x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Cleanmate S995-robotti-imuri

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Cleanmate S995-robotti-imuri
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Cleanmate S995-robotti-imuri
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Cleanmate S995-robotti-imuri
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175881903.jpg?ts=1
Cleanmate Cleanmate S995-robotti-imuri S995-robotti-imuri S995-robotti-imuri Siivoa kotisi Cleanmaten robotti-imurilla ja saavuta täydellisen puhdas koti hetkessä ja sormea nostamatta. S995-robotti-imurissa on laserit, kevyet kosketusanturit, infrapuna-anturit ja laskeuma-anturit, mikä tekee mallista turvallisen ja tehokkaan työskentelijän. Voit käyttää S995-imuria Cleanmate-sovelluksella, vaikka et ole kotona. Robotin liikekuviot kartoitetaan ja tallennetaan välttäen siivousta samassa paikassa useita kertoja. Kun robotti tarvitsee lisää virtaa, se palaa itsekseen latausasemaan. Kun se on ladattu, puhdistus jatkuu siitä, mihin se jäi. Robotti-imuri työskentelee 120 minuuttia täydellä latauksella, ja lataaminen kestää 300 minuuttia. Lisäksi siinä on kaksi pölysäiliötä, joissa on suuret HEPA-suodattimet ja joista toinen on yhdistetty pöly- ja vesisäiliö, jossa on säädettävä vesipumppu. (4)
  • 07350040007778
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • 259.00 259.00 EUR 1
    1
    • RobottiEkspertti RobottiEkspertti
      5.6 (1)
      Siivoa kotisi Cleanmaten robotti-imurilla ja saavuta täydellisen puhdas koti hetkessä ja sormea nostamatta. S995-robotti-imurissa on lase...259.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Ecovacs DEEBOT X1 OMNI ROBOTTI-IMURI TYHJENNYSASEMALLA, VALKOINEN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233461858.jpg?ts=1
      Ecovacs Ecovacs DEEBOT X1 OMNI ROBOTTI-IMURI TYHJENNYSASEMALLA, VALKOINEN DEEBOT X1 OMNI ROBOTTI-IMURI TYHJENNYSASEMALLA, VALKOINEN DEEBOT X1 OMNI ROBOTTI-IMURI TYHJENNYSASEMALLA, VALKOINEN (5)
      Ecovacs DEEBOT X1 OMNI ROBOTTI-IMURI TYHJENNYSASEMALLA, VALKOINEN
      • 06943757615681
      1
    • Cleanmate S1000 Robotti-imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144972310.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188830465.jpg?ts=1
      Cleanmate Cleanmate S1000 Robotti-imuri S1000 Robotti-imuri S1000 Robotti-imuri Siivoa kotisi vaikka olet töissä, ja saavu puhtaaseen kotiin! Voit hallita Cleanmate S1000 -laitetta käyttämällä Cleanmate-sovellusta, joka kartoittaa myös pölynimurin liikkumismallin imuroinnin aikana. Tämän ansiosta robotti-imurisi ei puhdista samaa pintaa useita kertoja. Lisäksi voit valita, mitä se puhdistaa ja mitä ei - tämän helpompaa ei imurointi voi olla! S1000 on varustettu 4:llä light touch -anturilla, IR-sensorilla ja 5:llä IR-tallennusanturilla. Cleanmate S 1000 -laitteesta tekee ainutlaatuisen se, että siinä on 3 ultrasound-/ultrasonic-anturia, joiden avulla robotti-imuri havaitsee erittäin vaikeat esteet, kuten läpinäkyvän lasin ja erittäin kapeat esineet. Parhaan puhdistustuloksen saavuttamiseksi laite on varustettu digitaalisella näytöllä, moppaustoiminnolla, kahdella sivuharjalla ja tehokkaalla rullaharjalla. Kun ostat robotti-imurin, sen mukana toimitetaan myös 8 erilaista lisätarviketta. Kaksi sivuharjaa: Kyllä Light touch -anturit: 4 kpl Sovellustoiminto: Kyllä Si (4)
      Cleanmate S1000 Robotti-imuri
      • 07350047050807
      4
    • iRobot I3+ - Robotti imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176328850.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217760207.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216379055.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175908550.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180368688.jpg?ts=1
      iRobot iRobot I3+ - Robotti imuri I3+ - Robotti imuri I3+ - Robotti imuri iRobot on kehittänyt tehokkaan Roomba i3554+ -robottipölynimurin. Lisäksi iRobot on tehnyt siitä vieläkin itsenäisemmän, koska se tyhjentää pölysäiliön automaattisesti mukana tulevaan Clean Base -pölysäiliöön. Imurointi ei ole koskaan ollut helpompaa.Älykäs navigointi käyttää lattiantunnistusantureita järjestelmällisesti, joten iRobot Roomba i3554+ liikkuu helposti koko kodissa. Jos virta ei kestä kokokodin imurointiin, robotti palaa automaattisesti latausasemaan ja jatkaa siitä, mihin se viimeksi jäi. Imuteho on jopa 10 kertaa parempi kuin Roomba 600 -sarjassa. Tämä johtuu Dual Multi-Surface -kumiharjoista sekäkolmivaiheisesta siivousjärjestelmästä. Voit asettaa robottipölynimurin siivouskuvion jokapäiväiseen elämääsi sopivaksi sovelluksen avulla. Lisäksi iRobot Roomba i3554+ ehdottaa itse aikatauluja, jotka täyttävät tarpeesi. Se suosittelee esimerkiksi ylimääräistäsiivousta siitepölykauden aikana. Tämän robottipölynimurin ostaminen takaa minimaalisen huoltotarpeen ja pitää samal (15)
      iRobot I3+ - Robotti imuri
      • 05060629983301
      • 05060629983325
      • 05060629983332
      • 05060629987309
      • 05060629983318
      • 71220
      • 5060629983325
      • I355440
      • 43371513
      • i355440
      6
    • Lykke Robotti-imuri Deluxe 3000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174903427.jpg?ts=1
      Lykke Lykke Robotti-imuri Deluxe 3000 Robotti-imuri Deluxe 3000 Robotti-imuri Deluxe 3000 (2)
      Lykke Robotti-imuri Deluxe 3000
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 259.00
    • info@vertaa.fi