x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Glo Skin Beauty ripsivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Glo Skin Beauty Lash Lengthening Mascara Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155817924.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/77157664.jpg
      Glo Skin Beauty Glo Skin Beauty Lash Lengthening Mascara Black Lash Lengthening Mascara Black Lash Lengthening Mascara Black Ripsiväri joka sisältää runsaasti ravinteita, jotka auttavat ripsiä näkymään kauemmin. Käytetään yhdessä gloLash Thickener ja hoitoaineen kanssa jotka hoitavat ripset. Sopii myös piilolinssien käyttäjille. (1)
      Glo Skin Beauty Lash Lengthening Mascara Black
      • 00842738100405
      3
      24.40 EUR
    • Glo Skin Beauty Water Resistant Mascara Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155818049.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99739225.jpg
      Glo Skin Beauty Glo Skin Beauty Water Resistant Mascara Black Water Resistant Mascara Black Water Resistant Mascara Black Bestseller mascara, vedenkestävä, ripsiä pidentävä ja volyymia antava. Voimakas väri, jolla saat dramaattiset ripset, jotka kestävät. Hoitaa ripsiä ja sopii myös piilolinssien käyttäjille. Tämä ripsiväri ei leviä sateella tai kyyneleistä ja se on erinomainen pestä pois tavallisella puhdistuksella. (1)
      Glo Skin Beauty Water Resistant Mascara Black
      • 00842738100054
      3
      29.80 EUR
    • Glo Skin Beauty Volumizing Mascara Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155813154.jpg
      Glo Skin Beauty Glo Skin Beauty Volumizing Mascara Black Volumizing Mascara Black Volumizing Mascara Black Tämä ripsiväri sisältää luonnollisia kuituja, jotka korostavat yksittäisiä ripsiä. Ripset näyttävät täyteläisemmiltä ja paksummilta. Käytetään yhdessä gloLash Thickener and conditioner -tuotteen kanssa. Korjaa ripsiä ja sopii käytettäväksi myös irtoripsien kanssa. (1)
      Glo Skin Beauty Volumizing Mascara Black
      • 00842738100412
      3
      29.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Sensai 38°C DEFAULT
        • sensai_38_c
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Max Factor DEFAULT
        • max_factor
      • Tuuheuttavat DEFAULT
        • tuuheuttava
      • Pidentävät DEFAULT
        • pidenta_va_
      • Ripsiseerumit DEFAULT
        • seerumi
      • Pohjustus DEFAULT
        • pohjustus
      • Rimmel DEFAULT
        • rimmel
      • YSL DEFAULT
        • yves_saint_laurent
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Dior (dior)
      • Max Factor (max_factor)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Maybelline (maybelline)
      • Rimmel (rimmel)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bionike (bionike)
      • Blinc (blinc)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Creed (creed)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eye Candy (eye_candy)
      • Fiberwig (fiberwig)
      • FILORGA (filorga)
      • Fusion Beauty (fusion_beauty)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Kiss New York (kiss_new_york)
      • Lancome (lancome)
      • LASHFOOD (lashfood)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • M.A.C (m_a_c)
      • M2 (m2)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Mavala (mavala)
      • Milani (milani)
      • NYX (nyx)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Pupa (pupa)
      • Pupa Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • Talika (talika)
      • The balm (the_balm)
      • Thebalm (thebalm)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Xlash (xlash)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 30 € (price_3)
      • ≥ 30 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaikutus (meikin_vaikutus):
      • Erotteleva (erotteleva)
      • Pidentävä (pidenta_va_)
      • Pidentävä ja taivuttava (pidenta_va_ja_taivuttava)
      • Pidentävä ja tuuheuttava (pidenta_va_ja_tuuheuttava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Taivuttava (taivuttava)
      • Taivuttava ja tuuheuttava (taivuttava_ja_tuuheuttava)
      • Tuuheuttava (tuuheuttava)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Nopeasti kuivuva (nopeasti_kuivuva)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Tuotesarja (group):
      • Chanel Dimensions De Chanel (chanel_dimensions_de_chanel)
      • Chanel Inimitable (chanel_inimitable)
      • Chanel Le Volume De Chanel (chanel_le_volume_de_chanel)
      • Clinique High Impact (clinique_high_impact)
      • Estée Lauder Double Wear (este_e_lauder_double_wear)
      • Estée Lauder Sumptuous (este_e_lauder_sumptuous)
      • Giorgio Armani Black Ecstasy (giorgio_armani_black_ecstasy)
      • Giorgio Armani Eyes To Kill (giorgio_armani_eyes_to_kill)
      • Givenchy Noir Couture (givenchy_noir_couture)
      • Givenchy Phenomen'Eyes (givenchy_phenomen_eyes)
      • Guerlain La Petite Robe Noire (guerlain_la_petite_robe_noire)
      • Helena rubinstein Lash Queen Feline (helena_rubinstein_lash_queen_feline)
      • Helena rubinstein Lash Queen Perfect (helena_rubinstein_lash_queen_perfect)
      • Helena rubinstein Lash Queen Sexy (helena_rubinstein_lash_queen_sexy)
      • Helena rubinstein Long Lash (helena_rubinstein_long_lash)
      • Isadora All Day Long (isadora_all_day_long)
      • Isadora Build-Up (isadora_build_up)
      • Isadora Precision (isadora_precision)
      • Isadora Stretch Lash (isadora_stretch_lash)
      • Isadora Volume Lash Styler (isadora_volume_lash_styler)
      • L'Oréal Double Extension (l_ore_al_double_extension)
      • L'Oréal False Lash (l_ore_al_false_lash)
      • L'Oréal Mega Volume (l_ore_al_mega_volume)
      • L'Oréal Telescopic (l_ore_al_telescopic)
      • L'Oréal Volume Million Lashes (l_ore_al_volume_million_lashes)
      • Lancome Définicils (lancome_de_finicils)
      • Lancome Grandiôse (lancome_grandio_se)
      • Lancome Hypnôse (lancome_hypno_se)
      • Lancome Hypnôse Doll Eyes (lancome_hypno_se_doll_eyes)
      • Lancome Hypnôse Drama (lancome_hypno_se_drama)
      • Lancome Monsieur Big (lancome_monsieur_big)
      • Lumene Nordic Chic (lumene_nordic_chic)
      • Lumene True Mystic (lumene_true_mystic)
      • M.A.C False Lashes (m_a_c_false_lashes)
      • M.A.C Haute & Naughty (m_a_c_haute_naughty)
      • M.A.C In Extreme Dimension (m_a_c_in_extreme_dimension)
      • Max Factor 2000 Calorie (max_factor_2000_calorie)
      • Max Factor Clump Defy (max_factor_clump_defy)
      • Max Factor Dark Magic (max_factor_dark_magic)
      • Max Factor False Lash Effect (max_factor_false_lash_effect)
      • Max Factor Lash Crown (max_factor_lash_crown)
      • Max Factor Masterpiece (max_factor_masterpiece)
      • Max Factor Volume Infusion (max_factor_volume_infusion)
      • Maybelline Great Lash (maybelline_great_lash)
      • Maybelline Lash Sensational (maybelline_lash_sensational)
      • Maybelline The Colossal (maybelline_the_colossal)
      • Maybelline The Falsies (maybelline_the_falsies)
      • Maybelline The Rocket (maybelline_the_rocket)
      • Maybelline Total Temptation (maybelline_total_temptation)
      • Nyx Doll Eye (nyx_doll_eye)
      • Nyx More To Love (nyx_more_to_love)
      • Nyx Super Luscious (nyx_super_luscious)
      • Nyx Worth The Hype (nyx_worth_the_hype)
      • Rimmel ScandalEyes (rimmel_scandaleyes)
      • Rimmel Shake It (rimmel_shake_it)
      • Rimmel Wonder'Full (rimmel_wonder_full)
      • Rimmel Wonder'Fully Real (rimmel_wonder_fully_real)
      • Sensai 38°C (sensai_38_c)
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
      • Yves Saint Laurent The Shock (yves_saint_laurent_the_shock)
      • Yves Saint Laurent Vinyl Couture (yves_saint_laurent_vinyl_couture)
      • Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils (yves_saint_laurent_volume_effet_faux_cils)
    • Meikin tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Pohjustus (pohjustus)
      • Seerumi (seerumi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi