x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

&tradition In Between SK1 tuoli, musta tammi

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut &tradition In Between SK1 tuoli, musta tammi
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot &tradition In Between SK1 tuoli, musta tammi
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
&tradition In Between SK1 tuoli, musta tammi
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115100562.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227399679.jpg?ts=1
&tradition &tradition In Between SK1 tuoli, musta tammi In Between SK1 tuoli, musta tammi In Between SK1 tuoli, musta tammi &Traditionin In Between SK1 -tuolin muotoa määrittävät kaarevan selkänojan kolme puuviilusta tehtyä tukea, joiden välin jäävät aukot ja tyhjä tila antavat tuolille nimen: In Between, välissä. Tuoli on tehty tammipuusta, ja siinä yhdistyvät perinteiset käsityötavat sekä modernit, teolliset valmistusmenetelmät. Sami Kallion suunnitteleman In Between -tuolin ilmava ja kevyt muoto tekee siitä sopivan moneen tilaan. (1)
  • 05705385003633
4
good_buy
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Puu
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 58 cm
  • 382.00 479.00 EUR 4
    4
    • Rum21.fi Rum21.fi
      In Between tuoli &tradition-tuotemerkiltä ruokailuhuoneeseen, toimistoon tai kokoushuoneeseen täydellisesti sopivalla tyylikkäällä, elega...
      382.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Finnish Design Shop Finnish Design Shop
      8.0 (3)
      &Traditionin In Between SK1 -tuolin muotoa määrittävät kaarevan selkänojan kolme puuviilusta tehtyä tukea, joiden välin jäävät aukot ja t...450.00, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Länna Länna
      Kun Sami Kallio suunnitteli In Between -tuolin &Traditionionille, positiivisten ja negatiivisten tilojen vuorovaikutus oli keskeinen osa....451.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Tuolissa &tradition-tuotemerkiltä on ruokailuhuoneeseen, toimistoon tai kokoushuoneeseen täydellisesti sopiva tyylikäs, elegantti muotoil...479.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Vitra Eames DSW tuoli, pebble - vaahtera - warm grey/ivory pehmuste
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205612994.jpg?ts=1
      Vitra Vitra Eames DSW tuoli, pebble - vaahtera - warm grey/ivory pehmuste Eames DSW tuoli, pebble - vaahtera - warm grey/ivory pehmuste Eames DSW tuoli, pebble - vaahtera - warm grey/ivory pehmuste Vitran Eames DSW -tuolilla on kauniit vaahterapuiset jalat, joita tukee siro metalliristikko. Tämän tuolin polypropeeni-istuimen viimeistelee sen sävyyn kauniisti sointuva, verhoiltu istuinpehmuste, joka on ruuvattu tukevasti kiinni istuimeen. Lyhenne DSW tuolin nimessä tulee sanoista Dining Height Side Chair Wood Base. Charles ja Ray Eamesin 1950-luvulla suunnittelemat muovituolit ovat design-ikoneja, joiden suosio piilee niiden ajattomuudessa, ergonomiassa ja erilaisissa jalkavaihtoehdoissa... (1)
      Vitra Eames DSW tuoli, pebble - vaahtera - warm grey/ivory pehmuste
      1
    • Beliani Tuoli musta keinonahka (2 kpl) BRANDOL Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175105999.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189526709.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209700336.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Tuoli musta keinonahka (2 kpl) BRANDOL Beliani Tuoli musta keinonahka (2 kpl) BRANDOL Beliani Tuoli musta keinonahka (2 kpl) BRANDOL Beliani Tämä kahden modernin tuolin setti uudistaa ruokailutilan tai olohuoneen ilmettä. Rungon ja keinonahkaisen verhoilun yhdistelmä antaa trendikkään vivahteen niin moderniin kuin perinteiseenkin sisustukseen. Tuolien jaloissa on suojukset, jonka ansiosta tuoli ei naarmuta tai vaurioita lattiaa. Materiaali: keinonahka. Lisämateriaali: metalli. Aineiston koostumus: 100% keinonahkaa (PU) Paino: 9 Asennus: jalat asennettava Paino kapasiteetti: 150 Verhoilu paksuus: 5 Istuinkorkeus: 48 (1)
      Beliani Tuoli musta keinonahka (2 kpl) BRANDOL Beliani
      • 04251682255806
      1
      deal
    • Beliani Luonnollinen PE-rottinkinen puutarhatuoli 2 kpl ACERRA Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189592896.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209697927.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189592895.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Luonnollinen PE-rottinkinen puutarhatuoli 2 kpl ACERRA Beliani Luonnollinen PE-rottinkinen puutarhatuoli 2 kpl ACERRA Beliani Luonnollinen PE-rottinkinen puutarhatuoli 2 kpl ACERRA Beliani Pyöreä, kaareva muotoilu ja hienostunut avoin rakenne luovat modernin vaikutelman sisätiloihin tai puutarhaasi. Tuoli on valmistettu kestävistä materiaaleista, jonka ansiosta tuoli kestää jokapäiväisessä käytössä useita vuosia. Vaaleanruskean ja mustan kontrasti on upea ja sopii erityisen hyvin boho- tai retro-tyyliseen sisustukseen. Materiaali: synteettinen rottinki. Lisämateriaali: teräs. Paino: 6 Asennus: jalat asennettava Paino kapasiteetti: 120 Istuinkorkeus: 43 (1)
      Beliani Luonnollinen PE-rottinkinen puutarhatuoli 2 kpl ACERRA Beliani
      • 04251682265461
      1
      deal
    • Beliani Ruokapöydän tuolit 2 kpl ruskea BATAVIA Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175106920.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137859922.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189528547.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Ruokapöydän tuolit 2 kpl ruskea BATAVIA Beliani Ruokapöydän tuolit 2 kpl ruskea BATAVIA Beliani Ruokapöydän tuolit 2 kpl ruskea BATAVIA Beliani Tämä moderni tuolisetti toimii erilaisten sisustuksien kanssa. Pehmeällä ja kestävällä kankaalla pehmustettu istuin takaa mukavan istumisen kaarevan muotonsa ansiosta. Normaali istuinkorkeus mahdollistaa tuolien yhdistämisen useimpiin ruokapöytiin. Materiaali: polyesteri. Lisämateriaali: vaneri, teräs. Aineiston koostumus: 100% polyesteriä Paino: 6 Asennus: kokonaan koottava Paino kapasiteetti: 150 Istuinkorkeus: 45 (1)
      Beliani Ruokapöydän tuolit 2 kpl ruskea BATAVIA Beliani
      • 04251682205047
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 382.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 382.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 405.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 405.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 405.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 382.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 382.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 382.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 382.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 382.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 450.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 450.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 450.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 450.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 450.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 450.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 450.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 450.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 450.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 382.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 450.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 450.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 450.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 450.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 450.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 382.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 382.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 404.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 404.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 404.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 382.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 382.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 382.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 382.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 382.00
    • info@vertaa.fi