x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Mascara, 01 Black

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Lancôme Hypnôse Doll Eyes Mascara, 01 Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Lancôme Hypnôse Doll Eyes Mascara, 01 Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Lancôme Hypnôse Doll Eyes Mascara, 01 Black
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142342098.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162854789.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155800956.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155019881.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208965856.jpg
Lancôme Lancôme Hypnôse Doll Eyes Mascara, 01 Black Hypnôse Doll Eyes Mascara, 01 Black Hypnôse Doll Eyes Mascara, 01 Black Lancôme Hypnôse Doll Eyes Mascara on nukkemaisen avaran katseen antava ripsiväri, jonka pidentävä ja tuuheuttava koostumus levittyy ripsille helposti kärkeä kohti kapenevan harjan avulla. Ainutlaatuinen FiberShineTM-koostumus muotoilee ja taivuttaa ripsiä luoden kauniisti kiiltävän, erotellun ripsiviuhkan. Siistiä jälkeä tekevä harja tavoittaa tarkasti myös silmän sisä- ja ulkonurkan ripset sekä alaripset. Pidemmät ja tuuheammat ripset, avoin katseKoko: 6.5 ml (1)
  • 03605532561783
  • 00009122522735
  • 108478
9
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
  • 24.95 39.90 EUR 9
    9
    • Parfumdreams.fi Parfumdreams.fi
      6.291155533689912 (9)
      Lancômen silmäsarjasta tuttu Hypnose Doll Eyes -ripsiväri loihtii unenomaisen ilmeen. Nukke-efekti saa silmät näyttämään vastustamattoman...24.95, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      Hypnôse Doll Eyes -ripsiväri on saanut inspiraationsa nukeille ominaisista pitkistä, runsaista ja erotelluista ripsistä, joista monet tyt...
      27.16, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      Hypnôse Doll Eyes -ripsivärillä loihdit täydellisen pitkät ripset - kuin nukella! Laadukas ripsiväriharja ja ripsivärin ainutlaatuinen ko...
      27.20, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      31.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Eleven Eleven
      Lancôme Hypnôse Doll Eyes Mascara on nukkemaisen avaran katseen antava ripsiväri, jonka pidentävä ja tuuheuttava koostumus levittyy ripsi...
      32.06, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Notino.fi Notino.fi
      9.079997644942388 (104)
      34.45, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      35.98, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Lancôme Hypnôse Doll Eyes Mascara on ripsiväri, joka erottelee ripset kauniisti ja antaa niille näyttävyyttä. Maskarassa on kartiomainen ...38.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      39.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Rimmel Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208484481.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172140643.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172140642.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172140641.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105468399.jpg
      Rimmel Rimmel Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black Rimmel Scandaleyes Reloaded Mascara on megatuuheuttava ripsiväri, joka kestää 24H! Supertiheä harja ulottuu jokaiseen ripseen eikä jätä paakkuja. Helppo poistaa lämpimällä vedellä. Tuloksena mielettömän runsaat, meganäyttävät ripset! (1)
      Rimmel Scandaleyes Reload Mascara, 01 Black
      • 03614222595526
      • 34775292001
      2
    • Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214845869.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229615220.jpg
      Hairburst Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml (1)
      Hairburst Lash & Brow Enhancing Serum 9 ml
      • 00634158683886
      1
    • COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183047752.jpg
      COULEUR CARAMEL COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml Mascara Revolution - 6 ml Mascara Revolution - 6 ml (1)
      COULEUR CARAMEL Mascara Revolution - 6 ml
      • 03662189600883
      2
    • Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208555999.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229141414.jpg
      Lavera Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara Deep Darkness musta 13 ml mascara Deep Darkness musta 13 ml mascara Erikoismuotoiltu harja, jonka kumiset harjakset antavat ripsille sensaatiomaista tuuheutta. Vegaanikoostumus sisältää syvän mustia mineraalipigmenttejä, jotka antavat ripsille intensiivisen sävyn. Väri: Musta INCI: Water (Aqua), Alcohol*, Dodecane, Rhus Verniciflua Peel Wax, Cetearyl Alcohol, Pullulan, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Polyglyceryl-3 Stearate, Cellulose, Hectorite, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax*, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Sorbitol, Dehydroxanthan Gum, Acacia (1)
      Lavera Deep Darkness musta 13 ml mascara
      • 04021457618194
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 25.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 25.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 25.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 25.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 25.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 25.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 25.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 24.50
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 24.50
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 24.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 24.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 28.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 28.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 27.20
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 27.16
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 27.16
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.16
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 27.16
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 24.95
    • info@vertaa.fi