x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Estée Lauder Sumptuous Extreme Mascara Black

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Estée Lauder Sumptuous Extreme Mascara Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Estée Lauder Sumptuous Extreme Mascara Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Estée Lauder Sumptuous Extreme Mascara Black
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172249485.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172249495.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142342232.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182501669.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229639653.jpg
Estée Lauder Estée Lauder Sumptuous Extreme Mascara Black Sumptuous Extreme Mascara Black Sumptuous Extreme Mascara Black Tuuheuttava ripsiväri, ilman paakkuja ja dramaattisesti pidemmät ripset - Estée Lauder (1)
  • 00027131771944
  • WGHW01A000
  • 111548
4
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kapasiteetti ml: 8 ml
    • Meikin vaikutus: Tuuheuttava
    • Soveltuu piilolinssien käyttäjille: Kyllä
    • Sukupuoli: Unisex, Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Meikin väri: Musta
  • Ominaisuudet
    • Dermatologisesti testattu: Kyllä
    • Silmälääkäri-testattu: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 30 g
  • 32.48 35.85 EUR 4
    4
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      32.48, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      33.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      Tuuheuttava ripsiväri, ilman paakkuja ja dramaattisesti pidemmät ripset - Estée Lauder34.96, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Notino.fi Notino.fi
      9.079997644942388 (104)
      35.85, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Rimmel Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208484481.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172140643.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172140642.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172140641.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105468399.jpg
      Rimmel Rimmel Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black Rimmel Scandaleyes Reloaded Mascara on megatuuheuttava ripsiväri, joka kestää 24H! Supertiheä harja ulottuu jokaiseen ripseen eikä jätä paakkuja. Helppo poistaa lämpimällä vedellä. Tuloksena mielettömän runsaat, meganäyttävät ripset! (1)
      Rimmel Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black
      • 03614222595526
      • 34775292001
      2
    • Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208555999.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229141414.jpg
      Lavera Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara Deep Darkness musta 13 ml mascara Deep Darkness musta 13 ml mascara Erikoismuotoiltu harja, jonka kumiset harjakset antavat ripsille sensaatiomaista tuuheutta. Vegaanikoostumus sisältää syvän mustia mineraalipigmenttejä, jotka antavat ripsille intensiivisen sävyn. Väri: Musta INCI: Water (Aqua), Alcohol*, Dodecane, Rhus Verniciflua Peel Wax, Cetearyl Alcohol, Pullulan, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Polyglyceryl-3 Stearate, Cellulose, Hectorite, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax*, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Sorbitol, Dehydroxanthan Gum, Acacia (1)
      Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara
      • 04021457618194
      1
    • Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214845869.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229615220.jpg
      Hairburst Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml (1)
      Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml
      • 00634158683886
      1
    • COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183047752.jpg
      COULEUR CARAMEL COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml Mascara Revolution - 6 ml Mascara Revolution - 6 ml (1)
      COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml
      • 03662189600883
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 25.88
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 25.88
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 28.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 27.60
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 27.60
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 27.60
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 27.60
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 27.60
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 27.60
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 29.60
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.60
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.60
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.60
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.60
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.60
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 29.60
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 30.18
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 30.18
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 30.18
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.18
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 27.60
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 27.60
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 27.60
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 27.60
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 27.60
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.60
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.48
    • info@vertaa.fi