x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rodial ripsivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Rodial Lash & Brow Booster Serum 7 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155823240.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155376791.jpg
      Rodial Rodial Lash & Brow Booster Serum 7 ml Lash & Brow Booster Serum 7 ml Lash & Brow Booster Serum 7 ml Rodialin Lash And Brow Booster on upea ripsi- ja kulmaseerumi silmäripsien ja kulmakarvojen vahvistamiseen ja hoitoon. Seerumin runsasproteiininen ja tiivistetty koostumus sisältää B5-vitamiinia ja Sympeptide-peptidiä, jotka ravitsevat ripsiä ja kulmakarvoja. (1)
      Rodial Lash & Brow Booster Serum 7 ml
      • 05060027067139
      5
      49.29 EUR
    • Rodial Glamolash Mascara XXL, Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150239284.jpg
      Rodial Rodial Glamolash Mascara XXL, Black Glamolash Mascara XXL, Black Glamolash Mascara XXL, Black Glamolash Mascara on pehmeä, intensiivisen musta ripsiväri. Saatavilla kahtena eri versiona: XXL ja Skinny.Glamolash XXL on tehokkaasti tuuheuttava ripsiväri.Sen ainutlaatuinen koostumus tekee ripsistä vastustamattoman tuuhean näköiset ja antaa katseelle intensiivistä syvyyttä.Harja ulottuu lyhyimpiinkin ripsiin sekä tuuheuttaa ja erottelee niitä.Glamolash Skinny on ripsiä pidentävä ripsiväri, joka erottelee ripset ja antaa niille hienovaraista tuuheutta.Täydellinen ripsiväri arkikäyttöön! (1)
      Rodial Glamolash Mascara XXL, Black
      • 05060027063421
      2
      30.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Sensai 38°C DEFAULT
        • sensai_38_c
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Max Factor DEFAULT
        • max_factor
      • Tuuheuttavat DEFAULT
        • tuuheuttava
      • Pidentävät DEFAULT
        • pidenta_va_
      • Ripsiseerumit DEFAULT
        • seerumi
      • Pohjustus DEFAULT
        • pohjustus
      • Rimmel DEFAULT
        • rimmel
      • YSL DEFAULT
        • yves_saint_laurent
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Dior (dior)
      • Max Factor (max_factor)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Maybelline (maybelline)
      • Rimmel (rimmel)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Beyu (beyu)
      • Bionike (bionike)
      • Blinc (blinc)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Creed (creed)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eye Candy (eye_candy)
      • Fiberwig (fiberwig)
      • FILORGA (filorga)
      • Fusion Beauty (fusion_beauty)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Kiss New York (kiss_new_york)
      • Lancome (lancome)
      • LASHFOOD (lashfood)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • M.A.C (m_a_c)
      • M2 (m2)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Mavala (mavala)
      • Milani (milani)
      • Nyx (nyx)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Pupa (pupa)
      • Pupa Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • Talika (talika)
      • The Balm (the_balm)
      • Thebalm (thebalm)
      • Too Cool for School (too_cool_for_school)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • VICHY (vichy)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Xlash (xlash)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaikutus (meikin_vaikutus):
      • Erotteleva (erotteleva)
      • Pidentävä (pidenta_va_)
      • Pidentävä ja taivuttava (pidenta_va_ja_taivuttava)
      • Pidentävä ja tuuheuttava (pidenta_va_ja_tuuheuttava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Taivuttava (taivuttava)
      • Taivuttava ja tuuheuttava (taivuttava_ja_tuuheuttava)
      • Tuuheuttava (tuuheuttava)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Nopeasti kuivuva (nopeasti_kuivuva)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Tuotesarja (group):
      • Chanel Dimensions De Chanel (chanel_dimensions_de_chanel)
      • Chanel Inimitable (chanel_inimitable)
      • Chanel Le Volume De Chanel (chanel_le_volume_de_chanel)
      • Clinique High Impact (clinique_high_impact)
      • Estée Lauder Double Wear (este_e_lauder_double_wear)
      • Estée Lauder Sumptuous (este_e_lauder_sumptuous)
      • Giorgio Armani Black Ecstasy (giorgio_armani_black_ecstasy)
      • Giorgio Armani Eyes To Kill (giorgio_armani_eyes_to_kill)
      • Givenchy Noir Couture (givenchy_noir_couture)
      • Givenchy Phenomen'Eyes (givenchy_phenomen_eyes)
      • Helena rubinstein Lash Queen Feline (helena_rubinstein_lash_queen_feline)
      • Helena rubinstein Lash Queen Perfect (helena_rubinstein_lash_queen_perfect)
      • Helena rubinstein Lash Queen Sexy (helena_rubinstein_lash_queen_sexy)
      • Helena rubinstein Long Lash (helena_rubinstein_long_lash)
      • Isadora All Day Long (isadora_all_day_long)
      • Isadora Build-Up (isadora_build_up)
      • Isadora Precision (isadora_precision)
      • Isadora Stretch Lash (isadora_stretch_lash)
      • Isadora Volume Lash Styler (isadora_volume_lash_styler)
      • L'Oréal Double Extension (l_ore_al_double_extension)
      • L'Oréal False Lash (l_ore_al_false_lash)
      • L'Oréal Mega Volume (l_ore_al_mega_volume)
      • L'Oréal Telescopic (l_ore_al_telescopic)
      • L'Oréal Volume Million Lashes (l_ore_al_volume_million_lashes)
      • Lancome Définicils (lancome_de_finicils)
      • Lancome Grandiôse (lancome_grandio_se)
      • Lancome Hypnôse (lancome_hypno_se)
      • Lancome Hypnôse Doll Eyes (lancome_hypno_se_doll_eyes)
      • Lancome Hypnôse Drama (lancome_hypno_se_drama)
      • Lancome Monsieur Big (lancome_monsieur_big)
      • Lumene Nordic Chic (lumene_nordic_chic)
      • Lumene True Mystic (lumene_true_mystic)
      • M.A.C False Lashes (m_a_c_false_lashes)
      • M.A.C Haute & Naughty (m_a_c_haute_naughty)
      • M.A.C In Extreme Dimension (m_a_c_in_extreme_dimension)
      • Max Factor 2000 Calorie (max_factor_2000_calorie)
      • Max Factor Clump Defy (max_factor_clump_defy)
      • Max Factor Dark Magic (max_factor_dark_magic)
      • Max Factor False Lash Effect (max_factor_false_lash_effect)
      • Max Factor Lash Crown (max_factor_lash_crown)
      • Max Factor Masterpiece (max_factor_masterpiece)
      • Max Factor Volume Infusion (max_factor_volume_infusion)
      • Maybelline Great Lash (maybelline_great_lash)
      • Maybelline Lash Sensational (maybelline_lash_sensational)
      • Maybelline The Colossal (maybelline_the_colossal)
      • Maybelline The Falsies (maybelline_the_falsies)
      • Maybelline The Rocket (maybelline_the_rocket)
      • Maybelline Total Temptation (maybelline_total_temptation)
      • Nyx Doll Eye (nyx_doll_eye)
      • Nyx Super Luscious (nyx_super_luscious)
      • Nyx Worth The Hype (nyx_worth_the_hype)
      • Rimmel ScandalEyes (rimmel_scandaleyes)
      • Rimmel Shake It (rimmel_shake_it)
      • Rimmel Wonder'Full (rimmel_wonder_full)
      • Rimmel Wonder'Fully Real (rimmel_wonder_fully_real)
      • Sensai 38°C (sensai_38_c)
      • Yves Saint Laurent Vinyl Couture (yves_saint_laurent_vinyl_couture)
      • Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils (yves_saint_laurent_volume_effet_faux_cils)
    • Meikin tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Pohjustus (pohjustus)
      • Seerumi (seerumi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi