imetysliivit Imetysliivit Imetysliivit Kuvio: Melange; Rintaliivi-/bikinityyppi: T-paitarintaliivi; Olkaintyyppi: Normaalit olkaimet; Kaarituki: Kaarituella; Kuppi: Täyskuppi; Ekstrat: Pehmeä kangas, Säädettävä hihna, Applikaatiot; Imetystoiminto: Imetystoiminnolla (1)
      Noppies Imetysliivit
      • 08719788062088
      • NOP0083002000003
      1
      29.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Triumph DEFAULT
        • triumph
      • Calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Sloggi DEFAULT
        • sloggi
      • Kestävä kehitys DEFAULT
        • kylla_
      • Olkaimettomat DEFAULT
        • olkaimettomat
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 43 € (price_3)
      • ≥ 43 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Triumph (triumph)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Sloggi (sloggi)
      • Freya (freya)
      • Abecita (abecita)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Anita (anita)
      • Aurore Lingerie (aurore_lingerie)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bench (bench)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blush Lingerie (blush_lingerie)
      • Boob (boob)
      • Bravado (bravado)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bye Bra (bye_bra)
      • Cache Coeur (cache_coeur)
      • Calida (calida)
      • Carriwell (carriwell)
      • Chantelle (chantelle)
      • Conturelle (conturelle)
      • Conturelle Felina (conturelle_felina)
      • Cottelli collection (cottelli_collection)
      • Cream (cream)
      • Diesel (diesel)
      • Dora Larsen (dora_larsen)
      • Dorina (dorina)
      • Elomi (elomi)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Fantasie (fantasie)
      • Felina (felina)
      • Femilet (femilet)
      • Free People (free_people)
      • Freebra (freebra)
      • Girlfriend Collective (girlfriend_collective)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hanky Panky (hanky_panky)
      • Heidi klum intimates (heidi_klum_intimates)
      • His Jeans (his_jeans)
      • HKMX (hkmx)
      • Hollister (hollister)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jette (jette)
      • Jette Joop (jette_joop)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • LASCANA (lascana)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Levi's (levi_s)
      • Lingadore (lingadore)
      • Lovable (lovable)
      • LOVJOI (lovjoi)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maidenform (maidenform)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc & André (marc_andre_)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Medela (medela)
      • Mey (mey)
      • Miss mary (miss_mary)
      • Miss mary of sweden (miss_mary_of_sweden)
      • Missya (missya)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nuance (nuance)
      • Obsessive (obsessive)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Organic Basics (organic_basics)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Palmers (palmers)
      • Passionata (passionata)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Primadonna (primadonna)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seafolly (seafolly)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skiny (skiny)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spanx (spanx)
      • Stance (stance)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trofe (trofe)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underprotection (underprotection)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vivance (vivance)
      • Wacoal (wacoal)
      • Wolford (wolford)
      • Wonderbra (wonderbra)
    • Koko (alusvaatteen_koko):
      • 65A (65a)
      • 70A (70a)
      • 75A (75a)
      • 80A (80a)
      • 85A (85a)
      • 90A (90a)
      • 95A (95a)
      • 65B (65b)
      • 70B (70b)
      • 75B (75b)
      • 80B (80b)
      • 85B (85b)
      • 90B (90b)
      • 95B (95b)
      • 100B (100b)
      • 65C (65c)
      • 70C (70c)
      • 75C (75c)
      • 80C (80c)
      • 85C (85c)
      • 90C (90c)
      • 95C (95c)
      • 100C (100c)
      • 65D (65d)
      • 70D (70d)
      • 75D (75d)
      • 80D (80d)
      • 85D (85d)
      • 90D (90d)
      • 95D (95d)
      • 100D (100d)
      • 65E (65e)
      • 70E (70e)
      • 75E (75e)
      • 80E (80e)
      • 85E (85e)
      • 90E (90e)
      • 95E (95e)
      • 100E (100e)
      • 65F (65f)
      • 70F (70f)
      • 75F (75f)
      • 80F (80f)
      • 85F (85f)
      • 90F (90f)
      • 95F (95f)
      • 100F (100f)
      • 70G (70g)
      • 75G (75g)
      • 80G (80g)
      • 85G (85g)
      • 90G (90g)
      • 95G (95g)
      • 100G (100g)
      • 75H (75h)
      • 80H (80h)
      • 85H (85h)
      • 90H (90h)
      • 95H (95h)
      • 100H (100h)
    • Liivien tyyppi (rintaliivien_tyyppi):
      • Balconette-liivit (balconette_liivit)
      • Bralette-liivit (bralette_liivit)
      • Bustier-liivit (bustier_liivit)
      • Imetysliivit Noppies Imetysliivit (imetysliivit)
      • Kaarituelliset liivit (kaarituelliset_liivit)
      • Kaarituettomat liivit (kaarituettomat_liivit)
      • Kolmioliivit (kolmioliivit)
      • Minimizer-liivit (minimizer_liivit)
      • Olkaimettomat (olkaimettomat)
      • Push-up liivit (push_up_liivit)
      • Racerback liivit (racerback_liivit)
      • T-paitaliivit (t_paitaliivit)
      • Äitiysrintaliivit (a_itiysrintaliivit)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Viskoosi (viskoosi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Elastaani (elastaani)
      • Silikoni (silikoni)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi