x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Organic Basics Rintaliivit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Organic Basics Tencel Lite Bralette Cloudy Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162053527.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162053526.jpg
      Organic Basics Organic Basics Tencel Lite Bralette Cloudy Blue Tencel Lite Bralette Cloudy Blue Tencel Lite Bralette Cloudy Blue Treat yourself with the softest basics made of eco-friendly materials. Organic Basics Lite Bralette is made ofsustainable wood pulp fiber called TENCEL. Softer than silk and smoother than cotton,TENCEL is known for its premium comfort and added durability compared to cotton. Classic triangle shape with soft elastic underband and cut out to add support. Wear daily or combine with our Tops and Bottoms. 95% lyocell TENCEL, 5% elastane eco-certified Machine washable. Maximum 60°C wash We recomme... (1)
      Organic Basics Tencel Lite Bralette Cloudy Blue
      • 00842757121894
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Organic Basics Tencel Lite Bralette Cloudy Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162053526.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162053527.jpg
      Organic Basics Organic Basics Tencel Lite Bralette Cloudy Blue Tencel Lite Bralette Cloudy Blue Tencel Lite Bralette Cloudy Blue Treat yourself with the softest basics made of eco-friendly materials. Organic Basics Lite Bralette is made ofsustainable wood pulp fiber called TENCEL. Softer than silk and smoother than cotton,TENCEL is known for its premium comfort and added durability compared to cotton. Classic triangle shape with soft elastic underband and cut out to add support. Wear daily or combine with our Tops and Bottoms. 95% lyocell TENCEL, 5% elastane eco-certified Machine washable. Maximum 60°C wash We recomme... (1)
      Organic Basics Tencel Lite Bralette Cloudy Blue
      • 00842757121771
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Organic Basics Tencel Lite Bralette Cloudy Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162053526.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162053527.jpg
      Organic Basics Organic Basics Tencel Lite Bralette Cloudy Blue Tencel Lite Bralette Cloudy Blue Tencel Lite Bralette Cloudy Blue Treat yourself with the softest basics made of eco-friendly materials. Organic Basics Lite Bralette is made ofsustainable wood pulp fiber called TENCEL. Softer than silk and smoother than cotton,TENCEL is known for its premium comfort and added durability compared to cotton. Classic triangle shape with soft elastic underband and cut out to add support. Wear daily or combine with our Tops and Bottoms. 95% lyocell TENCEL, 5% elastane eco-certified Machine washable. Maximum 60°C wash We recomme... (1)
      Organic Basics Tencel Lite Bralette Cloudy Blue
      • 00842757121818
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Triumph DEFAULT
        • triumph
      • Calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Sloggi DEFAULT
        • sloggi
      • Kestävä kehitys DEFAULT
        • kylla_
      • Olkaimettomat DEFAULT
        • olkaimettomat
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 43 € (price_3)
      • ≥ 43 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Triumph (triumph)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Sloggi (sloggi)
      • Freya (freya)
      • Abecita (abecita)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Anita (anita)
      • Aurore Lingerie (aurore_lingerie)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bench (bench)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blush Lingerie (blush_lingerie)
      • Boob (boob)
      • Bravado (bravado)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bye Bra (bye_bra)
      • Cache Coeur (cache_coeur)
      • Calida (calida)
      • Carriwell (carriwell)
      • Chantelle (chantelle)
      • Conturelle (conturelle)
      • Conturelle Felina (conturelle_felina)
      • Cottelli collection (cottelli_collection)
      • Cream (cream)
      • Diesel (diesel)
      • Dora Larsen (dora_larsen)
      • Dorina (dorina)
      • Elomi (elomi)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Fantasie (fantasie)
      • Felina (felina)
      • Femilet (femilet)
      • Free People (free_people)
      • Freebra (freebra)
      • Girlfriend Collective (girlfriend_collective)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hanky Panky (hanky_panky)
      • Heidi klum intimates (heidi_klum_intimates)
      • His Jeans (his_jeans)
      • HKMX (hkmx)
      • Hollister (hollister)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jette (jette)
      • Jette Joop (jette_joop)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • LASCANA (lascana)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Levi's (levi_s)
      • Lingadore (lingadore)
      • Lovable (lovable)
      • LOVJOI (lovjoi)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maidenform (maidenform)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc & André (marc_andre_)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Medela (medela)
      • Mey (mey)
      • Miss mary (miss_mary)
      • Miss mary of sweden (miss_mary_of_sweden)
      • Missya (missya)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nuance (nuance)
      • Obsessive (obsessive)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Organic Basics (organic_basics)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Palmers (palmers)
      • Passionata (passionata)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Primadonna (primadonna)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seafolly (seafolly)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skiny (skiny)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spanx (spanx)
      • Stance (stance)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trofe (trofe)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underprotection (underprotection)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vivance (vivance)
      • Wacoal (wacoal)
      • Wolford (wolford)
      • Wonderbra (wonderbra)
    • Koko (alusvaatteen_koko):
      • 65A (65a)
      • 70A (70a)
      • 75A (75a)
      • 80A (80a)
      • 85A (85a)
      • 90A (90a)
      • 95A (95a)
      • 65B (65b)
      • 70B (70b)
      • 75B (75b)
      • 80B (80b)
      • 85B (85b)
      • 90B (90b)
      • 95B (95b)
      • 100B (100b)
      • 65C (65c)
      • 70C (70c)
      • 75C (75c)
      • 80C (80c)
      • 85C (85c)
      • 90C (90c)
      • 95C (95c)
      • 100C (100c)
      • 65D (65d)
      • 70D (70d)
      • 75D (75d)
      • 80D (80d)
      • 85D (85d)
      • 90D (90d)
      • 95D (95d)
      • 100D (100d)
      • 65E (65e)
      • 70E (70e)
      • 75E (75e)
      • 80E (80e)
      • 85E (85e)
      • 90E (90e)
      • 95E (95e)
      • 100E (100e)
      • 65F (65f)
      • 70F (70f)
      • 75F (75f)
      • 80F (80f)
      • 85F (85f)
      • 90F (90f)
      • 95F (95f)
      • 100F (100f)
      • 70G (70g)
      • 75G (75g)
      • 80G (80g)
      • 85G (85g)
      • 90G (90g)
      • 95G (95g)
      • 100G (100g)
      • 75H (75h)
      • 80H (80h)
      • 85H (85h)
      • 90H (90h)
      • 95H (95h)
      • 100H (100h)
    • Liivien tyyppi (rintaliivien_tyyppi):
      • Balconette-liivit (balconette_liivit)
      • Bralette-liivit (bralette_liivit)
      • Bustier-liivit (bustier_liivit)
      • Imetysliivit (imetysliivit)
      • Kaarituelliset liivit (kaarituelliset_liivit)
      • Kaarituettomat liivit (kaarituettomat_liivit)
      • Kolmioliivit (kolmioliivit)
      • Minimizer-liivit (minimizer_liivit)
      • Olkaimettomat (olkaimettomat)
      • Push-up liivit (push_up_liivit)
      • Racerback liivit (racerback_liivit)
      • T-paitaliivit (t_paitaliivit)
      • Äitiysrintaliivit (a_itiysrintaliivit)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Viskoosi (viskoosi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Elastaani (elastaani)
      • Silikoni (silikoni)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi