x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

L'Oréal - 2 x False Lash Bambi Eye Mascara

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut L'Oréal - 2 x False Lash Bambi Eye Mascara
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot L'Oréal - 2 x False Lash Bambi Eye Mascara
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
L'Oréal - 2 x False Lash Bambi Eye Mascara
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/245610638.jpg?ts=1
L'Oréal L'Oréal - 2 x False Lash Bambi Eye Mascara - 2 x False Lash Bambi Eye Mascara - 2 x False Lash Bambi Eye Mascara (1)
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 25.95 25.95 EUR 1
    1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      25.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Gosh Boombastic Overdose Mascara 001 Extreme Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168566261.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163895030.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206810089.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217361098.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151279268.jpg?ts=1
      Gosh Gosh Boombastic Overdose Mascara 001 Extreme Black Boombastic Overdose Mascara 001 Extreme Black Boombastic Overdose Mascara 001 Extreme Black (1)
      Gosh Boombastic Overdose Mascara 001 Extreme Black
      • 05711914159436
      • GO415943
      2
    • Xlash Eyelash Curler
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198734016.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229638208.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826357.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232167900.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151134108.jpg?ts=1
      Xlash Xlash Eyelash Curler Eyelash Curler Eyelash Curler 0 ", Xlash Eyelash Curler -ripsentaivuttimella taivutat ripset kuin ammattilainen. Ripsentaivutin sopii kaikenmuotoisille silmille ja siitä saa napakan otteen. (2)
      Xlash Eyelash Curler
      • 05060397570901
      • 5060397570901
      2
    • NYX On The Rise Volume Liftscara, Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148149338.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259765432.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155046065.jpg?ts=1
      NYX NYX On The Rise Volume Liftscara, Black On The Rise Volume Liftscara, Black On The Rise Volume Liftscara, Black On the Rise Volume Liftscara -ripsiväri ylittää odotuksesi. Runsaspigmenttinen koostumus peittää ripset matalla, mustalla värillä ja antaa niille tuuheutta vain muutamalla harjanvedolla. Ripsivärin innovatiivisessa elastomeerisessä harjassa on kapeampi ja pyöreämpi harjaosa. Sen avulla saa ripsiin dramaattista intensiivistä tuuheutta ja huimaa kaarevuutta! (2)
      NYX On The Rise Volume Liftscara, Black
      • 00800897184674
      8
      deal
    • Milani Highly Rated 10-in-1 Mascara Black 12 ml - Ripsiväri Luxplusista
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146085920.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146359462.jpg?ts=1
      Milani Milani Highly Rated 10-in-1 Mascara Black 12 ml - Ripsiväri Luxplusista Highly Rated 10-in-1 Mascara Black 12 ml - Ripsiväri Luxplusista Highly Rated 10-in-1 Mascara Black 12 ml - Ripsiväri Luxplusista Ikoninen ripsiväri on suosittu hyvästä syystä! Milani Cosmeticsin Highly Rated Mascara on ylellinen 10 in 1 -ripsiväri, joka tuuheuttaa, kohottaa ja levittää ripsiäsi aistikkaasti ja näyttävästi. Ripsiväriharja tarttuu ripsien tyveen erotellen ja levittäen jokaisen ripsen tahraamatta, paakkuuntumatta ja varisematta. (1)
      Milani Highly Rated 10-in-1 Mascara Black 12 ml - Ripsiväri Luxplusista
      • 00717489905114
      1
    • min
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 25.95
      • Thu Feb 09 00:00:00 CET 2023 25.95
    • info@vertaa.fi