x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Blinc ripsivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Blinc Mascara Original Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155802235.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138893292.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113642290.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98725283.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147740720.jpg
      Blinc Blinc Mascara Original Black Mascara Original Black Mascara Original Black Ripsiväri, joka kestää kyyneleet, sateen ja hieromisen (2)
      Blinc Mascara Original Black
      • 00854816000217
      2
      30.00 EUR
    • Blinc Mascara Amplified Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155811426.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138893328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592100.jpg
      Blinc Blinc Mascara Amplified Black Mascara Amplified Black Mascara Amplified Black Blinciltä tuuheuttava ripsiväri, joka kestää kyynelet, sateen ja hankauksen (2)
      Blinc Mascara Amplified Black
      • 00854816000811
      2
      30.00 EUR
    • Blinc Mascara Original Travel Size Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155812494.jpg
      Blinc Blinc Mascara Original Travel Size Black Mascara Original Travel Size Black Mascara Original Travel Size Black Blincin suosittu ripsiväri matkakokona tai tuotteen testaukseen (2)
      Blinc Mascara Original Travel Size Black
      • 00854816000132
      2
      19.89 EUR
    • Blinc Mascara Amplified Black/Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155805181.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135057000.jpg
      Blinc Blinc Mascara Amplified Black/Brown Mascara Amplified Black/Brown Mascara Amplified Black/Brown Blinciltä tuuheuttava ripsiväri, joka kestää kyynelet, sateen ja hankauksen (2)
      Blinc Mascara Amplified Black/Brown
      • 00854816000828
      2
      30.00 EUR
    • Blinc Lash Primer Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155819464.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/92064033.jpg
      Blinc Blinc Lash Primer Black Lash Primer Black Lash Primer Black Musta, erittäin hoitava primer ripsille Blincilta (1)
      Blinc Lash Primer Black
      • 00854816000804
      2
      30.00 EUR
    • Blinc Lash Primer
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155804861.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96013354.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116411204.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107593358.jpg
      Blinc Blinc Lash Primer Lash Primer Lash Primer Ravitseva silmäripsien pohjustus, joka antaa pituutta ja tuuheutta (1)
      Blinc Lash Primer
      • 00854816000019
      2
      27.89 EUR
    • Blinc Long Lash
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132711007.jpg
      Blinc Blinc Long Lash Long Lash Long Lash Hoito terveemmille, täyteläisemmille ja pidemmille ripsille! (1)
      Blinc Long Lash
      • 00854816000026
      2
      52.95 EUR
    • Blinc Mascara Original Black/Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155809358.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108234562.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138900019.jpg
      Blinc Blinc Mascara Original Black/Brown Mascara Original Black/Brown Mascara Original Black/Brown (1)
      Blinc Mascara Original Black/Brown
      • 00854816000248
      1
      32.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Sensai 38°C DEFAULT
        • sensai_38_c
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Max Factor DEFAULT
        • max_factor
      • Tuuheuttavat DEFAULT
        • tuuheuttava
      • Pidentävät DEFAULT
        • pidenta_va_
      • Ripsiseerumit DEFAULT
        • seerumi
      • Pohjustus DEFAULT
        • pohjustus
      • Rimmel DEFAULT
        • rimmel
      • YSL DEFAULT
        • yves_saint_laurent
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Dior (dior)
      • Max Factor (max_factor)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Maybelline (maybelline)
      • Rimmel (rimmel)
      • Alcina (alcina)
      • Annayake (annayake)
      • Apraise (apraise)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Beyu (beyu)
      • Bionike (bionike)
      • Blinc (blinc)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Creed (creed)
      • Dermacol (dermacol)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eye Candy (eye_candy)
      • Fiberwig (fiberwig)
      • FILORGA (filorga)
      • Fusion Beauty (fusion_beauty)
      • Ga-De (ga_de)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Kiss New York (kiss_new_york)
      • Korres (korres)
      • L.O.V (l_o_v)
      • Lancome (lancome)
      • LASHFOOD (lashfood)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • M2 (m2)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Mavala (mavala)
      • Milani (milani)
      • Nyx (nyx)
      • Paese (paese)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Pupa (pupa)
      • Pupa Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • Talika (talika)
      • The Balm (the_balm)
      • Thebalm (thebalm)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • VICHY (vichy)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Xlash (xlash)
      • Young Blood (young_blood)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Âme pure (a_me_pure)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Violetti (violetti)
    • Vaikutus (meikin_vaikutus):
      • Erotteleva (erotteleva)
      • Pidentävä (pidenta_va_)
      • Pidentävä ja taivuttava (pidenta_va_ja_taivuttava)
      • Pidentävä ja tuuheuttava (pidenta_va_ja_tuuheuttava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Taivuttava (taivuttava)
      • Taivuttava ja tuuheuttava (taivuttava_ja_tuuheuttava)
      • Tuuheuttava (tuuheuttava)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Nopeasti kuivuva (nopeasti_kuivuva)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Tuotesarja (group):
      • Chanel Dimensions De Chanel (chanel_dimensions_de_chanel)
      • Chanel Inimitable (chanel_inimitable)
      • Chanel Le Volume De Chanel (chanel_le_volume_de_chanel)
      • Clinique High Impact (clinique_high_impact)
      • Estée Lauder Double Wear (este_e_lauder_double_wear)
      • Estée Lauder Sumptuous (este_e_lauder_sumptuous)
      • Giorgio Armani Black Ecstasy (giorgio_armani_black_ecstasy)
      • Giorgio Armani Eyes To Kill (giorgio_armani_eyes_to_kill)
      • Givenchy Noir Couture (givenchy_noir_couture)
      • Givenchy Phenomen'Eyes (givenchy_phenomen_eyes)
      • Helena rubinstein Lash Queen Feline (helena_rubinstein_lash_queen_feline)
      • Helena rubinstein Lash Queen Perfect (helena_rubinstein_lash_queen_perfect)
      • Helena rubinstein Lash Queen Sexy (helena_rubinstein_lash_queen_sexy)
      • Helena rubinstein Long Lash (helena_rubinstein_long_lash)
      • Isadora All Day Long (isadora_all_day_long)
      • Isadora Build-Up (isadora_build_up)
      • Isadora Precision (isadora_precision)
      • Isadora Stretch Lash (isadora_stretch_lash)
      • Isadora Volume Lash Styler (isadora_volume_lash_styler)
      • L'Oréal Double Extension (l_ore_al_double_extension)
      • L'Oréal False Lash (l_ore_al_false_lash)
      • L'Oréal Mega Volume (l_ore_al_mega_volume)
      • L'Oréal Telescopic (l_ore_al_telescopic)
      • L'Oréal Volume Million Lashes (l_ore_al_volume_million_lashes)
      • Lancome Définicils (lancome_de_finicils)
      • Lancome Grandiôse (lancome_grandio_se)
      • Lancome Hypnôse (lancome_hypno_se)
      • Lancome Hypnôse Doll Eyes (lancome_hypno_se_doll_eyes)
      • Lancome Hypnôse Drama (lancome_hypno_se_drama)
      • Lancome Monsieur Big (lancome_monsieur_big)
      • Lumene True Mystic (lumene_true_mystic)
      • M.A.C False Lashes (m_a_c_false_lashes)
      • M.A.C Haute & Naughty (m_a_c_haute_naughty)
      • M.A.C In Extreme Dimension (m_a_c_in_extreme_dimension)
      • Max Factor 2000 Calorie (max_factor_2000_calorie)
      • Max Factor Clump Defy (max_factor_clump_defy)
      • Max Factor Dark Magic (max_factor_dark_magic)
      • Max Factor False Lash Effect (max_factor_false_lash_effect)
      • Max Factor Lash Crown (max_factor_lash_crown)
      • Max Factor Masterpiece (max_factor_masterpiece)
      • Max Factor Volume Infusion (max_factor_volume_infusion)
      • Maybelline Great Lash (maybelline_great_lash)
      • Maybelline Lash Sensational (maybelline_lash_sensational)
      • Maybelline The Colossal (maybelline_the_colossal)
      • Maybelline The Falsies (maybelline_the_falsies)
      • Maybelline The Rocket (maybelline_the_rocket)
      • Maybelline Total Temptation (maybelline_total_temptation)
      • Nyx Doll Eye (nyx_doll_eye)
      • Nyx Worth The Hype (nyx_worth_the_hype)
      • Rimmel ScandalEyes (rimmel_scandaleyes)
      • Rimmel Shake It (rimmel_shake_it)
      • Rimmel Wonder'Full (rimmel_wonder_full)
      • Rimmel Wonder'Fully Real (rimmel_wonder_fully_real)
      • Sensai 38°C (sensai_38_c)
      • Yves Saint Laurent Vinyl Couture (yves_saint_laurent_vinyl_couture)
      • Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils (yves_saint_laurent_volume_effet_faux_cils)
    • Meikin tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Pohjustus (pohjustus)
      • Seerumi (seerumi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi