x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Roland VAD-103 -sähkörummut

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Roland VAD-103 -sähkörummut
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Roland VAD-103 -sähkörummut
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Roland VAD-103 -sähkörummut
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/200691596.jpg?ts=1
Roland Roland VAD-103 -sähkörummut VAD-103 -sähkörummut VAD-103 -sähkörummut (1)
1
good_buy
    • Lyömäsoittimen malli: Sähkörummut
  • 2089.00 2089.00 EUR 1
    1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      2089.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Meinl Cajon Rumpusarja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229159144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160802705.jpg?ts=1
      Meinl Meinl Cajon Rumpusarja Cajon Rumpusarja Cajon Rumpusarja (1)
      Meinl Cajon Rumpusarja
      • 00840553084795
      1
    • Meinl PMDJ1-XL-F Travel Djembe, XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150561963.jpg?ts=1
      Meinl Meinl PMDJ1-XL-F Travel Djembe, XL PMDJ1-XL-F Travel Djembe, XL PMDJ1-XL-F Travel Djembe, XL (1)
      Meinl PMDJ1-XL-F Travel Djembe, XL
      1
    • Roland VAD-506 -sähkörummut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181032414.jpg?ts=1
      Roland Roland VAD-506 -sähkörummut VAD-506 -sähkörummut VAD-506 -sähkörummut Kun tarvitset täysikokoisen akustisen setin läsnäoloa ja loistokkuutta lavalla - mutta elektronisten rumpujen käytännöllisyyttä ja kontrollia - VAD506 on täydellinen ratkaisu. Tässä viisiosaisessa setissä on syvyydeltään ja halkaisijaltaan täysimittaiset puiset rungot, jotka on tyylikkäästi päällystetyt. Kun rummut vielä asennetaan tuplajalkaisiin kromitelineisiin, on yleisö vakuuttunut, että soitat akustisia rumpuja. Rolandin edistynyt sensoriteknologia ja dynaaminen TD-27-rumpumoduli tuottavat asiaan kuuluvaa soundia ja vastetta varmistaen, että jokainen isku, ghost-lyönti, roll ja paisutus soi ja välittyy uskomattoman tarkasti.Vaikuttava ulkonäkö, tuttu muoto ja asettelu sekä laadukkaan akustisen setin inspiroiva soitettavuus tekevät VAD506:lla soittamisesta tuttua ja viihtyisää kenelle tahansa rumpalille. Setissä on 14" metallivirveli sekä 10" ja 12" räkkitomit, 14" lattiatomi ja 20" basari. Kaikki rummut on rakennettu täyssyviin puisiin runkoihin, näin on saatu lisää autenttisuutt (1)
      Roland VAD-506 -sähkörummut
      1
    • Yamaha DTX432K -sähkörumpusetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116349721.jpg?ts=1
      Yamaha Yamaha DTX432K -sähkörumpusetti DTX432K -sähkörumpusetti DTX432K -sähkörumpusetti (1)
      Yamaha DTX432K -sähkörumpusetti
      • 04957812627023
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 2139.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 2139.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 2139.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 2149.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 2089.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 2089.00
    • info@vertaa.fi