x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Taurus Homeland robotti-imuri

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Taurus Homeland robotti-imuri
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Taurus Homeland robotti-imuri
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Taurus Homeland robotti-imuri
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175918761.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175918770.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175918762.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225733055.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175918766.jpg?ts=1
Taurus Taurus Homeland robotti-imuri Homeland robotti-imuri Homeland robotti-imuri Taurus Robotti-imuri Homeland - ElegantMove- tekniikka sensoreilla - 1800 PA: n moottoriteho, 6 asetusta ja ohjelmoitava kaukosäädin -Pyyhkii, imuri, moppaa ja hankaa -Litium-akut 90 minuutin jatkuvaan käyttöön -Irrotettava, konepestävä moppi -Ohut muotoilu. 7,6 cm joten se sopii huonekalujen alle -Kaukosäädin Eleganssia Homeland -robottipölynimurin muodossa. Eleganssia, joka ulottuu kodin joka nurkkaan imuroimaan, pyyhkimään ja hankaamaan tehokkaimmin ja tyylikkäästi. Elega (4)
  • 08414234488930
  • 948893000
2
  • Tekniset tiedot
    • Pölyn kapasiteetti: 550 L
    • Käyttöaika: 90 min
    • Pölysäiliö tyyppi: Yhdistelmä
    • Kauko-ohjattava: Kyllä
    • Harjojen lukumäärä: 3
    • Ohjelmointi-funktio: Kyllä
    • Portaiden havaitseminen: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Tuetut lattiapinnat: Laminaatti, Puu, Linoleumi, Matto, Laatta, Parketti, Kovat lattiapinnat
    • Ilmasuodatin-tasojen määrä: 3
    • Kiipeämisen kynnys (max): 18 mm
    • Ohjelmia: 6
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 7.6 cm
  • Suodatus
    • HEPA-suodatusjärjestelmä: Ei
    • Suodatintyyppi: EPA-suodatin
  • Yleiset ominaisuudet
    • Ominaisuus imurointi: Moppaustoiminto, Automaattinen tukiasemaan paluu
    • Automaattinen tukiasemaan paluu: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Kulta
  • Ominaisuudet
    • Helposti puhdistettava: Kyllä
  • Pakkauksen sisältö
    • Puhdistuspyyhe: Kyllä
  • Akku
    • Akun teknologia: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Navigointi
    • Automaattinen reititys: Kyllä
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Moppaustoiminto: Kyllä
  • 245.00 253.80 EUR 2
    2
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      245.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Taurus Robotti-imuri Homeland - ElegantMove- tekniikka sensoreilla - 1800 PA: n moottoriteho, 6 asetusta ja ohjelmoitava kaukosäädin -Pyy...253.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • iRobot Roomba 675
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144972323.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210073087.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237390584.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237390585.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba 675 Roomba 675 Roomba 675 Suorita päivittäinen imurointi helposti tämän iRobot Roomba 675 robotti-imurin avulla. Se on yksinkertainen robotti, joka auttaa sinua pitämään sotkun poissa. Kolmesta päällä olevasta napista voit helposti valita kolmen toiminnon välillä; Clean, Spot tai Dock. Niin yksinkertaista se on paina vain nappia, ja saat tehokasta ja perusteellista puhdistusta. Se on suunniteltu matalaan profiiliin, joten se pääsee helposti huonekalujesi alle ja niiden ympäri. Kätevä 3-askeleen puhdistusjärjestelmä ei tee virheitä. Pääharjan ja tehokkaiden sivuharjojen yhdistelmän ansiosta robotti kerää kaiken mahdollisen lian, pölyn ja moskan. Lisäksi voit ohjata robottia älypuhelimella, kiitos iRobots HOME-sovelluksen. Roomba 675:sta saat fantastisen apurin päivittäiseen siivoukseen. (66)
      iRobot Roomba 675
      • 05060359287229
      1
    • Cleanmate S1000 Robotti-imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144972310.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188830465.jpg?ts=1
      Cleanmate Cleanmate S1000 Robotti-imuri S1000 Robotti-imuri S1000 Robotti-imuri Siivoa kotisi vaikka olet töissä, ja saavu puhtaaseen kotiin! Voit hallita Cleanmate S1000 -laitetta käyttämällä Cleanmate-sovellusta, joka kartoittaa myös pölynimurin liikkumismallin imuroinnin aikana. Tämän ansiosta robotti-imurisi ei puhdista samaa pintaa useita kertoja. Lisäksi voit valita, mitä se puhdistaa ja mitä ei - tämän helpompaa ei imurointi voi olla! S1000 on varustettu 4:llä light touch -anturilla, IR-sensorilla ja 5:llä IR-tallennusanturilla. Cleanmate S 1000 -laitteesta tekee ainutlaatuisen se, että siinä on 3 ultrasound-/ultrasonic-anturia, joiden avulla robotti-imuri havaitsee erittäin vaikeat esteet, kuten läpinäkyvän lasin ja erittäin kapeat esineet. Parhaan puhdistustuloksen saavuttamiseksi laite on varustettu digitaalisella näytöllä, moppaustoiminnolla, kahdella sivuharjalla ja tehokkaalla rullaharjalla. Kun ostat robotti-imurin, sen mukana toimitetaan myös 8 erilaista lisätarviketta. Kaksi sivuharjaa: Kyllä Light touch -anturit: 4 kpl Sovellustoiminto: Kyllä Si (3)
      Cleanmate S1000 Robotti-imuri
      • 07350047050807
      4
    • 24hShop Mini Robotti-imuri - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231933148.jpg?ts=1
      24hShop 24hShop Mini Robotti-imuri - Musta Mini Robotti-imuri - Musta Mini Robotti-imuri - Musta Mini Robotti-imuri - Musta (21)
      24hShop Mini Robotti-imuri - Musta
      • 07313380406120
      • 78814
      1
    • 24hShop Robotti-imuri - Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246099424.jpg?ts=1
      24hShop 24hShop Robotti-imuri - Valkoinen Robotti-imuri - Valkoinen Robotti-imuri - Valkoinen Robotti-imuri - Valkoinen (7)
      24hShop Robotti-imuri - Valkoinen
      • 07313380406113
      • 78813
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 253.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 253.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 253.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 253.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 175.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 175.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 175.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 175.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 175.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 175.89
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 175.89
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 163.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 163.89
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 163.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 163.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 163.89
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 163.89
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 163.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 163.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 163.89
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 163.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 253.80
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 245.00
    • info@vertaa.fi