x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

L'Oréal Volume Million Lashes Mascara, Brown

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut L'Oréal Volume Million Lashes Mascara, Brown
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot L'Oréal Volume Million Lashes Mascara, Brown
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
L'Oréal Volume Million Lashes Mascara, Brown
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/128171686.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/140390942.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155802227.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/128171682.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/140654542.jpg
L'Oréal L'Oréal Volume Million Lashes Mascara, Brown Volume Million Lashes Mascara, Brown Volume Million Lashes Mascara, Brown Volume Million Lashes -maskara sopii sinulle, kun haluat klassisen tuuheuttavan maskaran. Kumiharja erottelee ripset ilman paakkuja. Maskaran harja ja annostelija antavat juuri oikean määrän koostumusta. Harjan pienet kumiharjakset vangitsevat, paksuntavat ja erottelevat jokaisen ripsen. Ingredients: Aqua / Water - Paraffin - Potassium Cetyl Phosphate - Cera Alba / Beeswax - Copernicia Cerifera Cera / Carnauba Wax - Acacia Senegal Gum - Glycerin - Cetyl Alcohol - Hydroxyethylcellulose - Phenoxy (1)
  • 03600521846292
  • 3600521846292
4
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kapasiteetti ml: 10.7 ml
    • Meikin vaikutus: Pidentävä
    • Pitkäkestoinen: Ei
    • Sukupuoli: Unisex, Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
  • Tekniset tiedot
    • Vedenkestävä: Ei
  • Ominaisuudet
    • Dermatologisesti testattu: Kyllä
  • 19.80 25.32 EUR 4
    4
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      L'Oréal Parisin ikoninen Volume Million Lashes -ripsiväri tuuheuttaa ja erottelee ripset ilman paakkuuntumista. Kameliaöljyä ja mustan or...19.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      20.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Volume Million Lashes -maskara sopii sinulle, kun haluat klassisen tuuheuttavan maskaran. Kumiharja erottelee ripset ilman paakkuja. Mask...21.40, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Maskara, ruskea25.32, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208555999.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229141414.jpg
      Lavera Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara Deep Darkness musta 13 ml mascara Deep Darkness musta 13 ml mascara Erikoismuotoiltu harja, jonka kumiset harjakset antavat ripsille sensaatiomaista tuuheutta. Vegaanikoostumus sisältää syvän mustia mineraalipigmenttejä, jotka antavat ripsille intensiivisen sävyn. Väri: Musta INCI: Water (Aqua), Alcohol*, Dodecane, Rhus Verniciflua Peel Wax, Cetearyl Alcohol, Pullulan, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Polyglyceryl-3 Stearate, Cellulose, Hectorite, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax*, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Sorbitol, Dehydroxanthan Gum, Acacia (1)
      Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara
      • 04021457618194
      1
    • Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214845869.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229615220.jpg
      Hairburst Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml (1)
      Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml
      • 00634158683886
      1
    • COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183047752.jpg
      COULEUR CARAMEL COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml Mascara Revolution - 6 ml Mascara Revolution - 6 ml (1)
      COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml
      • 03662189600883
      2
    • Talika Lipocils Platinum 2x8.5 ml 17 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147765308.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130353781.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224016819.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118072276.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111427169.jpg
      Talika Talika Lipocils Platinum 2x8.5 ml 17 ml Lipocils Platinum 2x8.5 ml 17 ml Lipocils Platinum 2x8.5 ml 17 ml (1)
      Talika Lipocils Platinum 2x8.5 ml 17 ml
      • 03139438970009
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 14.20
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.20
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 14.20
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 14.20
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 13.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 13.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 13.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 13.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 13.51
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 13.51
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 13.51
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 13.51
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 13.51
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 13.51
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 13.51
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 13.51
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 13.51
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.51
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 13.51
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 13.51
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 13.51
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 19.80
    • info@vertaa.fi