x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bloomingville tarjoiluastiat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 22
    • Bloomingville Kulho Shiny
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152336764.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155866596.jpg
      Bloomingville Bloomingville Kulho Shiny Kulho Shiny Kulho Shiny Kulho Shiny tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Kulho Shiny
      • 05711173203741
      3
      33.31 EUR
    • Bloomingville Jules Bowl Ø13cm - Tarjoiluvadit Kivitavara Multi - 82046910
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152338851.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153607049.jpg
      Bloomingville Bloomingville Jules Bowl Ø13cm - Tarjoiluvadit Kivitavara Multi - 82046910 Jules Bowl Ø13cm - Tarjoiluvadit Kivitavara Multi - 82046910 Jules Bowl Ø13cm - Tarjoiluvadit Kivitavara Multi - 82046910 A bowl from Bloomingville's series Jules. The bowl is handmade and can vary in appearance, making each bowl unique. Combine it with other articles from the same series to create the perfect match on the table. Jules Bowl Ø13cm - Bloomingville - Multi Tarjoiluvadit i Kivitavara - Bloomingville (1)
      Bloomingville Jules Bowl Ø13cm - Tarjoiluvadit Kivitavara Multi - 82046910
      • 05711173245147
      2
      22.90 EUR
    • Bloomingville Patrizia Etagere Kakkuvati Vihreä Kivitavaraa 25x25cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136475597.jpg
      Bloomingville Bloomingville Patrizia Etagere Kakkuvati Vihreä Kivitavaraa 25x25cm Patrizia Etagere Kakkuvati Vihreä Kivitavaraa 25x25cm Patrizia Etagere Kakkuvati Vihreä Kivitavaraa 25x25cm Patrizia Etagere Kakkuvati Vihreä Kivitavaraa 25x25cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Patrizia Etagere Kakkuvati Vihreä Kivitavaraa 25x25cm
      • 05711173152032
      2
      39.97 EUR
    • Bloomingville Tarjoilukulho Spring Ø 21,5 cm - Vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141961645.jpg
      Bloomingville Bloomingville Tarjoilukulho Spring Ø 21,5 cm - Vihreä Tarjoilukulho Spring Ø 21,5 cm - Vihreä Tarjoilukulho Spring Ø 21,5 cm - Vihreä Tarjoilukulho Spring Ø 21,5 cm - Vihreä tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Tarjoilukulho Spring Ø 21,5 cm - Vihreä
      • 05711173181704
      2
      30.47 EUR
    • Bloomingville Punssikulho Elegance
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127911400.jpg
      Bloomingville Bloomingville Punssikulho Elegance Punssikulho Elegance Punssikulho Elegance Punssikulho Elegance tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Punssikulho Elegance
      • 05711173189724
      2
      56.93 EUR
    • Bloomingville April Kulho Multi-color Keramiikka 11 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153609563.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157757915.jpg
      Bloomingville Bloomingville April Kulho Multi-color Keramiikka 11 cm April Kulho Multi-color Keramiikka 11 cm April Kulho Multi-color Keramiikka 11 cm April Kulho Multi-color Keramiikka 11 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville April Kulho Multi-color Keramiikka 11 cm
      • 05711173245048
      2
      19.06 EUR
    • Bloomingville Kori Meriruoho Multi Ø38 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138036598.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145624063.jpg
      Bloomingville Bloomingville Kori Meriruoho Multi Ø38 cm Kori Meriruoho Multi Ø38 cm Kori Meriruoho Multi Ø38 cm Kori Meriruoho Multi Ø38 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Kori Meriruoho Multi Ø38 cm
      • 05711173203826
      2
      75.93 EUR
    • Bloomingville Kulho Lasi Kirkas 11x6 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157762360.jpg
      Bloomingville Bloomingville Kulho Lasi Kirkas 11x6 cm Kulho Lasi Kirkas 11x6 cm Kulho Lasi Kirkas 11x6 cm Kulho Lasi Kirkas 11x6 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Kulho Lasi Kirkas 11x6 cm
      • 05711173163212
      2
      18.11 EUR
    • Bloomingville Ella Kulho Vihreä Kivitavaraa 14,5x7,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127908312.jpg
      Bloomingville Bloomingville Ella Kulho Vihreä Kivitavaraa 14,5x7,5 cm Ella Kulho Vihreä Kivitavaraa 14,5x7,5 cm Ella Kulho Vihreä Kivitavaraa 14,5x7,5 cm Ella Kulho Vihreä Kivitavaraa 14,5x7,5 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Ella Kulho Vihreä Kivitavaraa 14,5x7,5 cm
      • 05711173178292
      2
      19.06 EUR
    • Bloomingville Vati Vihreä Kivitavaraa 28x3x19 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82862369.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82862371.jpg
      Bloomingville Bloomingville Vati Vihreä Kivitavaraa 28x3x19 cm Vati Vihreä Kivitavaraa 28x3x19 cm Vati Vihreä Kivitavaraa 28x3x19 cm Vati Vihreä Kivitavaraa 28x3x19 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Vati Vihreä Kivitavaraa 28x3x19 cm
      • 05711173149575
      2
      17.80 EUR
    • Bloomingville Rani Kulho Keltainen Keramiikka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153609473.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157742528.jpg
      Bloomingville Bloomingville Rani Kulho Keltainen Keramiikka Rani Kulho Keltainen Keramiikka Rani Kulho Keltainen Keramiikka Rani Kulho Keltainen Keramiikka tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Rani Kulho Keltainen Keramiikka
      • 05711173241170
      2
      16.21 EUR
    • Bloomingville Willie Tray
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153995332.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156729316.jpg
      Bloomingville Bloomingville Willie Tray Willie Tray Willie Tray Willie Tray tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Willie Tray
      • 05711173234004
      2
      41.86 EUR
    • Bloomingville rine Kulho Ø15cm Vaaleanharmaa - Tarjoiluvadit Keramiikka Sand - 17903689
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141967672.jpg
      Bloomingville Bloomingville rine Kulho Ø15cm Vaaleanharmaa - Tarjoiluvadit Keramiikka Sand - 17903689 rine Kulho Ø15cm Vaaleanharmaa - Tarjoiluvadit Keramiikka Sand - 17903689 rine Kulho Ø15cm Vaaleanharmaa - Tarjoiluvadit Keramiikka Sand - 17903689 Traditional bowl from Bloomingville. The comfortable color gives a rustic feel and can be used either as decoration, or to spice up the table setting. Color changes may occur. Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Bloomingville rine Kulho Ø15cm Vaaleanharmaa - Tarjoiluvadit Keramiikka Sand - 17903689
      • 05711173138395
      2
      27.00 EUR
    • Bloomingville Jules Tarjoiluvati Multi-color Keramiikka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152340705.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162073662.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155912497.jpg
      Bloomingville Bloomingville Jules Tarjoiluvati Multi-color Keramiikka Jules Tarjoiluvati Multi-color Keramiikka Jules Tarjoiluvati Multi-color Keramiikka A glazed serving platter from Bloomingville. It is handmade and can vary in appearance, making each platter unique. Combine it with other products from the Jules series for a complete look. Jules Serving Platter Ø35cm - Bloomingville - Multi Tarjoiluvadit i Kivitavara - Bloomingville (1)
      Bloomingville Jules Tarjoiluvati Multi-color Keramiikka
      • 05711173245222
      2
      60.89 EUR
    • Bloomingville Skål Noir - 16x9,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141965929.jpg
      Bloomingville Bloomingville Skål Noir - 16x9,5 cm Skål Noir - 16x9,5 cm Skål Noir - 16x9,5 cm Skål Noir - 16x9,5 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Skål Noir - 16x9,5 cm
      • 05711173156320
      1
      21.06 EUR
    • Bloomingville Kulho Ruskea Akaasia 25x4,5x19cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272526.jpg
      Bloomingville Bloomingville Kulho Ruskea Akaasia 25x4,5x19cm Kulho Ruskea Akaasia 25x4,5x19cm Kulho Ruskea Akaasia 25x4,5x19cm Kulho Ruskea Akaasia 25x4,5x19cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Kulho Ruskea Akaasia 25x4,5x19cm
      • 05711173097500
      1
      42.82 EUR
    • Bloomingville Serveringsskål Carrie - 25,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137183312.jpg
      Bloomingville Bloomingville Serveringsskål Carrie - 25,5 cm Serveringsskål Carrie - 25,5 cm Serveringsskål Carrie - 25,5 cm Serveringsskål Carrie - 25,5 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Serveringsskål Carrie - 25,5 cm
      • 05711173188383
      1
      36.16 EUR
    • Bloomingville Serveringsskål Carrie - 24,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135056263.jpg
      Bloomingville Bloomingville Serveringsskål Carrie - 24,5 cm Serveringsskål Carrie - 24,5 cm Serveringsskål Carrie - 24,5 cm Serveringsskål Carrie - 24,5 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Serveringsskål Carrie - 24,5 cm
      • 05711173188437
      1
      47.57 EUR
    • Bloomingville Skål Noir
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141960850.jpg
      Bloomingville Bloomingville Skål Noir Skål Noir Skål Noir Skål Noir tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Skål Noir
      • 05711173156337
      1
      17.90 EUR
    • Bloomingville Korg Flag - Vit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144161572.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108473547.jpg
      Bloomingville Bloomingville Korg Flag - Vit Korg Flag - Vit Korg Flag - Vit Korg Flag - Vit tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Korg Flag - Vit
      • 05711173187959
      1
      47.57 EUR
    • Bloomingville Korit 2 kappaletta Rottinki 50x21/66x21 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84562876.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84562877.jpg
      Bloomingville Bloomingville Korit 2 kappaletta Rottinki 50x21/66x21 cm Korit 2 kappaletta Rottinki 50x21/66x21 cm Korit 2 kappaletta Rottinki 50x21/66x21 cm (1)
      Bloomingville Korit 2 kappaletta Rottinki 50x21/66x21 cm
      • 05711173155316
      1
      89.20 EUR
    • Bloomingville Emily Serveringsskål
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135079165.jpg
      Bloomingville Bloomingville Emily Serveringsskål Emily Serveringsskål Emily Serveringsskål Emily Serveringsskål tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Emily Serveringsskål
      • 05711173176113
      1
      37.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Tarjoiluvadit DEFAULT
        • tarjoiluvati
      • Kakkuvadit DEFAULT
        • kakkuvati
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Arabia (arabia)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • DBKD (dbkd)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Guzzini (guzzini)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kartell (kartell)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lund-Stougaard (lund_stougaard)
      • Lurch (lurch)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Manuell mappning (manuell_mappning)
      • Mateus (mateus)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • PT Living (pt_living)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scandinavian design factory (scandinavian_design_factory)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Stoff (stoff)
      • Tassen (tassen)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Vaidava Ceramics (vaidava_ceramics)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Xantia (xantia)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (ruoka_astian_tyyppi):
      • Hedelmäkori (hedelma_kori)
      • Kakkuvati (kakkuvati)
      • Sokerikulho (sokerikulho)
      • Tarjoilukulho (tarjoilukulho)
      • Tarjoiluvati (tarjoiluvati)
    • Muoto (muoto):
      • Kahdeksankulmainen (kahdeksankulmainen)
      • Kolmio (kolmio)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 15 cm (halkaisija_cm__1)
      • 15 cm - 20 cm (halkaisija_cm__2)
      • 20 cm - 27 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 27 cm (halkaisija_cm__4)
    • Tuotesarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Arabia Uunikokki (arabia_uunikokki)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Miranda (iittala_miranda)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 0.59 L (tilavuus_1)
      • 0.59 L - 1.1 L (tilavuus_2)
      • 1.1 L - 2.2 L (tilavuus_3)
      • ≥ 2.2 L (tilavuus_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Juutti (juutti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Merilevä (merileva_)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyresin (polyresin)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi