x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Ecovacs WINBOT 880

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Ecovacs WINBOT 880
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Ecovacs WINBOT 880
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Ecovacs WINBOT 880
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202402859.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210092912.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237595115.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237595116.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237595112.jpg?ts=1
Ecovacs Ecovacs WINBOT 880 WINBOT 880 WINBOT 880 (1)
  • 06943757613878
  • WINBOT 880
  • W125821743
1
  • Tekniset tiedot
    • Kauko-ohjattava: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ominaisuudet
    • Helposti puhdistettava: Kyllä
  • Pakkauksen sisältö
    • Käyttöopas: Kyllä
    • User guide: Kyllä
  • 397.99 397.99 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      397.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Cleanmate S1000 Robotti-imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144972310.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188830465.jpg?ts=1
      Cleanmate Cleanmate S1000 Robotti-imuri S1000 Robotti-imuri S1000 Robotti-imuri Siivoa kotisi vaikka olet töissä, ja saavu puhtaaseen kotiin! Voit hallita Cleanmate S1000 -laitetta käyttämällä Cleanmate-sovellusta, joka kartoittaa myös pölynimurin liikkumismallin imuroinnin aikana. Tämän ansiosta robotti-imurisi ei puhdista samaa pintaa useita kertoja. Lisäksi voit valita, mitä se puhdistaa ja mitä ei - tämän helpompaa ei imurointi voi olla! S1000 on varustettu 4:llä light touch -anturilla, IR-sensorilla ja 5:llä IR-tallennusanturilla. Cleanmate S 1000 -laitteesta tekee ainutlaatuisen se, että siinä on 3 ultrasound-/ultrasonic-anturia, joiden avulla robotti-imuri havaitsee erittäin vaikeat esteet, kuten läpinäkyvän lasin ja erittäin kapeat esineet. Parhaan puhdistustuloksen saavuttamiseksi laite on varustettu digitaalisella näytöllä, moppaustoiminnolla, kahdella sivuharjalla ja tehokkaalla rullaharjalla. Kun ostat robotti-imurin, sen mukana toimitetaan myös 8 erilaista lisätarviketta. Kaksi sivuharjaa: Kyllä Light touch -anturit: 4 kpl Sovellustoiminto: Kyllä Si (4)
      Cleanmate S1000 Robotti-imuri
      • 07350047050807
      4
    • Lykke Robotti-imuri Deluxe 3000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174903427.jpg?ts=1
      Lykke Lykke Robotti-imuri Deluxe 3000 Robotti-imuri Deluxe 3000 Robotti-imuri Deluxe 3000 (2)
      Lykke Robotti-imuri Deluxe 3000
      1
    • Neato Robotics D9 robotti-imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178460907.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237604907.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237604914.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237604904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237604896.jpg?ts=1
      Neato Robotics Neato Robotics D9 robotti-imuri D9 robotti-imuri D9 robotti-imuri Neato D9 -robotti-imurissa on 200 minuutin toiminta-aika, ainutlaatuinen D-muotoilu ja LaserSmart-navigointiteknologia, jonka avulla se puhdistaa vaikeastikin puhdistettavat paikat. Myyntipakkaukseen sisältyy myös 2 lisäsuodatinta. (2)
      Neato Robotics D9 robotti-imuri
      • 00810841013516
      • 945-0358
      1
    • iRobot Roomba e5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203047097.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba e5 Roomba e5 Roomba e5 Roomba e5 säätävät automaattisesti puhdistuspään korkeuden ollakseen suorassa kosketuksessa lattiaan. Toisin kuin tavalliset harjat, jotka saattavat taipua ja olla siten tehottomia, eri pinnoille sopivat kumiharjat ovat joustavia ja hoitavat pois kaiken pienistä hiukkasista, pölystä, liasta hiuksiin ja karvoihin. Koska imurin profiili on matala, se osaa siivota ongelmitta huonekalujen ympäriltä ja pitkin reunalistoja. Roomba e5 -imureissa on tehokas suodatin, joka kerää jopa 99 prosenttia siitepölyn, homeen, pölypunkkien ja lemmikkien karvojen allergeeneista. Patentoidun Dirt Detect -tekniikan avulla Roomba e5 etsii aina paikkoja, jotka vaativat erityisen perusteellista puhdistusta. Anturit havaitsevat hyvin likaiset paikat, joihin robotit kiinnittävät erityistä huomiota. Kun Roomba on lopettanut siivouksen, se lähettää iRobot Home -sovellukseen Clean Map -raportin, joka kertoo, miten imurointi on hoidettu. Kauko-ohjattavissaKaukosäätö älypuhelimellaPortaiden havaitseminenWi-FiVirtuaal (1)
      iRobot Roomba e5
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 312.06
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 312.06
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 312.06
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 305.96
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 352.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 352.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 352.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 312.06
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 312.06
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 308.64
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 305.38
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 312.06
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 312.06
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 308.64
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 312.06
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 312.06
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 312.06
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 308.70
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 305.96
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 305.96
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 305.96
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 312.06
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 308.64
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 305.96
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 320.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 320.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 320.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 320.39
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 320.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 320.39
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 312.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 312.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 312.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 320.39
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 320.39
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 320.39
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 320.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 320.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 320.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 320.39
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 320.39
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 320.39
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 320.39
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 320.39
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 320.39
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 352.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 352.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 352.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 352.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 352.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 352.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 352.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 352.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 340.19
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 335.98
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 312.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 308.64
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 308.64
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 308.64
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 308.64
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 312.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 308.64
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 305.38
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 302.22
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 312.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 312.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 308.64
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 305.38
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 302.22
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 302.22
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 299.15
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 296.18
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 293.92
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 293.92
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 293.92
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 293.92
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 293.92
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 293.92
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 293.92
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 293.92
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 344.53
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 340.19
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 340.19
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 335.98
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 308.64
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 308.64
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 291.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 291.39
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 279.93
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 312.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 294.65
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 279.93
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 352.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 352.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 397.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 273.27
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 273.28
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 279.03
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 278.88
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 278.94
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 278.94
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 278.94
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 278.94
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 278.92
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 278.92
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 278.92
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 278.92
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 278.93
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 287.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 286.73
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 286.73
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 286.97
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 289.30
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 289.30
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 289.30
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 291.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 290.76
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 292.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 292.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 292.50
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 397.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 397.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 397.99
    • info@vertaa.fi