x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Blinc Ripsivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Blinc Mascara Amplified Black 7,5ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138893328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137664326.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135102883.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132710449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592100.jpg
      Blinc Blinc Mascara Amplified Black 7,5ml Mascara Amplified Black 7,5ml Mascara Amplified Black 7,5ml Blinciltä tuuheuttava ripsiväri, joka kestää kyynelet, sateen ja hankauksen (1)
      Blinc Mascara Amplified Black 7,5ml
      • 00854816000811
      3
      23.99 EUR
    • Blinc Long Lash
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592212.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132711007.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137619045.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137343949.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137872979.jpg
      Blinc Blinc Long Lash Long Lash Long Lash Hoito terveemmille, täyteläisemmille ja pidemmille ripsille! (1)
      Blinc Long Lash
      • 00854816000026
      3
      55.99 EUR
    • Blinc Mascara Original Black 6g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138893154.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137629513.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113642290.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98725283.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135053930.jpg
      Blinc Blinc Mascara Original Black 6g Mascara Original Black 6g Mascara Original Black 6g Ripsiväri, joka kestää kyyneleet, sateen ja hieromisen (1)
      Blinc Mascara Original Black 6g
      • 00854816000217
      3
      23.99 EUR
    • Blinc Mascara Original Dark Brown 6g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135108081.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132714213.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107593471.jpg
      Blinc Blinc Mascara Original Dark Brown 6g Mascara Original Dark Brown 6g Mascara Original Dark Brown 6g Ripsiväri, joka kestää kyyneleet, sateen ja hieromisen (1)
      Blinc Mascara Original Dark Brown 6g
      • 00854816000231
      2
      most_sold
      23.99 EUR
    • Blinc Mascara Amplified Brown/Black 7,5ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138893653.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137628183.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135057000.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132722033.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107651928.jpg
      Blinc Blinc Mascara Amplified Brown/Black 7,5ml Mascara Amplified Brown/Black 7,5ml Mascara Amplified Brown/Black 7,5ml Blinciltä tuuheuttava ripsiväri, joka kestää kyynelet, sateen ja hankauksen (1)
      Blinc Mascara Amplified Brown/Black 7,5ml
      • 00854816000828
      2
      23.99 EUR
    • Blinc Lash Primer 6.8 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138893440.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137633433.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96013354.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132713236.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135108205.jpg
      Blinc Blinc Lash Primer 6.8 ml Lash Primer 6.8 ml Lash Primer 6.8 ml Ravitseva silmäripsien pohjustus, joka antaa pituutta ja tuuheutta (1)
      Blinc Lash Primer 6.8 ml
      • 00854816000019
      2
      19.99 EUR
    • Blinc Mascara Original Travel Size Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117686595.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592233.jpg
      Blinc Blinc Mascara Original Travel Size Black Mascara Original Travel Size Black Mascara Original Travel Size Black Blincin suosittu ripsiväri matkakokona tai tuotteen testaukseen (1)
      Blinc Mascara Original Travel Size Black
      • 00854816000132
      2
      12.99 EUR
    • Blinc Mascara Original Dark Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138893642.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137630302.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98730403.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107593466.jpg
      Blinc Blinc Mascara Original Dark Blue Mascara Original Dark Blue Mascara Original Dark Blue (1)
      Blinc Mascara Original Dark Blue
      • 00854816000224
      1
      34.8 EUR
    • Blinc Mascara Original Black/Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138900019.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137628329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108234562.jpg
      Blinc Blinc Mascara Original Black/Brown Mascara Original Black/Brown Mascara Original Black/Brown (1)
      Blinc Mascara Original Black/Brown
      • 00854816000248
      1
      34.8 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Sensai 38°C DEFAULT
        • sensai_38_c
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Max Factor DEFAULT
        • max_factor
      • Tuuheuttavat DEFAULT
        • tuuheuttava
      • Pidentävät DEFAULT
        • pidenta_va_
      • Ripsiseerumit DEFAULT
        • seerumi
      • Pohjustus DEFAULT
        • pohjustus
      • Rimmel DEFAULT
        • rimmel
      • YSL DEFAULT
        • yves_saint_laurent
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Dior (dior)
      • Max Factor (max_factor)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Maybelline (maybelline)
      • Rimmel (rimmel)
      • Ardell (ardell)
      • Art Deco (art_deco)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astor (astor)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Beyu (beyu)
      • Blinc (blinc)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • Chanel (chanel)
      • Chiara B. Ambra (chiara_b_ambra)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Depend (depend)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eye Candy (eye_candy)
      • Eyeko (eyeko)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Fiberwig (fiberwig)
      • FILORGA (filorga)
      • Fusion Beauty (fusion_beauty)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jana (jana)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Kiss New York (kiss_new_york)
      • Komorebi Beauty (komorebi_beauty)
      • Lancome (lancome)
      • LASHFOOD (lashfood)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • M.A.C (m_a_c)
      • M2 (m2)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • Magnifibres (magnifibres)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Max (max)
      • Milani (milani)
      • Models Own (models_own)
      • Natural Honey (natural_honey)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • NYX (nyx)
      • Paese (paese)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Playboy (playboy)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Talika (talika)
      • Tana (tana)
      • The balm (the_balm)
      • theBalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Wet N Wild (wet_n_wild)
      • Xlash (xlash)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 21 € (price_15_21)
      • 21 € - 30 € (price_21_30)
      • ≥ 30 € (price_30)
    • Väri (va_ri):
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaikutus (meikin_vaikutus):
      • Erotteleva (erotteleva)
      • Kosteuttava (kosteuttava)
      • Pidentävä (pidenta_va_)
      • Pidentävä ja taivuttava (pidenta_va_ja_taivuttava)
      • Pidentävä ja tuuheuttava (pidenta_va_ja_tuuheuttava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Taivuttava (taivuttava)
      • Taivuttava ja tuuheuttava (taivuttava_ja_tuuheuttava)
      • Tuuheuttava (tuuheuttava)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Tuotesarja (group):
      • Chanel Dimensions De Chanel (chanel_dimensions_de_chanel)
      • Chanel Inimitable (chanel_inimitable)
      • Chanel Le Volume De Chanel (chanel_le_volume_de_chanel)
      • Clinique High Impact (clinique_high_impact)
      • Estée lauder Double Wear (este_e_lauder_double_wear)
      • Estée lauder Sumptuous (este_e_lauder_sumptuous)
      • Giorgio armani Black Ecstasy (giorgio_armani_black_ecstasy)
      • Giorgio armani Eyes To Kill (giorgio_armani_eyes_to_kill)
      • Givenchy Noir Couture (givenchy_noir_couture)
      • Givenchy Phenomen'Eyes (givenchy_phenomen_eyes)
      • Guerlain La Petite Robe Noire (guerlain_la_petite_robe_noire)
      • Helena rubinstein Lash Queen Feline (helena_rubinstein_lash_queen_feline)
      • Helena rubinstein Lash Queen Perfect (helena_rubinstein_lash_queen_perfect)
      • Helena rubinstein Lash Queen Sexy (helena_rubinstein_lash_queen_sexy)
      • Helena rubinstein Long Lash (helena_rubinstein_long_lash)
      • Isadora All Day Long (isadora_all_day_long)
      • Isadora Build-Up (isadora_build_up)
      • Isadora Precision (isadora_precision)
      • Isadora Stretch Lash (isadora_stretch_lash)
      • Isadora Volume Lash Styler (isadora_volume_lash_styler)
      • L'Oréal Double Extension (l_ore_al_double_extension)
      • L'Oréal False Lash (l_ore_al_false_lash)
      • L'Oréal Mega Volume (l_ore_al_mega_volume)
      • L'Oréal Telescopic (l_ore_al_telescopic)
      • L'Oréal Unlimited (l_ore_al_unlimited)
      • L'Oréal Volume Million Lashes (l_ore_al_volume_million_lashes)
      • Lancome Définicils (lancome_de_finicils)
      • Lancome Grandiôse (lancome_grandio_se)
      • Lancome Hypnôse (lancome_hypno_se)
      • Lancome Hypnôse Doll Eyes (lancome_hypno_se_doll_eyes)
      • Lancome Hypnôse Drama (lancome_hypno_se_drama)
      • Lancome Monsieur Big (lancome_monsieur_big)
      • Lumene Nordic Chic (lumene_nordic_chic)
      • Lumene True Mystic (lumene_true_mystic)
      • M.A.C Bold & Bad (m_a_c_bold_bad)
      • M.A.C False Lashes (m_a_c_false_lashes)
      • M.A.C Haute & Naughty (m_a_c_haute_naughty)
      • M.A.C In Extreme Dimension (m_a_c_in_extreme_dimension)
      • Max Factor 2000 Calorie (max_factor_2000_calorie)
      • Max Factor Clump Defy (max_factor_clump_defy)
      • Max Factor Dark Magic (max_factor_dark_magic)
      • Max Factor False Lash Effect (max_factor_false_lash_effect)
      • Max Factor Lash Crown (max_factor_lash_crown)
      • Max Factor Masterpiece (max_factor_masterpiece)
      • Max Factor Volume Infusion (max_factor_volume_infusion)
      • Max Factor Wild Mega Volume (max_factor_wild_mega_volume)
      • Maybelline Big Eyes (maybelline_big_eyes)
      • Maybelline Great Lash (maybelline_great_lash)
      • Maybelline Lash Sensational (maybelline_lash_sensational)
      • Maybelline The Colossal (maybelline_the_colossal)
      • Maybelline The Falsies (maybelline_the_falsies)
      • Maybelline The Lift (maybelline_the_lift)
      • Maybelline The Rocket (maybelline_the_rocket)
      • Maybelline Total Temptation (maybelline_total_temptation)
      • Nyx Doll Eye (nyx_doll_eye)
      • Nyx More To Love (nyx_more_to_love)
      • Nyx Super Luscious (nyx_super_luscious)
      • Nyx Worth The Hype (nyx_worth_the_hype)
      • Rimmel ScandalEyes (rimmel_scandaleyes)
      • Rimmel Shake It (rimmel_shake_it)
      • Rimmel Wonder'Full (rimmel_wonder_full)
      • Rimmel Wonder'Fully Real (rimmel_wonder_fully_real)
      • Sensai 38°C (sensai_38_c)
      • Yves Saint Laurent The Shock (yves_saint_laurent_the_shock)
      • Yves Saint Laurent Vinyl Couture (yves_saint_laurent_vinyl_couture)
      • Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils (yves_saint_laurent_volume_effet_faux_cils)
    • Meikin tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Pohjustus (pohjustus)
      • Seerumi (seerumi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi