x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    bareMinerals ripsiväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • bareMinerals Strength & Length Serum Infused Mascara
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229626892.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168120552.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254223780.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231266549.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243728354.jpg?ts=1
      bareMinerals bareMinerals Strength & Length Serum Infused Mascara Strength & Length Serum Infused Mascara Strength & Length Serum Infused Mascara bareMineralsin Strength & Length Serum Infused Mascara on puhdas ja vegaaninen ripsiväri, joka sisältää ripsiä vahvistavaa, kasviperäistä ripsiseerumia. Se pidentää, tuuheuttaa ja vahvistaa ripsiä pitkäkestoisesti. (1)
      bareMinerals Strength & Length Serum Infused Mascara
      • 00098132573899
      8
      deal
      34.00 EUR
    • bareMinerals Maximist Volumizing Phyto-Fiber Mascara, 9ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236840077.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230379403.jpg?ts=1
      bareMinerals bareMinerals Maximist Volumizing Phyto-Fiber Mascara, 9ml Maximist Volumizing Phyto-Fiber Mascara, 9ml Maximist Volumizing Phyto-Fiber Mascara, 9ml 9 ml, Tuuhettava ripsiväri luotu appelsiininkuoren kuiduista, jotka antavat välittömän ja maksimaalisen volyymin. Valmistettu vahvistavista ainesosista, jotka tekevät ripsistä huomattavasti täyteläisemmät ajan myötä. - Kasvipohjainen harja kahdella värisäiliöllä mahdollistaen kerrostettavan volyymiin - Appelsiininkuoren kuidut tarttuvat ripsiin luoden välitöntä volyymia - Mikroleväyhdiste vahvistaa ja ravitsee ripsiä tehden niistä näkyvästi täyteläisemmät ja tiheämmät ajan myötä Kuluttajatestit: 93 % näki välittömästi äärimmäisen volyymin* Jopa 250 % näkyvästi täyteläisemmät ripset 8 viikossa* *Perustuu kliiniseen tutkimukseen ja kuluttajatutkimukseen, jossa oli 30 osallistujaa. Tulos voi vaihdella. Miksi tulet rakastamaan sitä: - Pakkaus kierrätetystä muovista - Kestää koko päivän - Vedenkestävä - Ei tahraa - Ei murene - Oftalmologisesti testattu - Dermatologisesti testattu - Hellävarainen silmille, sopii myös piilolinssien käyttäjille - Helppo poistaa meikinpoistoaineella - Vegaanine (1)
      bareMinerals Maximist Volumizing Phyto-Fiber Mascara, 9ml
      • 00194248029753
      7
      deal
      34.00 EUR
    • bareMinerals Lashtopia Mega Volume Mineral-Based Mascara, 12ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229635749.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155811380.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230430960.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259762461.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235113870.jpg?ts=1
      bareMinerals bareMinerals Lashtopia Mega Volume Mineral-Based Mascara, 12ml Lashtopia Mega Volume Mineral-Based Mascara, 12ml Lashtopia Mega Volume Mineral-Based Mascara, 12ml 12 ml, Mineraalipohjainen ripsiväri, jolla voit rakentaa tuuheutta ripsiisi. Lashtopia Mega Volume Mineral-Based Mascara antaa 10 x enemmän volyymia ripsillesi yhdellä levityskerralla samalla kun erottelee ja kohottaa. Kevyt vaahtomainen koostumus sisältää ravitsevia mineraaleja ja kosteuttavia ainesosia, jotka tekevät ripsistä tuuheat ja täyteläiset. Intensiivinen musta mineraalipigmentti antaa maksimaalisen tuloksen, joka kestää koko päivän - ei suttaannu, ei pakkuunnu eikä varise. Suuri harja on suunniteltu niin, että 600 harjaksen ansiosta vangitsee väriä ja tavoittaa jokikisen ripsen tasaisesti. Harjan kärki eroittelee ripset tyvestä kärkeen. Silmälääkärien testaama ja turvallinen piilolinssien käyttäjille.MustaVaihe 1: Saadaksesi pituutta pidä harjaa vaakatasossa ja levitä juuresta ripsen kärkeen.Vaihe 2: Saadaksesi maksimaalisen tuuheuden levitä 'siksak' liikkeellä. Käytä harjan kärkeä ripsien erotteluun ja tarkennukseen.Vaihe 3: Toista niin monta kertaa että saat halutun loppu (1)
      bareMinerals Lashtopia Mega Volume Mineral-Based Mascara, 12ml
      • 00098132520756
      6
      deal
      35.00 EUR
    • bareMinerals Maximist Volumizing Phyto-Fiber Mascara, 4,5ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231358431.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252043011.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233736240.jpg?ts=1
      bareMinerals bareMinerals Maximist Volumizing Phyto-Fiber Mascara, 4,5ml Maximist Volumizing Phyto-Fiber Mascara, 4,5ml Maximist Volumizing Phyto-Fiber Mascara, 4,5ml 4,5 ml, Tuuhettava ripsiväri luotu appelsiininkuoren kuiduista, jotka antavat välittömän ja maksimaalisen volyymin. Valmistettu vahvistavista ainesosista, jotka tekevät ripsistä huomattavasti täyteläisemmät ajan myötä. - Kasvipohjainen harja kahdella värisäiliöllä mahdollistaen kerrostettavan volyymiin - Appelsiininkuoren kuidut tarttuvat ripsiin luoden välitöntä volyymia - Mikroleväyhdiste vahvistaa ja ravitsee ripsiä tehden niistä näkyvästi täyteläisemmät ja tiheämmät ajan myötä Kuluttajatestit: 93 % näki välittömästi äärimmäisen volyymin* Jopa 250 % näkyvästi täyteläisemmät ripset 8 viikossa* *Perustuu kliiniseen tutkimukseen ja kuluttajatutkimukseen, jossa oli 30 osallistujaa. Tulos voi vaihdella. Miksi tulet rakastamaan sitä: - Pakkaus kierrätetystä muovista - Kestää koko päivän - Vedenkestävä - Ei tahraa - Ei murene - Oftalmologisesti testattu - Dermatologisesti testattu - Hellävarainen silmille, sopii myös piilolinssien käyttäjille - Helppo poistaa meikinpoistoaineella - Vegaani (1)
      bareMinerals Maximist Volumizing Phyto-Fiber Mascara, 4,5ml
      • 00194248029814
      5
      deal
      18.40 EUR
    • bareMinerals Winter Lash Wonders
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252452163.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253042573.jpg?ts=1
      bareMinerals bareMinerals Winter Lash Wonders Winter Lash Wonders Winter Lash Wonders Kaksi uutta täysikokoista Maximist Mascara -ripsiväriä. Pidä molemmat itselläsi tai anna toinen ystävälle jakaaksesi kokemuksen välittömästä maksimaalisesta volyymista. Anna ripsille maksimaalista volyymia ja hoitoa tällä vegaanisella ripsivärillä, jonka appelsiininkuoren kuidut antavat dramaattista tuuheutta silmänräpäyksessä. (1)
      bareMinerals Winter Lash Wonders
      • 00194248055745
      4
      deal
      44.50 EUR
    • bareMinerals Lash Domination Volumizing Mascara Petite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/267277291.jpg?ts=1
      bareMinerals bareMinerals Lash Domination Volumizing Mascara Petite Lash Domination Volumizing Mascara Petite Lash Domination Volumizing Mascara Petite (1)
      bareMinerals Lash Domination Volumizing Mascara Petite
      • 00098132429066
      1
      28.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Sensai 38°C DEFAULT
        • sensai_38_c
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Max Factor DEFAULT
        • max_factor
      • Tuuheuttavat DEFAULT
        • tuuheuttava
      • Pidentävät DEFAULT
        • pidenta_va_
      • Ripsiseerumit DEFAULT
        • seerumi
      • Pohjustus DEFAULT
        • pohjustus
      • Rimmel DEFAULT
        • rimmel
      • YSL DEFAULT
        • yves_saint_laurent
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Dior (dior)
      • Max Factor (max_factor)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Maybelline (maybelline)
      • Rimmel (rimmel)
      • 3INA (3ina)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Andmetics (andmetics)
      • ANSWR (answr)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BBIA (bbia)
      • Benefit (benefit)
      • Billion Dollar Beauty (billion_dollar_beauty)
      • Bioearth (bioearth)
      • Bjuwti (bjuwti)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Bourjois (bourjois)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Camilla of Sweden (camilla_of_sweden)
      • Chanel (chanel)
      • Chiara B. Ambra (chiara_b_ambra)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Creed (creed)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • DUFFBeauty (duffbeauty)
      • Duo (duo)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eye Candy (eye_candy)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Facevolution (facevolution)
      • Fiberwig (fiberwig)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Fusion Beauty (fusion_beauty)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Herome (herome)
      • Hickap (hickap)
      • Hourglass (hourglass)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • Instant Effects (instant_effects)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Kardashian Beauty (kardashian_beauty)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Lancome (lancome)
      • Lash Perfect (lash_perfect)
      • LASHFOOD (lashfood)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavinde Copenhagen (lavinde_copenhagen)
      • Lenoites (lenoites)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Long Lashes (long_lashes)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lyko (lyko)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make up for ever (make_up_for_ever)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Marina Miracle (marina_miracle)
      • Mavala (mavala)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • MISSHA (missha)
      • Miyo (miyo)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nanolash (nanolash)
      • Nars (nars)
      • Neutriherbs (neutriherbs)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Per Lei (per_lei)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • RapidLash (rapidlash)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • RefectoCil (refectocil)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revolution (revolution)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sante (sante)
      • Sanzi Beauty (sanzi_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stila (stila)
      • SVR (svr)
      • Swati (swati)
      • Sweed (sweed)
      • Sweed Lashes (sweed_lashes)
      • Talika (talika)
      • The Balm (the_balm)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Xlash (xlash)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Âme pure (a_me_pure)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 7 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 7 ml - 9 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 9 ml - 10 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 10 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaikutus (meikin_vaikutus):
      • Erotteleva (erotteleva)
      • Pidentävä (pidenta_va_)
      • Pidentävä ja taivuttava (pidenta_va_ja_taivuttava)
      • Pidentävä ja tuuheuttava (pidenta_va_ja_tuuheuttava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Suojaava (suojaava)
      • Taivuttava (taivuttava)
      • Taivuttava ja tuuheuttava (taivuttava_ja_tuuheuttava)
      • Tuuheuttava (tuuheuttava)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Nopeasti kuivuva (nopeasti_kuivuva)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Tuotesarja (group):
      • Chanel Dimensions De Chanel (chanel_dimensions_de_chanel)
      • Chanel Inimitable (chanel_inimitable)
      • Chanel Le Volume De Chanel (chanel_le_volume_de_chanel)
      • Clinique High Impact (clinique_high_impact)
      • Estée Lauder Double Wear (este_e_lauder_double_wear)
      • Estée Lauder Sumptuous (este_e_lauder_sumptuous)
      • Giorgio Armani Black Ecstasy (giorgio_armani_black_ecstasy)
      • Giorgio Armani Eyes To Kill (giorgio_armani_eyes_to_kill)
      • Givenchy Noir Couture (givenchy_noir_couture)
      • Helena rubinstein Lash Queen Feline (helena_rubinstein_lash_queen_feline)
      • Helena rubinstein Lash Queen Perfect (helena_rubinstein_lash_queen_perfect)
      • Helena rubinstein Lash Queen Sexy (helena_rubinstein_lash_queen_sexy)
      • Isadora Build-Up (isadora_build_up)
      • Isadora Stretch Lash (isadora_stretch_lash)
      • Isadora Volume Lash Styler (isadora_volume_lash_styler)
      • L'Oréal Double Extension (l_ore_al_double_extension)
      • L'Oréal False Lash (l_ore_al_false_lash)
      • L'Oréal Mega Volume (l_ore_al_mega_volume)
      • L'Oréal Telescopic (l_ore_al_telescopic)
      • L'Oréal Volume Million Lashes (l_ore_al_volume_million_lashes)
      • Lancome Définicils (lancome_de_finicils)
      • Lancome Grandiôse (lancome_grandio_se)
      • Lancome Hypnôse (lancome_hypno_se)
      • Lancome Hypnôse Doll Eyes (lancome_hypno_se_doll_eyes)
      • Lancome Hypnôse Drama (lancome_hypno_se_drama)
      • Lancome Monsieur Big (lancome_monsieur_big)
      • M.A.C False Lashes (m_a_c_false_lashes)
      • M.A.C In Extreme Dimension (m_a_c_in_extreme_dimension)
      • Max Factor 2000 Calorie (max_factor_2000_calorie)
      • Max Factor Clump Defy (max_factor_clump_defy)
      • Max Factor False Lash Effect (max_factor_false_lash_effect)
      • Max Factor Lash Crown (max_factor_lash_crown)
      • Max Factor Masterpiece (max_factor_masterpiece)
      • Max Factor Volume Infusion (max_factor_volume_infusion)
      • Maybelline Lash Sensational (maybelline_lash_sensational)
      • Maybelline The Colossal (maybelline_the_colossal)
      • Maybelline The Rocket (maybelline_the_rocket)
      • Maybelline Total Temptation (maybelline_total_temptation)
      • Nyx Worth The Hype (nyx_worth_the_hype)
      • Rimmel ScandalEyes (rimmel_scandaleyes)
      • Rimmel Wonder'Full (rimmel_wonder_full)
      • Rimmel Wonder'Fully Real (rimmel_wonder_fully_real)
      • Sensai 38°C (sensai_38_c)
      • Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils (yves_saint_laurent_volume_effet_faux_cils)
    • Meikin tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Pohjustus (pohjustus)
      • Ripsiväri (ripsiva_ri)
      • Seerumi (seerumi)
      • Silmämeikin pohjustusvoide (silma_meikin_pohjustusvoide)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi