x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

L'Oréal False Lash Superstar Mascara, Black

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut L'Oréal False Lash Superstar Mascara, Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot L'Oréal False Lash Superstar Mascara, Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
L'Oréal False Lash Superstar Mascara, Black
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150644922.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/128171547.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/128171553.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/128171554.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150644923.jpg
L'Oréal L'Oréal False Lash Superstar Mascara, Black False Lash Superstar Mascara, Black False Lash Superstar Mascara, Black Maskara, musta (1)
  • 03600522833161
  • 3600522833161
  • 108209
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kapasiteetti ml: 13 ml
    • Meikin vaikutus: Pidentävä
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Tekniset tiedot
    • Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 40 g
  • 18.95 18.95 EUR 1
    1
    • Parfumdreams.fi Parfumdreams.fi
      6.291155533689912 (9)
      18.95, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214845869.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229615220.jpg
      Hairburst Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml (1)
      Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml
      • 00634158683886
      1
    • COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183047752.jpg
      COULEUR CARAMEL COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml Mascara Revolution - 6 ml Mascara Revolution - 6 ml (1)
      COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml
      • 03662189600883
      2
    • Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208555999.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229141414.jpg
      Lavera Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara Deep Darkness musta 13 ml mascara Deep Darkness musta 13 ml mascara Erikoismuotoiltu harja, jonka kumiset harjakset antavat ripsille sensaatiomaista tuuheutta. Vegaanikoostumus sisältää syvän mustia mineraalipigmenttejä, jotka antavat ripsille intensiivisen sävyn. Väri: Musta INCI: Water (Aqua), Alcohol*, Dodecane, Rhus Verniciflua Peel Wax, Cetearyl Alcohol, Pullulan, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Polyglyceryl-3 Stearate, Cellulose, Hectorite, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax*, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Sorbitol, Dehydroxanthan Gum, Acacia (1)
      Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara
      • 04021457618194
      1
    • Bobbi Brown Eye Opening Mascara 12 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212885107.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141325720.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165042631.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117265800.jpg
      Bobbi Brown Bobbi Brown Eye Opening Mascara 12 ml Eye Opening Mascara 12 ml Eye Opening Mascara 12 ml Bobbi Brownin Eye Opening Mascara -ripsiväri antaa dramaattisen lopputuloksen hetkessä. Vallankumouksellinen jumboharja erottelee, pidentää ja kohottaa ripsiä, kun taas täyteläinen hiilimusta koostumus tekee ripsistä paksumman näköiset. (1)
      Bobbi Brown Eye Opening Mascara 12 ml
      • 00716170159904
      • 716170159904
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 18.95
    • info@vertaa.fi