x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Benefit ripsiväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Benefit Hyöty He Ovat Todellisia! Magnet Supercharged Mini Mascara Black Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234920378.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258029925.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214748754.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262820265.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259747351.jpg?ts=1
      Benefit Benefit Hyöty He Ovat Todellisia! Magnet Supercharged Mini Mascara Black Black Hyöty He Ovat Todellisia! Magnet Supercharged Mini Mascara Black Black Hyöty He Ovat Todellisia! Magnet Supercharged Mini Mascara Black Black Hyöty He ovat todellisia! Magnet Supercharged Mascara Black 4,5ml Äärimmäinen pituus magneettisella voimalla! Edut ovat todellisia! Magnet on 36 tunnin äärimmäinen pidentävä ja kohottava ripsiväri, joka toimii magneettitekniikalla ja tuottaa jopa 40 % pidemmät ripset! 36 tunnin äärimmäisen pidentävä ripsiväri Joustava, kevyt ja helposti rakennettava Ei tahraa tai hilseile (3)
      Benefit Hyöty He Ovat Todellisia! Magnet Supercharged Mini Mascara Black Black
      • 00602004124067
      1
      25.84 EUR
    • Benefit Mascara Roller Lash Benefit (8,5 g)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203439952.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205495861.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147746106.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259724622.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220133389.jpg?ts=1
      Benefit Benefit Mascara Roller Lash Benefit (8,5 g) Mascara Roller Lash Benefit (8,5 g) Mascara Roller Lash Benefit (8,5 g) (1)
      Benefit Mascara Roller Lash Benefit (8,5 g)
      • 00602004057877
      1
      45.98 EUR
    • Benefit Lashes With Altitude Mascara Set 2 x 8,5 g - Ripsiväri Luxplusista
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167269442.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144297345.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260490108.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258974129.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142594106.jpg?ts=1
      Benefit Benefit Lashes With Altitude Mascara Set 2 x 8,5 g - Ripsiväri Luxplusista Lashes With Altitude Mascara Set 2 x 8,5 g - Ripsiväri Luxplusista Lashes With Altitude Mascara Set 2 x 8,5 g - Ripsiväri Luxplusista (1)
      Benefit Lashes With Altitude Mascara Set 2 x 8,5 g - Ripsiväri Luxplusista
      • 00602004074522
      1
      53.98 EUR
    • Benefit Bang! Volumizing Mascara Black 4g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106446696.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202512189.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123784005.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144989795.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219279118.jpg?ts=1
      Benefit Benefit Bang! Volumizing Mascara Black 4g Bang! Volumizing Mascara Black 4g Bang! Volumizing Mascara Black 4g (1)
      Benefit Bang! Volumizing Mascara Black 4g
      • 00602004089557
      1
      24.78 EUR
    • Benefit They're Real! Magnet Mascara Duo Set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/241833330.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254230378.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245818047.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243738218.jpg?ts=1
      Benefit Benefit They're Real! Magnet Mascara Duo Set They're Real! Magnet Mascara Duo Set They're Real! Magnet Mascara Duo Set (1)
      Benefit They're Real! Magnet Mascara Duo Set
      • 00602004113504
      1
      deal
      69.48 EUR
    • Benefit Volyymiripsiväri Bad Gal Benefit (8,5 g) (8,5 g)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175974719.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262293244.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149937943.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246486246.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106446694.jpg?ts=1
      Benefit Benefit Volyymiripsiväri Bad Gal Benefit (8,5 g) (8,5 g) Volyymiripsiväri Bad Gal Benefit (8,5 g) (8,5 g) Volyymiripsiväri Bad Gal Benefit (8,5 g) (8,5 g) (1)
      Benefit Volyymiripsiväri Bad Gal Benefit (8,5 g) (8,5 g)
      • 00602004087867
      1
      33.38 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Sensai 38°C DEFAULT
        • sensai_38_c
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Max Factor DEFAULT
        • max_factor
      • Tuuheuttavat DEFAULT
        • tuuheuttava
      • Pidentävät DEFAULT
        • pidenta_va_
      • Ripsiseerumit DEFAULT
        • seerumi
      • Pohjustus DEFAULT
        • pohjustus
      • Rimmel DEFAULT
        • rimmel
      • YSL DEFAULT
        • yves_saint_laurent
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Dior (dior)
      • Max Factor (max_factor)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Maybelline (maybelline)
      • Rimmel (rimmel)
      • 3INA (3ina)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Andmetics (andmetics)
      • ANSWR (answr)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BBIA (bbia)
      • Benefit (benefit)
      • Billion Dollar Beauty (billion_dollar_beauty)
      • Bioearth (bioearth)
      • Biovène (biove_ne)
      • Bjuwti (bjuwti)
      • Blinc (blinc)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Bourjois (bourjois)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Camilla of Sweden (camilla_of_sweden)
      • Chanel (chanel)
      • Chiara B. Ambra (chiara_b_ambra)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Creed (creed)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • DUFFBeauty (duffbeauty)
      • Duo (duo)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eye Candy (eye_candy)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Facevolution (facevolution)
      • Fiberwig (fiberwig)
      • FILORGA (filorga)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Fusion Beauty (fusion_beauty)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hairburst (hairburst)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Herome (herome)
      • Hickap (hickap)
      • Hourglass (hourglass)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • Instant Effects (instant_effects)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Kardashian Beauty (kardashian_beauty)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Lancome (lancome)
      • Lash Perfect (lash_perfect)
      • Lashcode (lashcode)
      • LASHFOOD (lashfood)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavinde Copenhagen (lavinde_copenhagen)
      • Lenoites (lenoites)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Long Lashes (long_lashes)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lyko (lyko)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make up for ever (make_up_for_ever)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Marina Miracle (marina_miracle)
      • Mavala (mavala)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • MISSHA (missha)
      • Miyo (miyo)
      • Mizon (mizon)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nano (nano)
      • Nars (nars)
      • Neutriherbs (neutriherbs)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Per Lei (per_lei)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • RapidLash (rapidlash)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • RefectoCil (refectocil)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revolution (revolution)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sanzi Beauty (sanzi_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stila (stila)
      • SVR (svr)
      • Swati (swati)
      • Sweed (sweed)
      • Sweed Lashes (sweed_lashes)
      • Talika (talika)
      • The Balm (the_balm)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Xlash (xlash)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Âme pure (a_me_pure)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 7 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 7 ml - 9 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 9 ml - 10 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 10 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaikutus (meikin_vaikutus):
      • Erotteleva (erotteleva)
      • Pidentävä (pidenta_va_)
      • Pidentävä ja tuuheuttava (pidenta_va_ja_tuuheuttava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Suojaava (suojaava)
      • Taivuttava (taivuttava)
      • Taivuttava ja tuuheuttava (taivuttava_ja_tuuheuttava)
      • Tuuheuttava (tuuheuttava)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Nopeasti kuivuva (nopeasti_kuivuva)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Tuotesarja (group):
      • Chanel Inimitable (chanel_inimitable)
      • Chanel Le Volume De Chanel (chanel_le_volume_de_chanel)
      • Clinique High Impact (clinique_high_impact)
      • Estée Lauder Double Wear (este_e_lauder_double_wear)
      • Estée Lauder Sumptuous (este_e_lauder_sumptuous)
      • Giorgio Armani Black Ecstasy (giorgio_armani_black_ecstasy)
      • Giorgio Armani Eyes To Kill (giorgio_armani_eyes_to_kill)
      • Givenchy Noir Couture (givenchy_noir_couture)
      • Helena rubinstein Lash Queen Feline (helena_rubinstein_lash_queen_feline)
      • Helena rubinstein Lash Queen Perfect (helena_rubinstein_lash_queen_perfect)
      • Helena rubinstein Lash Queen Sexy (helena_rubinstein_lash_queen_sexy)
      • Isadora All Day Long (isadora_all_day_long)
      • Isadora Build-Up (isadora_build_up)
      • Isadora Stretch Lash (isadora_stretch_lash)
      • Isadora Volume Lash Styler (isadora_volume_lash_styler)
      • L'Oréal Double Extension (l_ore_al_double_extension)
      • L'Oréal False Lash (l_ore_al_false_lash)
      • L'Oréal Mega Volume (l_ore_al_mega_volume)
      • L'Oréal Telescopic (l_ore_al_telescopic)
      • L'Oréal Volume Million Lashes (l_ore_al_volume_million_lashes)
      • Lancome Définicils (lancome_de_finicils)
      • Lancome Grandiôse (lancome_grandio_se)
      • Lancome Hypnôse (lancome_hypno_se)
      • Lancome Hypnôse Doll Eyes (lancome_hypno_se_doll_eyes)
      • Lancome Hypnôse Drama (lancome_hypno_se_drama)
      • Lancome Monsieur Big (lancome_monsieur_big)
      • M.A.C False Lashes (m_a_c_false_lashes)
      • M.A.C In Extreme Dimension (m_a_c_in_extreme_dimension)
      • Max Factor 2000 Calorie (max_factor_2000_calorie)
      • Max Factor Clump Defy (max_factor_clump_defy)
      • Max Factor False Lash Effect (max_factor_false_lash_effect)
      • Max Factor Lash Crown (max_factor_lash_crown)
      • Max Factor Masterpiece (max_factor_masterpiece)
      • Max Factor Volume Infusion (max_factor_volume_infusion)
      • Maybelline Lash Sensational (maybelline_lash_sensational)
      • Maybelline The Colossal (maybelline_the_colossal)
      • Maybelline The Rocket (maybelline_the_rocket)
      • Maybelline Total Temptation (maybelline_total_temptation)
      • Nyx Worth The Hype (nyx_worth_the_hype)
      • Rimmel ScandalEyes (rimmel_scandaleyes)
      • Rimmel Wonder'Full (rimmel_wonder_full)
      • Rimmel Wonder'Fully Real (rimmel_wonder_fully_real)
      • Sensai 38°C (sensai_38_c)
      • Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils (yves_saint_laurent_volume_effet_faux_cils)
    • Meikin tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Pohjustus (pohjustus)
      • Ripsiväri (ripsiva_ri)
      • Seerumi (seerumi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi