x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Jane Iredale ripsiväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Jane Iredale PureLash Extender & Conditioner & ditioner
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142076962.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141469781.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183606375.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142266884.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243667464.jpg?ts=1
      Jane Iredale Jane Iredale PureLash Extender & Conditioner & ditioner PureLash Extender & Conditioner & ditioner PureLash Extender & Conditioner & ditioner Jane Iredale PureLash Extender & Conditioner on ripsiä hoitava ja suojaava pohjustusaine. Käytä ennen ripsivärin levittämistä saadaksesi tuuheammat ja pidemmät ripset. (1)
      Jane Iredale PureLash Extender & Conditioner & ditioner
      • 00670959210067
      5
      deal
      26.00 EUR
    • Jane Iredale Beyond Lash Volumizing Mascara black ink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229629890.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209144814.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207622732.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258972143.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205244096.jpg?ts=1
      Jane Iredale Jane Iredale Beyond Lash Volumizing Mascara black ink Beyond Lash Volumizing Mascara black ink Beyond Lash Volumizing Mascara black ink Väri-intensiivinen ripsiväri, joka sopii herkimmillekin silmille ja piilolinssien käyttäjille. Ravitseva koostumus, joka edistää ripsien terveyttä ja suojaa ripsiä kulumiselta. - Bambupöly (puuteri) Lisää pituutta ja volyymia ripsiin. - Basilikan juuriuute ehkäisee säikeiden ohenemista sekä ravitsee ja stimuloi karvatupet. - Riisileseiden vaha menee helposti säikeeseen. Pehmentää ja suojaa. - Kasviöljyt jojoba, avokado, oliivi, kookos, auringonkukka, baobab (apinapuun siemenöljy) öljy pehmentävät ja suojaavat (1)
      Jane Iredale Beyond Lash Volumizing Mascara black ink
      • 00670959110893
      5
      deal
      28.50 EUR
    • Jane Iredale Pure Lash Lengthening Mascara Jet Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260013545.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207550430.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258967481.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159350747.jpg?ts=1
      Jane Iredale Jane Iredale Pure Lash Lengthening Mascara Jet Black Pure Lash Lengthening Mascara Jet Black Pure Lash Lengthening Mascara Jet Black 7 g, (1)
      Jane Iredale Pure Lash Lengthening Mascara Jet Black
      • 00670959210036
      4
      deal
      34.80 EUR
    • Jane Iredale Longest Lash Mascara Black Ice Black lack Ice
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155806887.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258969928.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141465047.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/244205708.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142252396.jpg?ts=1
      Jane Iredale Jane Iredale Longest Lash Mascara Black Ice Black lack Ice Longest Lash Mascara Black Ice Black lack Ice Longest Lash Mascara Black Ice Black lack Ice Jane Iredalen Longest Lash Thickening And Lengthening Mascara -ripsiväri antaa ripsille upeaa volyymia ja pituutta. (1)
      Jane Iredale Longest Lash Mascara Black Ice Black lack Ice
      • 00670959210166
      3
      deal
      34.50 EUR
    • Jane Iredale Longest Lash Espresso
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260013555.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141469719.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142266964.jpg?ts=1
      Jane Iredale Jane Iredale Longest Lash Espresso Longest Lash Espresso Longest Lash Espresso Jane Iredalen Longest Lash Thickening And Lengthening Mascara -ripsiväri antaa ripsille upeaa volyymia ja pituutta. (1)
      Jane Iredale Longest Lash Espresso
      • 00670959210173
      3
      deal
      34.50 EUR
    • Jane Iredale Pure Lash Lenghtening Mascara Brown Black Brown Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142076265.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183607562.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258967571.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141464807.jpg?ts=1
      Jane Iredale Jane Iredale Pure Lash Lenghtening Mascara Brown Black Brown Black Pure Lash Lenghtening Mascara Brown Black Brown Black Pure Lash Lenghtening Mascara Brown Black Brown Black Jane Iredalen PureLash Lenghtening on näyttävää pituutta antava ripsiväri. Kaksipuolisen harjan ansiosta ripsiväri levittyy helposti ja ripset saavat upeaa tuuheutta. (1)
      Jane Iredale Pure Lash Lenghtening Mascara Brown Black Brown Black
      • 00670959210043
      3
      deal
      26.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Sensai 38°C DEFAULT
        • sensai_38_c
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Max Factor DEFAULT
        • max_factor
      • Tuuheuttavat DEFAULT
        • tuuheuttava
      • Pidentävät DEFAULT
        • pidenta_va_
      • Ripsiseerumit DEFAULT
        • seerumi
      • Pohjustus DEFAULT
        • pohjustus
      • Rimmel DEFAULT
        • rimmel
      • YSL DEFAULT
        • yves_saint_laurent
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Dior (dior)
      • Max Factor (max_factor)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Maybelline (maybelline)
      • Rimmel (rimmel)
      • 3INA (3ina)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Andmetics (andmetics)
      • ANSWR (answr)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BBIA (bbia)
      • Benefit (benefit)
      • Billion Dollar Beauty (billion_dollar_beauty)
      • Bioearth (bioearth)
      • Bjuwti (bjuwti)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Bourjois (bourjois)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Camilla of Sweden (camilla_of_sweden)
      • Chanel (chanel)
      • Chiara B. Ambra (chiara_b_ambra)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Creed (creed)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • DUFFBeauty (duffbeauty)
      • Duo (duo)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eye Candy (eye_candy)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Facevolution (facevolution)
      • Fiberwig (fiberwig)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Fusion Beauty (fusion_beauty)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Herome (herome)
      • Hickap (hickap)
      • Hourglass (hourglass)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • Instant Effects (instant_effects)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Kardashian Beauty (kardashian_beauty)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Lancome (lancome)
      • Lash Perfect (lash_perfect)
      • LASHFOOD (lashfood)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavinde Copenhagen (lavinde_copenhagen)
      • Lenoites (lenoites)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Long Lashes (long_lashes)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lyko (lyko)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make up for ever (make_up_for_ever)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Marina Miracle (marina_miracle)
      • Mavala (mavala)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • MISSHA (missha)
      • Miyo (miyo)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nanolash (nanolash)
      • Nars (nars)
      • Neutriherbs (neutriherbs)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Per Lei (per_lei)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • RapidLash (rapidlash)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • RefectoCil (refectocil)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revolution (revolution)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sante (sante)
      • Sanzi Beauty (sanzi_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stila (stila)
      • SVR (svr)
      • Swati (swati)
      • Sweed (sweed)
      • Sweed Lashes (sweed_lashes)
      • Talika (talika)
      • The Balm (the_balm)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Xlash (xlash)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Âme pure (a_me_pure)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 7 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 7 ml - 9 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 9 ml - 10 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 10 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaikutus (meikin_vaikutus):
      • Erotteleva (erotteleva)
      • Pidentävä (pidenta_va_)
      • Pidentävä ja taivuttava (pidenta_va_ja_taivuttava)
      • Pidentävä ja tuuheuttava (pidenta_va_ja_tuuheuttava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Suojaava (suojaava)
      • Taivuttava (taivuttava)
      • Taivuttava ja tuuheuttava (taivuttava_ja_tuuheuttava)
      • Tuuheuttava (tuuheuttava)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Nopeasti kuivuva (nopeasti_kuivuva)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Tuotesarja (group):
      • Chanel Dimensions De Chanel (chanel_dimensions_de_chanel)
      • Chanel Inimitable (chanel_inimitable)
      • Chanel Le Volume De Chanel (chanel_le_volume_de_chanel)
      • Clinique High Impact (clinique_high_impact)
      • Estée Lauder Double Wear (este_e_lauder_double_wear)
      • Estée Lauder Sumptuous (este_e_lauder_sumptuous)
      • Giorgio Armani Black Ecstasy (giorgio_armani_black_ecstasy)
      • Giorgio Armani Eyes To Kill (giorgio_armani_eyes_to_kill)
      • Givenchy Noir Couture (givenchy_noir_couture)
      • Helena rubinstein Lash Queen Feline (helena_rubinstein_lash_queen_feline)
      • Helena rubinstein Lash Queen Perfect (helena_rubinstein_lash_queen_perfect)
      • Helena rubinstein Lash Queen Sexy (helena_rubinstein_lash_queen_sexy)
      • Isadora Build-Up (isadora_build_up)
      • Isadora Stretch Lash (isadora_stretch_lash)
      • Isadora Volume Lash Styler (isadora_volume_lash_styler)
      • L'Oréal Double Extension (l_ore_al_double_extension)
      • L'Oréal False Lash (l_ore_al_false_lash)
      • L'Oréal Mega Volume (l_ore_al_mega_volume)
      • L'Oréal Telescopic (l_ore_al_telescopic)
      • L'Oréal Volume Million Lashes (l_ore_al_volume_million_lashes)
      • Lancome Définicils (lancome_de_finicils)
      • Lancome Grandiôse (lancome_grandio_se)
      • Lancome Hypnôse (lancome_hypno_se)
      • Lancome Hypnôse Doll Eyes (lancome_hypno_se_doll_eyes)
      • Lancome Hypnôse Drama (lancome_hypno_se_drama)
      • Lancome Monsieur Big (lancome_monsieur_big)
      • M.A.C False Lashes (m_a_c_false_lashes)
      • M.A.C In Extreme Dimension (m_a_c_in_extreme_dimension)
      • Max Factor 2000 Calorie (max_factor_2000_calorie)
      • Max Factor Clump Defy (max_factor_clump_defy)
      • Max Factor False Lash Effect (max_factor_false_lash_effect)
      • Max Factor Lash Crown (max_factor_lash_crown)
      • Max Factor Masterpiece (max_factor_masterpiece)
      • Max Factor Volume Infusion (max_factor_volume_infusion)
      • Maybelline Lash Sensational (maybelline_lash_sensational)
      • Maybelline The Colossal (maybelline_the_colossal)
      • Maybelline The Rocket (maybelline_the_rocket)
      • Maybelline Total Temptation (maybelline_total_temptation)
      • Nyx Worth The Hype (nyx_worth_the_hype)
      • Rimmel ScandalEyes (rimmel_scandaleyes)
      • Rimmel Wonder'Full (rimmel_wonder_full)
      • Rimmel Wonder'Fully Real (rimmel_wonder_fully_real)
      • Sensai 38°C (sensai_38_c)
      • Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils (yves_saint_laurent_volume_effet_faux_cils)
    • Meikin tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Pohjustus (pohjustus)
      • Ripsiväri (ripsiva_ri)
      • Seerumi (seerumi)
      • Silmämeikin pohjustusvoide (silma_meikin_pohjustusvoide)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi