x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Max Factor Masterpiece Max Mascara

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Max Factor Masterpiece Max Mascara
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Max Factor Masterpiece Max Mascara
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Max Factor Masterpiece Max Mascara
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/140348233.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/120919512.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147003408.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/213448905.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/41935910.jpg
Max Factor Max Factor Masterpiece Max Mascara Masterpiece Max Mascara Masterpiece Max Mascara Masterpiece Max Mascara on Max Factorin ripisväri, jolla saat ripsiin runsaasti tuuheutta, erottelevuutta ja näyttävyyttä. Ripsiväri ei paakkunnu ja pysyy siistinä ja sotkemattomana koko päivän ajan. Max Factorin suunnittelema IFX-harjaosa auttaa levittämään ripsivärin helposti koko ripsen pituudelta tuoden ripsiin näyttävää pituutta ja tuuheutta. Tämä tuote sopii hyvin herkkäsilmäisille ja piilolinssien käyttäjille. (1)
  • 05011321218680
  • 101046
3
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
  • 11.90 20.85 EUR 3
    3
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      Voi olla vaikeaa löytää ripsiä tuuheuttava ripsiväri, joka ei paakkuunnu. Masterpiece Max Mascara tekee ripsistä röyhkeät, paksut ja jopa...
      11.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      Masterpiece Max Mascara on Max Factorin ripisväri, jolla saat ripsiin runsaasti tuuheutta, erottelevuutta ja näyttävyyttä. Ripsiväri ei p...
      17.66, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      Masterpiece Max Mascara on Max Factorin ripisväri, jolla saat ripsiin runsaasti tuuheutta, erottelevuutta ja näyttävyyttä. Ripsiväri ei p...
      17.66, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Rimmel Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208484481.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172140643.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172140642.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172140641.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105468399.jpg
      Rimmel Rimmel Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black Rimmel Scandaleyes Reloaded Mascara on megatuuheuttava ripsiväri, joka kestää 24H! Supertiheä harja ulottuu jokaiseen ripseen eikä jätä paakkuja. Helppo poistaa lämpimällä vedellä. Tuloksena mielettömän runsaat, meganäyttävät ripset! (1)
      Rimmel Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black
      • 03614222595526
      • 34775292001
      2
    • Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214845869.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229615220.jpg
      Hairburst Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml (1)
      Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml
      • 00634158683886
      1
    • COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183047752.jpg
      COULEUR CARAMEL COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml Mascara Revolution - 6 ml Mascara Revolution - 6 ml (1)
      COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml
      • 03662189600883
      2
    • Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208555999.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229141414.jpg
      Lavera Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara Deep Darkness musta 13 ml mascara Deep Darkness musta 13 ml mascara Erikoismuotoiltu harja, jonka kumiset harjakset antavat ripsille sensaatiomaista tuuheutta. Vegaanikoostumus sisältää syvän mustia mineraalipigmenttejä, jotka antavat ripsille intensiivisen sävyn. Väri: Musta INCI: Water (Aqua), Alcohol*, Dodecane, Rhus Verniciflua Peel Wax, Cetearyl Alcohol, Pullulan, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Polyglyceryl-3 Stearate, Cellulose, Hectorite, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax*, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Sorbitol, Dehydroxanthan Gum, Acacia (1)
      Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara
      • 04021457618194
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 16.86
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 17.66
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 16.86
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 16.86
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 16.86
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 16.86
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 16.86
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 16.86
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 16.86
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 17.66
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 17.66
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 17.66
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 20.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 20.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 20.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 20.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 20.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 20.85
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 19.25
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 19.25
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 11.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 11.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 11.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 11.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 11.90
    • info@vertaa.fi