x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Youngblood ripsiväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Youngblood Mineral Lengthening Mascara, Blackout
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150160972.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155807194.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186166372.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592133.jpg?ts=1
      Youngblood Youngblood Mineral Lengthening Mascara, Blackout Mineral Lengthening Mascara, Blackout Mineral Lengthening Mascara, Blackout Youngbloodin Outrageous Lashes Mineral Lengthening Mascara on ripsiä hoitava, tuuheuttava ja pidentävä ripsiväri. (1)
      Youngblood Mineral Lengthening Mascara, Blackout
      • 00696137121048
      • 00696137121017
      • 113991
      3
      33.90 EUR
    • Youngblood Mineral Lengthening Lash Primer
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201956124.jpg?ts=1
      Youngblood Youngblood Mineral Lengthening Lash Primer Mineral Lengthening Lash Primer Mineral Lengthening Lash Primer YOUNGBLOOD - Mineral Lengthening Lash Primer gives weightless volume to your lashes and intensifies your mascara's properties. 8,3 ml (1)
      Youngblood Mineral Lengthening Lash Primer
      • 00696137122021
      2
      31.15 EUR
    • Youngblood Outrageous Lashes Mascara Full Volume Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147746030.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229618492.jpg?ts=1
      Youngblood Youngblood Outrageous Lashes Mascara Full Volume Black Outrageous Lashes Mascara Full Volume Black Outrageous Lashes Mascara Full Volume Black Youngbloodin Full Volume Mascara on ravitseva ripsiväri, joka tekee ripsistä täyteläisemmät ja pidemmät. Ripsiväri kohentaa ripsiä ja tekee niistä luonnollisen näköiset. Ripsiväri ei paakkuunnu eikä se sisällä kuituhiusta. (1)
      Youngblood Outrageous Lashes Mascara Full Volume Black
      • 00696137121116
      1
      28.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Sensai 38°C DEFAULT
        • sensai_38_c
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Max Factor DEFAULT
        • max_factor
      • Tuuheuttavat DEFAULT
        • tuuheuttava
      • Pidentävät DEFAULT
        • pidenta_va_
      • Ripsiseerumit DEFAULT
        • seerumi
      • Pohjustus DEFAULT
        • pohjustus
      • Rimmel DEFAULT
        • rimmel
      • YSL DEFAULT
        • yves_saint_laurent
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Dior (dior)
      • Max Factor (max_factor)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Maybelline (maybelline)
      • Rimmel (rimmel)
      • 3INA (3ina)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Andmetics (andmetics)
      • ANSWR (answr)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BBIA (bbia)
      • Benefit (benefit)
      • Billion Dollar Beauty (billion_dollar_beauty)
      • Bioearth (bioearth)
      • Bjuwti (bjuwti)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Bourjois (bourjois)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Camilla of Sweden (camilla_of_sweden)
      • Chanel (chanel)
      • Chiara B. Ambra (chiara_b_ambra)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Creed (creed)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • DUFFBeauty (duffbeauty)
      • Duo (duo)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eye Candy (eye_candy)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Facevolution (facevolution)
      • Fiberwig (fiberwig)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Fusion Beauty (fusion_beauty)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Herome (herome)
      • Hickap (hickap)
      • Hourglass (hourglass)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • Instant Effects (instant_effects)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Kardashian Beauty (kardashian_beauty)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Lancome (lancome)
      • Lash Perfect (lash_perfect)
      • LASHFOOD (lashfood)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavinde Copenhagen (lavinde_copenhagen)
      • Lenoites (lenoites)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Long Lashes (long_lashes)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lyko (lyko)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make up for ever (make_up_for_ever)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Marina Miracle (marina_miracle)
      • Mavala (mavala)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • MISSHA (missha)
      • Miyo (miyo)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nanolash (nanolash)
      • Nars (nars)
      • Neutriherbs (neutriherbs)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Per Lei (per_lei)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • RapidLash (rapidlash)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • RefectoCil (refectocil)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revolution (revolution)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sante (sante)
      • Sanzi Beauty (sanzi_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stila (stila)
      • SVR (svr)
      • Swati (swati)
      • Sweed (sweed)
      • Sweed Lashes (sweed_lashes)
      • Talika (talika)
      • The Balm (the_balm)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Xlash (xlash)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Âme pure (a_me_pure)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 7 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 7 ml - 9 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 9 ml - 10 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 10 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaikutus (meikin_vaikutus):
      • Erotteleva (erotteleva)
      • Pidentävä (pidenta_va_)
      • Pidentävä ja taivuttava (pidenta_va_ja_taivuttava)
      • Pidentävä ja tuuheuttava (pidenta_va_ja_tuuheuttava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Suojaava (suojaava)
      • Taivuttava (taivuttava)
      • Taivuttava ja tuuheuttava (taivuttava_ja_tuuheuttava)
      • Tuuheuttava (tuuheuttava)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Nopeasti kuivuva (nopeasti_kuivuva)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Tuotesarja (group):
      • Chanel Dimensions De Chanel (chanel_dimensions_de_chanel)
      • Chanel Inimitable (chanel_inimitable)
      • Chanel Le Volume De Chanel (chanel_le_volume_de_chanel)
      • Clinique High Impact (clinique_high_impact)
      • Estée Lauder Double Wear (este_e_lauder_double_wear)
      • Estée Lauder Sumptuous (este_e_lauder_sumptuous)
      • Giorgio Armani Black Ecstasy (giorgio_armani_black_ecstasy)
      • Giorgio Armani Eyes To Kill (giorgio_armani_eyes_to_kill)
      • Givenchy Noir Couture (givenchy_noir_couture)
      • Helena rubinstein Lash Queen Feline (helena_rubinstein_lash_queen_feline)
      • Helena rubinstein Lash Queen Perfect (helena_rubinstein_lash_queen_perfect)
      • Helena rubinstein Lash Queen Sexy (helena_rubinstein_lash_queen_sexy)
      • Isadora Build-Up (isadora_build_up)
      • Isadora Stretch Lash (isadora_stretch_lash)
      • Isadora Volume Lash Styler (isadora_volume_lash_styler)
      • L'Oréal Double Extension (l_ore_al_double_extension)
      • L'Oréal False Lash (l_ore_al_false_lash)
      • L'Oréal Mega Volume (l_ore_al_mega_volume)
      • L'Oréal Telescopic (l_ore_al_telescopic)
      • L'Oréal Volume Million Lashes (l_ore_al_volume_million_lashes)
      • Lancome Définicils (lancome_de_finicils)
      • Lancome Grandiôse (lancome_grandio_se)
      • Lancome Hypnôse (lancome_hypno_se)
      • Lancome Hypnôse Doll Eyes (lancome_hypno_se_doll_eyes)
      • Lancome Hypnôse Drama (lancome_hypno_se_drama)
      • Lancome Monsieur Big (lancome_monsieur_big)
      • M.A.C False Lashes (m_a_c_false_lashes)
      • M.A.C In Extreme Dimension (m_a_c_in_extreme_dimension)
      • Max Factor 2000 Calorie (max_factor_2000_calorie)
      • Max Factor Clump Defy (max_factor_clump_defy)
      • Max Factor False Lash Effect (max_factor_false_lash_effect)
      • Max Factor Lash Crown (max_factor_lash_crown)
      • Max Factor Masterpiece (max_factor_masterpiece)
      • Max Factor Volume Infusion (max_factor_volume_infusion)
      • Maybelline Lash Sensational (maybelline_lash_sensational)
      • Maybelline The Colossal (maybelline_the_colossal)
      • Maybelline The Rocket (maybelline_the_rocket)
      • Maybelline Total Temptation (maybelline_total_temptation)
      • Nyx Worth The Hype (nyx_worth_the_hype)
      • Rimmel ScandalEyes (rimmel_scandaleyes)
      • Rimmel Wonder'Full (rimmel_wonder_full)
      • Rimmel Wonder'Fully Real (rimmel_wonder_fully_real)
      • Sensai 38°C (sensai_38_c)
      • Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils (yves_saint_laurent_volume_effet_faux_cils)
    • Meikin tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Pohjustus (pohjustus)
      • Ripsiväri (ripsiva_ri)
      • Seerumi (seerumi)
      • Silmämeikin pohjustusvoide (silma_meikin_pohjustusvoide)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi