x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Artistiq Living ruokapöydän tuolit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154173815.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155537686.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744801439
      1
      392.99 EUR
    • Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177264385.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155537108.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl Ruokatuolit, 2 kpl Ruokatuolit, 2 kpl (1)
      Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl
      • 04251744800807
      1
      330.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154173842.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165649189.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744802726
      1
      265.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163575567.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155586926.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744802825
      1
      440.99 EUR
    • Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155537257.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167641038.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl Ruokatuolit, 2 kpl Ruokatuolit, 2 kpl (1)
      Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl
      • 04251744801095
      1
      557.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154173810.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744801477
      1
      392.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169257010.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744801491
      1
      392.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163574935.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744801514
      1
      660.99 EUR
    • Artistiq Living Ruokatuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168941281.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166883445.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Ruokatuolit 2 kpl Ruokatuolit 2 kpl Ruokatuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Ruokatuolit 2 kpl
      • 04251744804638
      1
      517.99 EUR
    • Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155537250.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167641071.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl Ruokatuolit, 2 kpl Ruokatuolit, 2 kpl (1)
      Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl
      • 04251744801088
      1
      557.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165649193.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167641041.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744802702
      1
      265.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154173826.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744801996
      1
      532.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172173310.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744801453
      1
      392.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168487291.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155586907.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744802818
      1
      550.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165649287.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163574975.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744802849
      1
      385.99 EUR
    • Artistiq Living Ruokatuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155537060.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Ruokatuolit 2 kpl Ruokatuolit 2 kpl Ruokatuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Ruokatuolit 2 kpl
      • 04251744801248
      1
      287.99 EUR
    • Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154173799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155536847.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl Ruokatuolit, 2 kpl Ruokatuolit, 2 kpl (1)
      Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl
      • 04251744801101
      1
      335.99 EUR
    • Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154173801.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl Ruokatuolit, 2 kpl Ruokatuolit, 2 kpl (1)
      Artistiq Living Ruokatuolit, 2 kpl
      • 04251744801118
      1
      335.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163573747.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155537762.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744801484
      1
      392.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163575430.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744801507
      1
      660.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163960804.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165691778.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744801446
      1
      392.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165649250.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163576023.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744802856
      1
      385.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154173832.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744801460
      1
      392.99 EUR
    • Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154173820.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165691776.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl Tuolit 2 kpl (1)
      Artistiq Living Tuolit 2 kpl
      • 04251744801972
      1
      532.99 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Artek DEFAULT
        • artek
      • Muuto DEFAULT
        • muuto
      • HAY DEFAULT
        • hay
    • Merkki (brand):
      • Artek (artek)
      • Muuto (muuto)
      • HAY (hay)
      • Gubi (gubi)
      • Vitra (vitra)
      • &tradition (_tradition)
      • Amstyle (amstyle)
      • Andersen (andersen)
      • Anytime (anytime)
      • Ariake (ariake)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • CF label (cf_label)
      • Consortio (consortio)
      • Countryfield (countryfield)
      • Decotique (decotique)
      • Demeyere (demeyere)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Felis Lifestyle (felis_lifestyle)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Fresh (fresh)
      • Fromm & Starck (fromm_starck)
      • Furnhouse (furnhouse)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • HEM (hem)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home4You (home4you)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inno (inno)
      • Inter Link (inter_link)
      • Interlink (interlink)
      • Kartell (kartell)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kiteen Huonekalutehdas (kiteen_huonekalutehdas)
      • Knoll (knoll)
      • Källemo (ka_llemo)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Luzo (luzo)
      • Made by Choice (made_by_choice)
      • Magis (magis)
      • Mattiazzi (mattiazzi)
      • Menu (menu)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Minus Tio (minus_tio)
      • MOOS (moos)
      • My Home (my_home)
      • New Works (new_works)
      • Nikari (nikari)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • On24 (on24)
      • OneConcept (oneconcept)
      • OTTO (otto)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Poiat (poiat)
      • Pusku Pusku (pusku_pusku)
      • Puulon (puulon)
      • Roon (roon)
      • Rox Living (rox_living)
      • Select21 (select21)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Sibast (sibast)
      • Sit (sit)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Stolab (stolab)
      • TARMEKO NORDIC (tarmeko_nordic)
      • Tenstar (tenstar)
      • Tolix (tolix)
      • Tom (tom)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • TON (ton)
      • Umbra (umbra)
      • Verpan (verpan)
      • Viccarbe (viccarbe)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vivero (vivero)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wohnling (wohnling)
      • Woodnotes (woodnotes)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Zilt (zilt)
    • Hinta (price):
      • < 175 € (budget)
      • 175 € - 260 € (price_2)
      • 260 € - 400 € (price_3)
      • ≥ 400 € (price_4)
    • Tuolien määrä (mukana_toimitettujen_tuotteiden_ma_a_ra_):
      • 1 kpl (mukana_toimitettujen_tuotteiden_ma_a_ra__1.0)
      • 2 kpl (mukana_toimitettujen_tuotteiden_ma_a_ra__2.0)
      • 4 kpl (mukana_toimitettujen_tuotteiden_ma_a_ra__4.0)
      • 6 kpl (mukana_toimitettujen_tuotteiden_ma_a_ra__6.0)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Maksimipaino (kg) (suurin_paino):
      • 80 kg (suurin_paino_80.0)
      • 100 kg (suurin_paino_100.0)
      • 120 kg (suurin_paino_120.0)
      • 150 kg (suurin_paino_150.0)
    • Leveys (leveys):
      • < 50 cm (leveys_1)
      • 50 cm - 60 cm (leveys_2)
      • 60 cm - 90 cm (leveys_3)
      • ≥ 90 cm (leveys_4)
    • Istuinkorkeus (istuimen_korkeus):
      • < 45 cm (istuimen_korkeus_1)
      • 45 cm (istuimen_korkeus_2)
      • 45 cm - 46 cm (istuimen_korkeus_3)
      • ≥ 46 cm (istuimen_korkeus_4)
    • Käsinojat (kasinojat):
      • Kyllä (kylla_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Rottinki (rottinki)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Vaneri (vaneri)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 65 cm (korkeus_1)
      • 65 cm - 85 cm (korkeus_2)
      • 85 cm - 90 cm (korkeus_3)
      • ≥ 90 cm (korkeus_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi