x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

iRobot Roomba 971

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut iRobot Roomba 971
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot iRobot Roomba 971
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
iRobot Roomba 971
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209766575.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163219466.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209766590.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209766589.jpg?ts=1
iRobot iRobot Roomba 971 Roomba 971 Roomba 971 iRobot Roomba hallitsee helposti myös suurempien alueiden siivouksen, sillä akun tyhjentyessä se palaa itsestään takaisin latausasemalle ja jatkaa imurointia automaattisesti siitä, mihin se jäi. Robotti-imuri tekee siivouksesta yksinkertaisen vaivatonta. Koko kerroksen siivous Visuaalisella paikannuksella varustettu iAdapt® 2.0 -navigointijärjestelmä auttaa robotti-imuria käymään läpi kokonaisen kerroksen kodissasi saumattomasti ja tehokkaasti. Roomba tietää aina sijaintinsa ja lataa itseään tarpeen mukaan, kunnes työ on suoritettu valmiiksi. Lataa ja jatkaa siivousta automaattisesti Robotti-imuri toimii keskeytyksettä jopa 75 minuuttia, jonka jälkeen se palaa latausasemaan lataamaan itsensä automaattisesti ja jatkaa jälleen siivousta siitä, mihin se oli viimeksi jäänyt. K&aum (9)
  • 05060629983424
  • ROOMBA-971
1
  • Tekniset tiedot
    • Pölyn kapasiteetti: 0.6 L
    • Käyttöaika: 75 min
    • Pölysäiliö tyyppi: Pussiton
    • Kauko-ohjattava: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Tuetut lattiapinnat: Laminaatti, Puu, Linoleumi, Matto, Laatta, Parketti, Kovat lattiapinnat
    • Ohjelmia: 6
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 9.1 cm
    • Halkaisija (cm): 35 cm
  • Akku
    • Latausaika: 2 h
    • Akun teknologia: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Suodatus
    • HEPA-suodatusjärjestelmä: Kyllä
    • Suodatintyyppi: HEPA-suodatin
  • Yleiset ominaisuudet
    • Ominaisuus imurointi: Ohjaus älylaitteella, Automaattinen tukiasemaan paluu
    • Automaattinen tukiasemaan paluu: Kyllä
    • Renkaiden määrä: 3
  • Melu
    • Äänentaso: 58 dB
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Harmaa, Hopea
  • Ergonomia
    • Kaukosäätö älypuhelimella: Kyllä
  • Levyasema
    • SMART-teknologia: Kyllä
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Moppaustoiminto: Ei
  • 509.90 509.90 EUR 1
    1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      iRobot Roomba hallitsee helposti myös suurempien alueiden siivouksen, sillä akun tyhjentyessä se palaa itsestään takaisin latausasemalle ...509.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • iRobot Roomba 675
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144972323.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210073087.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237390584.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237390585.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba 675 Roomba 675 Roomba 675 Suorita päivittäinen imurointi helposti tämän iRobot Roomba 675 robotti-imurin avulla. Se on yksinkertainen robotti, joka auttaa sinua pitämään sotkun poissa. Kolmesta päällä olevasta napista voit helposti valita kolmen toiminnon välillä; Clean, Spot tai Dock. Niin yksinkertaista se on paina vain nappia, ja saat tehokasta ja perusteellista puhdistusta. Se on suunniteltu matalaan profiiliin, joten se pääsee helposti huonekalujesi alle ja niiden ympäri. Kätevä 3-askeleen puhdistusjärjestelmä ei tee virheitä. Pääharjan ja tehokkaiden sivuharjojen yhdistelmän ansiosta robotti kerää kaiken mahdollisen lian, pölyn ja moskan. Lisäksi voit ohjata robottia älypuhelimella, kiitos iRobots HOME-sovelluksen. Roomba 675:sta saat fantastisen apurin päivittäiseen siivoukseen. (66)
      iRobot Roomba 675
      • 05060359287229
      1
    • Cleanmate S1000 Robotti-imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144972310.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188830465.jpg?ts=1
      Cleanmate Cleanmate S1000 Robotti-imuri S1000 Robotti-imuri S1000 Robotti-imuri Siivoa kotisi vaikka olet töissä, ja saavu puhtaaseen kotiin! Voit hallita Cleanmate S1000 -laitetta käyttämällä Cleanmate-sovellusta, joka kartoittaa myös pölynimurin liikkumismallin imuroinnin aikana. Tämän ansiosta robotti-imurisi ei puhdista samaa pintaa useita kertoja. Lisäksi voit valita, mitä se puhdistaa ja mitä ei - tämän helpompaa ei imurointi voi olla! S1000 on varustettu 4:llä light touch -anturilla, IR-sensorilla ja 5:llä IR-tallennusanturilla. Cleanmate S 1000 -laitteesta tekee ainutlaatuisen se, että siinä on 3 ultrasound-/ultrasonic-anturia, joiden avulla robotti-imuri havaitsee erittäin vaikeat esteet, kuten läpinäkyvän lasin ja erittäin kapeat esineet. Parhaan puhdistustuloksen saavuttamiseksi laite on varustettu digitaalisella näytöllä, moppaustoiminnolla, kahdella sivuharjalla ja tehokkaalla rullaharjalla. Kun ostat robotti-imurin, sen mukana toimitetaan myös 8 erilaista lisätarviketta. Kaksi sivuharjaa: Kyllä Light touch -anturit: 4 kpl Sovellustoiminto: Kyllä Si (3)
      Cleanmate S1000 Robotti-imuri
      • 07350047050807
      4
    • 24hShop Mini Robotti-imuri - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231933148.jpg?ts=1
      24hShop 24hShop Mini Robotti-imuri - Musta Mini Robotti-imuri - Musta Mini Robotti-imuri - Musta Mini Robotti-imuri - Musta (21)
      24hShop Mini Robotti-imuri - Musta
      • 07313380406120
      • 78814
      1
    • 24hShop Robotti-imuri - Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246099424.jpg?ts=1
      24hShop 24hShop Robotti-imuri - Valkoinen Robotti-imuri - Valkoinen Robotti-imuri - Valkoinen Robotti-imuri - Valkoinen (7)
      24hShop Robotti-imuri - Valkoinen
      • 07313380406113
      • 78813
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 509.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 509.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 509.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 359.90
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 509.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 509.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 509.90
    • info@vertaa.fi