x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + robotti-imuri BHR4707GL (musta)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + robotti-imuri BHR4707GL (musta)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + robotti-imuri BHR4707GL (musta)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + robotti-imuri BHR4707GL (musta)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181022457.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205784642.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/189577228.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228939400.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183985742.jpg?ts=1
Xiaomi Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + robotti-imuri BHR4707GL (musta) Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + robotti-imuri BHR4707GL (musta) Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + robotti-imuri BHR4707GL (musta) Siivoa 3D:n avullaMi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ -robottipölynimurissa on TOF 3D, upouusi puhdistustekniikka, jota käytetään usein itseajavissa ajoneuvoissa. TOF 3D tunnistaa ja mittaa etäisyyden tehokkaasti ja estää imuria törmäämästä esineisiin tarkan laskennan ja älykkäiden antureiden ansiosta.10 kertaa tarkempiUusi skannaus on jopa 10 kertaa tarkempi kuin infrapunaskannaus. Kaapelit, tossut ja lelut huomataan suoraan imurin 3D-skannerin avulla ja ne vältetään helposti siivouksen aikana. Heti ... (16)
  • 06934177724565
  • BHR4707GL
8
good_buy
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 315.00 484.90 EUR 8
    8
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      315.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Siivoa 3D:n avullaMi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ -robottipölynimurissa on TOF 3D, upouusi puhdistustekniikka, jota käytetään usein itseajavis...334.38, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Puhdista koko kotisi Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + -robotti-imurin avulla, joka moppaa ja imuroi samanaikaisesti. Se käyttää älykäst...343.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      353.00, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      394.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Euronics.fi Euronics.fi
      8.62977865652671 (60)
      Nopea liikkuvuus, monipuolisuus ja tehokas puhdistuskyky sekä poikkeuksellisen hiljainen käyntiääni tekevät Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ -r...404.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • DNA Nettikauppa DNA Nettikauppa
      7.646279306829766 (2)
      Matala ja hiljainen siivoaja. Imuroi ja pesee lattiat. Yhdellä latauksella jopa 240 neliön alan.482.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Elisa Verkkokauppa Elisa Verkkokauppa
      7.335083657319027 (3)
      Välttää esteen hyvällä 3D-luotauksella Erittäin matala, vain 82mm Mi Home aplikaatio ja puheohjaus484.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Taurus - Homeland Laser - Robot Vacuum Cleaner
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218429476.jpg?ts=1
      Taurus Taurus - Homeland Laser - Robot Vacuum Cleaner - Homeland Laser - Robot Vacuum Cleaner - Homeland Laser - Robot Vacuum Cleaner Taurus Robotti-imuri Homeland Laser Imuroi, moppaa & hankaa - Laserpohjainen navigointi - 1800 PA: n moottoriteho, 10 asetusta, ohjelmoitava sovellus, Alexa ja Google Assistant -Pyyhkii, imuri, moppaa ja hankaa -Litium-akut 120 minuutin jatkuvaan käyttöön -Ohjaus sovellukset: Yhteensopiva Alexan ja Google Assistantin kanssa -Ohut muotoilu. 7,6 cm joten se sopii huonekalujen alle -Kaukosäädin Eleganssia kodin joka nurkkaan Homeland Laser robottipölynimurilla. Löydä eleganssia (1)
      Taurus - Homeland Laser - Robot Vacuum Cleaner
      • 08414234488954
      • 948895000
      3
    • Mamibot Robottipölynimuri märkäpuhdistustoiminnolla Mamibot EXVAC880S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217407579.jpg?ts=1
      Mamibot Mamibot Robottipölynimuri märkäpuhdistustoiminnolla Mamibot EXVAC880S Robottipölynimuri märkäpuhdistustoiminnolla Mamibot EXVAC880S Robottipölynimuri märkäpuhdistustoiminnolla Mamibot EXVAC880S (5)
      Mamibot Robottipölynimuri märkäpuhdistustoiminnolla Mamibot EXVAC880S
      • 06970626160553
      1
    • TESVOR S6 robotti-imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201700416.jpg?ts=1
      TESVOR TESVOR S6 robotti-imuri S6 robotti-imuri S6 robotti-imuri Tesvor S6 robotti-imuri - Sovellus ja puheohjaus Kartoittaa aluetta reaaliajassa Pölysäiliön koko 600 ml Vesisäiliön koko 350 ml Imuteho 2700 Pa (4)
      TESVOR S6 robotti-imuri
      1
      deal
    • iRobot Roomba e5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203047097.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba e5 Roomba e5 Roomba e5 Roomba e5 säätävät automaattisesti puhdistuspään korkeuden ollakseen suorassa kosketuksessa lattiaan. Toisin kuin tavalliset harjat, jotka saattavat taipua ja olla siten tehottomia, eri pinnoille sopivat kumiharjat ovat joustavia ja hoitavat pois kaiken pienistä hiukkasista, pölystä, liasta hiuksiin ja karvoihin. Koska imurin profiili on matala, se osaa siivota ongelmitta huonekalujen ympäriltä ja pitkin reunalistoja. Roomba e5 -imureissa on tehokas suodatin, joka kerää jopa 99 prosenttia sii... (1)
      iRobot Roomba e5
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 335.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 336.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 336.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 327.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 330.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 340.88
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 335.53
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 343.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 343.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 341.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 343.91
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 343.91
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 343.91
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 343.91
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 343.91
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 343.91
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 342.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 346.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 346.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 346.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 346.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 346.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 346.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 346.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 346.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 346.70
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 346.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 346.70
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 324.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 322.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 322.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 322.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 322.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 322.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 322.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 322.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 322.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 322.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 322.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 334.37
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 334.37
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 334.37
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 334.37
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 334.37
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 343.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 343.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 334.37
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 334.37
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 334.37
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 334.37
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 334.37
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 334.37
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 334.37
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 334.37
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 334.37
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 334.37
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 334.37
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 334.37
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 334.37
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 334.37
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 332.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 332.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 315.00
    • info@vertaa.fi