x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Home4You Ruokapöytäsetti JONNA 4-tuolilla ja -penkillä (10515, 10516), pöytälevy: MDF tammiviilulla, jalat ja runko: kumipuuta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Home4You Ruokapöytäsetti JONNA 4-tuolilla ja -penkillä (10515, 10516), pöytälevy: MDF tammiviilulla, jalat ja runko: kumipuuta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Home4You Ruokapöytäsetti JONNA 4-tuolilla ja -penkillä (10515, 10516), pöytälevy: MDF tammiviilulla, jalat ja runko: kumipuuta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Home4You Ruokapöytäsetti JONNA 4-tuolilla ja -penkillä (10515, 10516), pöytälevy: MDF tammiviilulla, jalat ja runko: kumipuuta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227479944.jpg?ts=1
Home4You Home4You Ruokapöytäsetti JONNA 4-tuolilla ja -penkillä (10515, 10516), pöytälevy: MDF tammiviilulla, jalat ja runko: kumipuuta Ruokapöytäsetti JONNA 4-tuolilla ja -penkillä (10515, 10516), pöytälevy: MDF tammiviilulla, jalat ja runko: kumipuuta Ruokapöytäsetti JONNA 4-tuolilla ja -penkillä (10515, 10516), pöytälevy: MDF tammiviilulla, jalat ja runko: kumipuuta Ruokailuryhmä JONNA 4-tuolia ja penkki (10515, 10516), pöytälevy: tammiviilutettu MDF, jalat ja runko: kumipuu. Ruokapöytä 120/160x80xK76cm, pöytälevy: tammiviilutettu MDF, jalat ja runko: kumipuu, väri: luonnollinen. Pöytä on helposti jatkettavissa keskeltä ulos vedettävän levyn avulla, levyn leveys 40cm. Tuoli 48,5x51,5x78,5cm, harmaalla kankaalla verhoiltu istuin ja selkänoja, jalat ja runko: kumipuu. Penkki JONNA 92x40xK45cm, harmaalla kankaalla verhoiltu istuin, jalat ja runko: kumipuu, vä (1)
  • 04741617102188
2
good_buy
  • 694.00 777.99 EUR 2
    2
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Ruokailuryhmä JONNA 4-tuolia ja penkki (10515, 10516), pöytälevy: tammiviilutettu MDF, jalat ja runko: kumipuu. Ruokapöytä 120/160x80xK76...694.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      777.99, 2-4 vk (offer_sdt_1_month)
      1
  • 0 0
    • Scan ruokailuryhmä kahdelle, tammi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153402041.jpg?ts=1
      Scan Scan ruokailuryhmä kahdelle, tammi ruokailuryhmä kahdelle, tammi ruokailuryhmä kahdelle, tammi Ruokailuryhmään sisältyy ruokapöytä ja kaksi tuolia ; ruokapöytä ja tuolit on valmistettu laadukkaasta Euroopan tammesta ; pöytälevyn paksuus on 2 cm ; viimeistely: öljytty ; tuolien istuimet on verhoiltuhelpohoitoisella vaaleanbeigellä keinonahalla (1)
      Scan ruokailuryhmä kahdelle, tammi
      1
    • Generic Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle - Noor 6060 tuoleilla Graphite Valkoinen 4 hengelle (140 cm)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250392049.jpg?ts=1
      Generic Generic Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle - Noor 6060 tuoleilla Graphite Valkoinen 4 hengelle (140 cm) Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle - Noor 6060 tuoleilla Graphite Valkoinen 4 hengelle (140 cm) Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle - Noor 6060 tuoleilla Graphite Valkoinen 4 hengelle (140 cm) Tyylikäs pöytä voidaan tilata joko valkoisella, harmaalla tai koivu pöytälevyllä. Myös tuolit ovat saatavissa useammassa värissä. Ruokailuryhmä voidaan tilata joko 4, 6 tai 8 henkilölle. Ruokailuryhmä on moderni ja saatavilla useissa eri väriyhdistelmissä ja kolmessa eri koossa. Ruokapöydällä on tyylikäs ja pelkistetty muotoilu ja säädettävät tukevat jalat. Tämä ruokailuryhmä soveltuu helposti moniin eri tiloihin monien väri ja kokovaihtoehtojen ansiosta. Noor 6060on kaunis tuoli skandinaavisella olemuksella, joka on saatavilla useissa eri väreissä. Sen yksinkertainen ja mukava istuin tarjoaa käyttäjälleen mukavuutta. Se on valmistettu polypropen muovista, jonka ansiosta se on helppo pitää puhtaana. (1)
      Generic Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle - Noor 6060 tuoleilla Graphite Valkoinen 4 hengelle (140 cm)
      1
    • Generic Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle - Noor 6050 tuoleilla Poppy Koivu 8 hengelle (180 cm)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250398174.jpg?ts=1
      Generic Generic Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle - Noor 6050 tuoleilla Poppy Koivu 8 hengelle (180 cm) Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle - Noor 6050 tuoleilla Poppy Koivu 8 hengelle (180 cm) Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle - Noor 6050 tuoleilla Poppy Koivu 8 hengelle (180 cm) Tyylikäs pöytä voidaan tilata joko valkoisella, harmaalla tai koivu pöytälevyllä. Myös tuolit ovat saatavissa useammassa värissä. Ruokailuryhmä voidaan tilata joko 4, 6 tai 8 henkilölle. Ruokailuryhmä on moderni ja saatavilla useissa eri väriyhdistelmissä ja kolmessa eri koossa. Ruokapöydällä on tyylikäs ja pelkistetty muotoilu ja säädettävät tukevat jalat. Tämä ruokailuryhmä soveltuu helposti moniin eri tiloihin monien väri ja kokovaihtoehtojen ansiosta. Noor 6050on kaunis tuoli skandinaavisella olemuksella, joka on saatavilla useissa eri väreissä. Sen yksinkertainen ja mukava istuin tarjoaa käyttäjälleen mukavuutta. Se on valmistettu polypropen muovista, jonka ansiosta se on helppo pitää puhtaana. (1)
      Generic Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle - Noor 6050 tuoleilla Poppy Koivu 8 hengelle (180 cm)
      1
    • Generic Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle – verhoilluilla Noor 6050S tuoleilla Koivu 4 hengelle (140 cm) Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250396281.jpg?ts=1
      Generic Generic Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle – verhoilluilla Noor 6050S tuoleilla Koivu 4 hengelle (140 cm) Sininen Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle – verhoilluilla Noor 6050S tuoleilla Koivu 4 hengelle (140 cm) Sininen Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle – verhoilluilla Noor 6050S tuoleilla Koivu 4 hengelle (140 cm) Sininen Tyylikäs pöytä voidaan tilata joko valkoisella, harmaalla tai koivu pöytälevyllä. Myös tuolit ovat saatavissa useammassa värissä. Ruokailuryhmä voidaan tilata joko 4, 6 tai 8 henkilölle. Ruokailuryhmä on moderni ja saatavilla useissa eri väriyhdistelmissä ja kolmessa eri koossa. Ruokapöydällä on tyylikäs ja pelkistetty muotoilu ja säädettävät tukevat jalat. Tämä ruokailuryhmä soveltuu helposti moniin eri tiloihin monien väri ja kokovaihtoehtojen ansiosta. Noor 6050son kaunis verhoiltu tuoli skandinaavisella olemuksella, joka on saatavilla useissa eri väreissä. Sen yksinkertainen ja mukava istuin tarjoaa käyttäjälleen mukavuutta. Se on valmistettu polypropen muovista, jonka ansiosta se on helppo pitää puhtaana. (1)
      Generic Ruokailuryhmä 4-8 henkilölle – verhoilluilla Noor 6050S tuoleilla Koivu 4 hengelle (140 cm) Sininen
      1
    • min
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 694.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 694.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 694.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 694.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 694.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 694.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 754.99
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 694.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 694.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 694.00
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 694.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 694.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 694.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 694.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 694.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 694.00
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 623.61
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 623.61
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 694.00
    • info@vertaa.fi