x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Rollerblade Women's Macroblade 90

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Rollerblade Women's Macroblade 90
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Rollerblade Women's Macroblade 90
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Rollerblade Women's Macroblade 90
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/170693558.jpg
Rollerblade Rollerblade Women's Macroblade 90 Women's Macroblade 90 Women's Macroblade 90 Rollerblade Women's Macroblade 90 ovat rullaluistimet . Sopii naisille. (1)
  • 08050459822816
  • 07100500 A06 37
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
    • Kengän koko: 37
    • Rullaluistimen tyyppi: Quad rullaluistimet
    • Sulkumekanismi: Tarranauha
  • Suunnittelu
    • Väri: Läpinäkyvä, Musta, Harmaa, Vaaleanpunainen
  • 266.90 266.90 EUR 1
    1
    • Outnorth Outnorth
      Rollerblade Women's Macroblade 90 ovat rullaluistimet . Sopii naisille.266.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Rollerblade Men's Sirio 84
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229871946.jpg
      Rollerblade Rollerblade Men's Sirio 84 Men's Sirio 84 Men's Sirio 84 Rollerblade Men's Sirio 84 ovat rullaluistimet . Sopii miehille. (2)
      Rollerblade Men's Sirio 84
      • 08050459836783
      1
    • MONDO Paw Patrol rullaluistimet, 28312
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218293307.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216755960.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222984871.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132323937.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222984870.jpg
      MONDO MONDO Paw Patrol rullaluistimet, 28312 Paw Patrol rullaluistimet, 28312 Paw Patrol rullaluistimet, 28312 "Mondo säädettävät rullaluistimet lapsille koolla 2229. Täysi sarja sisältää läpinäkyvän laukun, kyynärpääsuojat ja polvisuojat. Kauniit rullaluistimet tytöille ja pojille, säädettävä koko. Nelirenkaiset rullaluistimet on helposti säädettävissä kokoon 2229. Täysi sarja sisältää rullaluistimet ja kaikki tarpeelliset suojat kuten kyynärpää- ja polvisuojat, sekä läpikuultavan laukun kaiken kantamiseen. (Kypärä ei mukana) Mukavan pieni koko: sarjan koko on vain 40 x 40, joten se on erinomainen la... (1)
      MONDO Paw Patrol rullaluistimet, 28312
      • 08001011283125
      • 412085
      • 28312
      1
      deal
    • MONDO Unicorn 3 inline rullaluistimet, S(29-32), 28513
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219651991.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216758316.jpg
      MONDO MONDO Unicorn 3 inline rullaluistimet, S(29-32), 28513 Unicorn 3 inline rullaluistimet, S(29-32), 28513 Unicorn 3 inline rullaluistimet, S(29-32), 28513 MONDO Unicorn 3 inline rullaluistimet, S(29-32), 28513 (1)
      MONDO Unicorn 3 inline rullaluistimet, S(29-32), 28513
      • 08001011285136
      1
      deal
    • Rollerblade Women's Macroblade 90
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223252181.jpg
      Rollerblade Rollerblade Women's Macroblade 90 Women's Macroblade 90 Women's Macroblade 90 Rollerblade Women's Macroblade 90 ovat rullaluistimet . Sopii naisille. (1)
      Rollerblade Women's Macroblade 90
      • 08050459822830
      1
    • min
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 226.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 226.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 266.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 266.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 266.90
    • info@vertaa.fi