x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Rollerblade Microblade

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Rollerblade Microblade
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Rollerblade Microblade
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Rollerblade Microblade
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222629020.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218687564.jpg?ts=1
Rollerblade Rollerblade Microblade Microblade Microblade Rollerblade Microblade ovat rullaluistimet . (1)
  • 08050459824339
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen
  • 130.80 130.80 EUR 1
    1
    • Outnorth Outnorth
      Rollerblade Microblade ovat rullaluistimet .130.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Rollerblade Zetrablade Elite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231343825.jpg?ts=1
      Rollerblade Rollerblade Zetrablade Elite Zetrablade Elite Zetrablade Elite Rollerblade Zetrablade Elite ovat rullaluistimet . (1)
      Rollerblade Zetrablade Elite
      • 08050459719796
      1
    • Hudora rullaluistimet Advanced, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210073354.jpg?ts=1
      Hudora Hudora rullaluistimet Advanced, sininen rullaluistimet Advanced, sininen rullaluistimet Advanced, sininen Rullaluistimien pohjassa on LED-valot, Valot päällä luistimet toimivat ehtoina katseenvangitsijoina. Valot syttyvät heti luistelemaan ruvetessa. Napista painamalla myös kenkien pohjat rupeavat loistamaan. Kengät ihastuttavat lapsia ja nuorisoa. Luistimien kärjet on vahvistettu ja luistimien toppaus tekee luistimista mukavat. Lisäksi: Luistimet tuovat iloa vanhemmille Kengät ovat pitkäikäiset. Menoksi! Lisätietoja: Vakaat luistimet. Vahvistettu rakenne tukee jalan asentoa. Pehmustus tekee luis... (1)
      Hudora rullaluistimet Advanced, sininen
      • 04005998853108
      1
    • Hudora Inline rullaluistimet Comfort 35-40, punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214947832.jpg?ts=1
      Hudora Hudora Inline rullaluistimet Comfort 35-40, punainen Inline rullaluistimet Comfort 35-40, punainen Inline rullaluistimet Comfort 35-40, punainen Nämä luistimet kasvavat jalan mukana. Luistimia voi säätää kuuteen eri kokoon. Erityisen kätevää: Pituutta ja leveyttä voi säätää. Luistimet ovat tästä huolimatta erityisen mukavat. Tukevat luistimet tukevat jalkojen luonnollista asentoa. Vetolenkki, pikanauhat ja kantohihnat tekevät luistimista erittäin käytännölliset. Kengän säätötyökalu on kengän sisällä. Air-Vent järjestelmä ja Coolmax-materiaali pitävät jalat viileinä. Luistimet ovat erittäin pitkäikäiset. Materiaalit on valittu pitkä kä... (1)
      Hudora Inline rullaluistimet Comfort 35-40, punainen
      • 04005998853009
      1
    • K2 KINETIC 80 PRO W 22/23, naisten rullaluistimet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230630960.jpg?ts=1
      K2 K2 KINETIC 80 PRO W 22/23, naisten rullaluistimet KINETIC 80 PRO W 22/23, naisten rullaluistimet KINETIC 80 PRO W 22/23, naisten rullaluistimet Kevyt ja mukavat aloittelijoille suunnitellut rullaluistimet. Vakaa nilkan tuki, istuu napakasti jalan ympärille. Mukana ABEC 5 -laakerit ja jarru. KINETIC 80 PRO W 22/23 -luistimet sopivat hyvin aloittelijoille, ja niissä on kätevä pikanauhoitus, jossa lukitus, mikä estää luistimien löystymisen. Komposiittirunko vähentää tärinää ja luistimissa on 80 mm:n renkaat, jotka pitävät nopeuden hallinnassa. Luistimissa on ABEC 5 -laakerit ja jarrut, joita voidaan käyttää sekä oikealla että vasemmalla... (1)
      K2 KINETIC 80 PRO W 22/23, naisten rullaluistimet
      • 00196222101615
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 128.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 128.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 128.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 128.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 128.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 128.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 128.80
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 103.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 103.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 103.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 103.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 103.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 103.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 103.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 103.80
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 128.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 128.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 128.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 128.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 128.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 92.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 130.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 130.80
    • info@vertaa.fi