x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fantasy Flight Games Elder Sign (ENG)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fantasy Flight Games Elder Sign (ENG)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fantasy Flight Games Elder Sign (ENG)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fantasy Flight Games Elder Sign (ENG)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/141506373.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/214731238.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158852582.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/148065619.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/140905296.jpg?ts=1
Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Elder Sign (ENG) Elder Sign (ENG) Elder Sign (ENG) Elder Sign is a fast-paced, cooperative dice game of supernatural intrigue for one to eight players by Richard Launius and Kevin Wilson, the designers of Arkham Horror. Players take the roles of investigators racing against time to stave off the imminent return of the Ancient One. Armed with tools, allies, and occult knowledge, investigators must put their sanity and stamina to the test as they adventure to locate Elder Signs, the eldritch symbols used to seal away the Ancient Ones and win the game.Elder Sign includes:1 Cardboard Clock8 Customized dice1 Entrance Reference sheet80 Oversized cards76 Small cards144 Cardboard tokens and markers (1)
  • 09781616611354
2
good_buy
  • Peli
    • Pelin tyyppi: Tietopeli, Lautapeli, Yhteistyöpeli, Kauhupeli, Noppapeli
  • Yleiset ominaisuudet
    • Peliaika: 120 min
    • Sukupuoli: Lapset
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 13+
  • Tekniset tiedot
    • Pelaajamäärä: 1-8
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2011
    • Julkaisuvuosi: 2011
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Pahvi
  • 42.94 44.95 EUR 2
    2
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      42.94, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Elder Sign is a fast-paced, cooperative dice game of supernatural intrigue for one to eight players by Richard Launius and Kevin Wilson, ...44.95, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Fantasy Flight Games Discover - Lands Unknown (ENG)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148062186.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145631175.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124021574.jpg?ts=1
      Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Discover - Lands Unknown (ENG) Discover - Lands Unknown (ENG) Discover - Lands Unknown (ENG) (1)
      Fantasy Flight Games Discover - Lands Unknown (ENG)
      • 00841333106508
      1
    • Wizards of the Coast Magic the Gathering Signature Spellbook: Gideon
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145631220.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159402670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143875410.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183921970.jpg?ts=1
      Wizards of the Coast Wizards of the Coast Magic the Gathering Signature Spellbook: Gideon Magic the Gathering Signature Spellbook: Gideon Magic the Gathering Signature Spellbook: Gideon (1)
      Wizards of the Coast Magic the Gathering Signature Spellbook: Gideon
      • 00630509763955
      1
    • CMON Limited Song of Ice & Fire, A: Pyromancers EXPANSION
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127923442.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127923443.jpg?ts=1
      CMON Limited CMON Limited Song of Ice & Fire, A: Pyromancers EXPANSION Song of Ice & Fire, A: Pyromancers EXPANSION Song of Ice & Fire, A: Pyromancers EXPANSION (1)
      CMON Limited Song of Ice & Fire, A: Pyromancers EXPANSION
      • 00889696008206
      1
    • Asmodee Aye, Dark Overlord Red Box (ENG)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133479245.jpg?ts=1
      Asmodee Asmodee Aye, Dark Overlord Red Box (ENG) Aye, Dark Overlord Red Box (ENG) Aye, Dark Overlord Red Box (ENG) (1)
      Asmodee Aye, Dark Overlord Red Box (ENG)
      • 08058697270444
      • 00841333102203
      1
    • min
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 42.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 42.94
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 41.57
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 41.57
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 41.57
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 41.56
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 41.56
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 41.56
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 41.56
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 41.57
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 41.57
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 41.57
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 41.57
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 41.57
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 41.57
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 41.57
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 41.58
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 41.57
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 41.58
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 41.57
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 41.58
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 41.58
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 41.57
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 41.57
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 41.56
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 41.56
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 41.56
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 41.57
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 41.57
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 41.57
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 41.56
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 41.56
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 41.56
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 41.56
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 41.56
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 41.55
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 41.55
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 41.55
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 41.55
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 42.52
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 42.51
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 42.52
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 42.52
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 42.52
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 42.52
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 42.52
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 42.51
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 42.52
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 42.52
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 42.52
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 42.52
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 42.52
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 42.52
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 42.94
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 42.94
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 42.94
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 42.94
    • info@vertaa.fi