x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Design House Stockholm tarjoiluastiat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Design House Stockholm Blond Keittokulho Pallo-kohokuviolla - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1062-0102
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141968928.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152335476.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Blond Keittokulho Pallo-kohokuviolla - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1062-0102 Blond Keittokulho Pallo-kohokuviolla - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1062-0102 Blond Keittokulho Pallo-kohokuviolla - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1062-0102 Blond kulho valkoinen/raita 60 cl tuotemerkiltä Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Blond Keittokulho Pallo-kohokuviolla - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1062-0102
      • 07350021831637
      4
      24.38 EUR
    • Design House Stockholm Blond Keittokulho Raidallinen - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1062-0101
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141960669.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152325883.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Blond Keittokulho Raidallinen - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1062-0101 Blond Keittokulho Raidallinen - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1062-0101 Blond Keittokulho Raidallinen - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1062-0101 Blond keittokulho 60 cl. Blond on Reliefgruppenin suunnittelema kaunis posliinisarja, joka kestää vuodesta toiseen. Valmistettu kalsiumia sisältävästä posliinista. Ei ihmekään, että Blond-sarja on suosittu niin muotoilua rakastavien kuin huippuravintoloiden keskuudessa. Raidat ja pilkut antavat astioiden muuten klassiselle ilmeelle kauniin viimeistelyn. Blond Keittokulho Raidallinen - Design House Stockholm - Valkoinen Tarjoiluvadit i Luuposliini - Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Blond Keittokulho Raidallinen - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1062-0101
      • 07350021831620
      4
      24.38 EUR
    • Design House Stockholm Elsa Beskow Kulho Ruiskaunokki 50 cl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141957806.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906181.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Elsa Beskow Kulho Ruiskaunokki 50 cl Elsa Beskow Kulho Ruiskaunokki 50 cl Elsa Beskow Kulho Ruiskaunokki 50 cl Elsa Beskow kulhon on valmistanut Design House Stockholmin ja suunnitellut Catharina Kippel, joka sai inspiraationsa sarjan tuotteisiin Elsa Beskowin saduista. Kaunis kulho sopii erinomaisesti kattaukseen tai osaksi persoonallista ja uniikkia sisustusta. Voidaan puhdistaa astianpesukoneessa. Osta Jälkiruokakulhot ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Design House Stockholm Elsa Beskow Kulho Ruiskaunokki 50 cl
      • 07340043311668
      3
      31.04 EUR
    • Design House Stockholm Blond Pieni Kulho Harmaa Raidallinen 30 cl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141961958.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152346115.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Blond Pieni Kulho Harmaa Raidallinen 30 cl Blond Pieni Kulho Harmaa Raidallinen 30 cl Blond Pieni Kulho Harmaa Raidallinen 30 cl Blond Pieni Kulho Harmaa Raidallinen 30 cl tuotemerkiltä Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Blond Pieni Kulho Harmaa Raidallinen 30 cl
      • 07340043313372
      3
      19.63 EUR
    • Design House Stockholm Elsa Beskow Kulho Uncle Blue 50cl - Jälkiruokakulhot Luuposliini Valkoinen - 2285-0100
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272249.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141963184.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Elsa Beskow Kulho Uncle Blue 50cl - Jälkiruokakulhot Luuposliini Valkoinen - 2285-0100 Elsa Beskow Kulho Uncle Blue 50cl - Jälkiruokakulhot Luuposliini Valkoinen - 2285-0100 Elsa Beskow Kulho Uncle Blue 50cl - Jälkiruokakulhot Luuposliini Valkoinen - 2285-0100 Elsa Beskow kulho Farbror Blå 50 cl tuotemerkiltä Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Elsa Beskow Kulho Uncle Blue 50cl - Jälkiruokakulhot Luuposliini Valkoinen - 2285-0100
      • 07340043308651
      3
      31.04 EUR
    • Design House Stockholm Salaattikulho Melamiini Ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269078.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142325968.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Salaattikulho Melamiini Ruskea Salaattikulho Melamiini Ruskea Salaattikulho Melamiini Ruskea Salaattikulho Melamiini Ruskea tuotemerkiltä Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Salaattikulho Melamiini Ruskea
      • 07340043307845
      2
      28.66 EUR
    • Design House Stockholm Blond kulho valkoinen/raita 30 cl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141964147.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Blond kulho valkoinen/raita 30 cl Blond kulho valkoinen/raita 30 cl Blond kulho valkoinen/raita 30 cl Blond kulho valkoinen/raita 30 cl tuotemerkiltä Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Blond kulho valkoinen/raita 30 cl
      • 07350021831606
      2
      19.63 EUR
    • Design House Stockholm Blond kulho valkoinen/pilkullinen 30 cl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141958326.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Blond kulho valkoinen/pilkullinen 30 cl Blond kulho valkoinen/pilkullinen 30 cl Blond kulho valkoinen/pilkullinen 30 cl Blond kulho valkoinen/pilkullinen 30 cl tuotemerkiltä Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Blond kulho valkoinen/pilkullinen 30 cl
      • 07350021831613
      2
      19.63 EUR
    • Design House Stockholm Spin pieni kulho musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125454524.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115068264.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271763.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Spin pieni kulho musta Spin pieni kulho musta Spin pieni kulho musta Spin pieni kulho musta tuotemerkiltä Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Spin pieni kulho musta
      • 07340043308927
      2
      19.63 EUR
    • Design House Stockholm Blond Salaattikulho Raidallinen Sisäpuoli - Salaattikulhot Luuposliini Valkoinen - 1377-0101
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141961893.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907271.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152319545.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Blond Salaattikulho Raidallinen Sisäpuoli - Salaattikulhot Luuposliini Valkoinen - 1377-0101 Blond Salaattikulho Raidallinen Sisäpuoli - Salaattikulhot Luuposliini Valkoinen - 1377-0101 Blond Salaattikulho Raidallinen Sisäpuoli - Salaattikulhot Luuposliini Valkoinen - 1377-0101 Salad Bowl from Design House Stockholm. This salad bowl belongs to the stylish Blond series, which is as durable as it's good looking. The series is characterized by the stripes and dots, which give a Scandinavian radiance. The salad bowl is made of high quality bone china, and can be used daily. Is both dishwasher and microwave safe. Osta Salaattikulhot ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Design House Stockholm Blond Salaattikulho Raidallinen Sisäpuoli - Salaattikulhot Luuposliini Valkoinen - 1377-0101
      • 07350021834935
      2
      84.00 EUR
    • Design House Stockholm Elsa Beskow Melamine Tarjoilukulho Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142270485.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Elsa Beskow Melamine Tarjoilukulho Harmaa Elsa Beskow Melamine Tarjoilukulho Harmaa Elsa Beskow Melamine Tarjoilukulho Harmaa Elsa Beskow Melamine Tarjoilukulho Harmaa tuotemerkiltä Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Elsa Beskow Melamine Tarjoilukulho Harmaa
      • 07340043312900
      2
      26.76 EUR
    • Design House Stockholm Blond Pieni Kulho Harmaa Pilkullinen 30 cl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141971161.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276376.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157771446.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Blond Pieni Kulho Harmaa Pilkullinen 30 cl Blond Pieni Kulho Harmaa Pilkullinen 30 cl Blond Pieni Kulho Harmaa Pilkullinen 30 cl Blond Pieni Kulho Harmaa Pilkullinen 30 cl tuotemerkiltä Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Blond Pieni Kulho Harmaa Pilkullinen 30 cl
      • 07340043313389
      2
      19.63 EUR
    • Design House Stockholm Salaattikulho Melamiini Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272650.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142328957.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Salaattikulho Melamiini Sininen Salaattikulho Melamiini Sininen Salaattikulho Melamiini Sininen Salaattikulho Melamiini Sininen tuotemerkiltä Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Salaattikulho Melamiini Sininen
      • 07340043301553
      2
      28.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Tarjoiluvadit DEFAULT
        • tarjoiluvati
      • Kakkuvadit DEFAULT
        • kakkuvati
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Arabia (arabia)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • DBKD (dbkd)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Guzzini (guzzini)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kartell (kartell)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lund-Stougaard (lund_stougaard)
      • Lurch (lurch)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Manuell mappning (manuell_mappning)
      • Mateus (mateus)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • PT Living (pt_living)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scandinavian design factory (scandinavian_design_factory)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Stoff (stoff)
      • Tassen (tassen)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Vaidava Ceramics (vaidava_ceramics)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Xantia (xantia)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (ruoka_astian_tyyppi):
      • Hedelmäkori (hedelma_kori)
      • Kakkuvati (kakkuvati)
      • Sokerikulho (sokerikulho)
      • Tarjoilukulho (tarjoilukulho)
      • Tarjoiluvati (tarjoiluvati)
    • Muoto (muoto):
      • Kahdeksankulmainen (kahdeksankulmainen)
      • Kolmio (kolmio)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 15 cm (halkaisija_cm__1)
      • 15 cm - 20 cm (halkaisija_cm__2)
      • 20 cm - 27 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 27 cm (halkaisija_cm__4)
    • Tuotesarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Arabia Uunikokki (arabia_uunikokki)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Miranda (iittala_miranda)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 0.59 L (tilavuus_1)
      • 0.59 L - 1.1 L (tilavuus_2)
      • 1.1 L - 2.2 L (tilavuus_3)
      • ≥ 2.2 L (tilavuus_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Juutti (juutti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Merilevä (merileva_)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyresin (polyresin)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi