x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

L'Oréal False Lash Bambi Eye Mascara, Black

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut L'Oréal False Lash Bambi Eye Mascara, Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot L'Oréal False Lash Bambi Eye Mascara, Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
L'Oréal False Lash Bambi Eye Mascara, Black
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/145775038.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/170943581.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229627639.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229088716.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/148515451.jpg?ts=1
L'Oréal L'Oréal False Lash Bambi Eye Mascara, Black False Lash Bambi Eye Mascara, Black False Lash Bambi Eye Mascara, Black L'Oreal Bambi Eye False Lash Mascara Black 8,9 ml (1)
  • 00000030175792
10
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 21 g
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 10.36 19.40 EUR 10
    10
    • Loverte Loverte
      5.611158347956654 (3)
      10.36, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Luxplus.fi Luxplus.fi
      L'Oreal Bambi Eye False Lash Mascara Black 8,9 ml10.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      12.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      L'Oréal ParisFalse Lash Bambi Eye on katsetta avartava ripsiväri, jonka avulla luot täydellisen söpön bambisilmä-efektin. Ripsivärin ainu...14.85, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      16.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Parfumdreams.fi Parfumdreams.fi
      6.291155533689912 (9)
      16.95, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Katsetta avaava maskara, joka antaa ripsille volyymia ja pituutta.17.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      17.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      L'Oréal ParisFalse Lash Bambi Eye on katsetta avartava ripsiväri, jonka avulla luot täydellisen söpön bambisilmä-efektin. Ripsivärin ainu...
      18.85, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      19.40, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Lumene Nordic Berry Volume Mascara, 8ml, Dark Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164793845.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153798702.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146353820.jpg?ts=1
      Lumene Lumene Nordic Berry Volume Mascara, 8ml, Dark Brown Nordic Berry Volume Mascara, 8ml, Dark Brown Nordic Berry Volume Mascara, 8ml, Dark Brown Lumenen Nordic Berry Volume Mascara tekee ripsistäsi hetkessä dramaattiset ja täyteläiset ilman paakkuuntumista. Pohjoisen mustikka ja variksenmarja ravitsevat ripsiäsi. Sen ainutlaatuinen, tuuheuttava koostumus antaa ripsille näyttävyyttä ja täyteläisyyttä. Tuuheuttava ripsiharja erottelee ripset kauniisti ja antaa niille täyteläisen ilmeen. Lopputulos on kauniit, tuuheat ripset, jotka avaavat katseen kauniisti. Voit levittää ripsiväriä useamman kerroksen se ei paakkuunnu eikä varise. Se on... (2)
      Lumene Nordic Berry Volume Mascara, 8ml, Dark Brown
      • 06412600859874
      6
    • Börlind Precision & Care Mascara, 10 ml Annemarie Börlind Ripsivärit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158490493.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212575470.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179802089.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115904376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109676406.jpg?ts=1
      Börlind Börlind Precision & Care Mascara, 10 ml Annemarie Börlind Ripsivärit Precision & Care Mascara, 10 ml Annemarie Börlind Ripsivärit Precision & Care Mascara, 10 ml Annemarie Börlind Ripsivärit 10 ml, (1)
      Börlind Precision & Care Mascara, 10 ml Annemarie Börlind Ripsivärit
      • 04011061535130
      2
      deal
    • Rimmel Scandal Eyes Volume On Demand Mascara Waterproof
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229604679.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155831068.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215270048.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168621039.jpg?ts=1
      Rimmel Rimmel Scandal Eyes Volume On Demand Mascara Waterproof Scandal Eyes Volume On Demand Mascara Waterproof Scandal Eyes Volume On Demand Mascara Waterproof Rimmel London Lasting Matte Foundation on virheettömän meikkipohjan antava meikkivoide. Kosteuttaa ja antaa tasaisen lopputuloksen, joka kestää jopa 12 tunnin ajan. Tuotteen koostumus on ihanan kevyt ja se antaa matan lopputuloksen. Silkinpehmeä koostumus Mattapintainen lopputulos Kevyt koostumus Auttaa peittämään ihohuokoset (1)
      Rimmel Scandal Eyes Volume On Demand Mascara Waterproof
      • 03614229221572
      2
    • IRINA THE DIVA - Very Vixen Volume Mascara - 001 Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230957233.jpg?ts=1
      IRINA THE DIVA IRINA THE DIVA - Very Vixen Volume Mascara - 001 Black - Very Vixen Volume Mascara - 001 Black - Very Vixen Volume Mascara - 001 Black (1)
      IRINA THE DIVA - Very Vixen Volume Mascara - 001 Black
      • 05711914170363
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 12.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 10.36
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 10.36
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 10.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 10.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 10.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 10.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 10.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 10.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 10.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 10.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 10.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 10.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 10.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 10.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 10.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 10.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 10.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 10.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 10.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 10.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 10.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 10.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 10.95
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 10.95
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 10.36
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 10.36
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 10.36
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 10.36
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 10.36
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 10.36
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 10.36
    • info@vertaa.fi