x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Eva Solo tarjoiluastiat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Eva Solo Legio Nova Kulho 28 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147765038.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907523.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128417629.jpg
      Eva Solo Eva Solo Legio Nova Kulho 28 cm Legio Nova Kulho 28 cm Legio Nova Kulho 28 cm Kaunis ja tyylikäs Legio Nova -posliinisarja on tunnettu sen koristeellisen uurretuista reunoista, jotka kehystävät ruokaa elegantisti. (1)
      Eva Solo Legio Nova Kulho 28 cm
      • 05706631074544
      • 441233
      5
      40.99 EUR
    • Eva Solo Legio Nova Kulho 13 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149164169.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152329479.jpg
      Eva Solo Eva Solo Legio Nova Kulho 13 cm Legio Nova Kulho 13 cm Legio Nova Kulho 13 cm Kaunis ja tyylikäs Legio Nova -posliinisarja on tunnettu sen koristeellisen uurretuista reunoista, jotka kehystävät ruokaa elegantisti. (1)
      Eva Solo Legio Nova Kulho 13 cm
      • 05706631115100
      • 441231
      3
      17.89 EUR
    • Eva Solo Legio Nova Kulho 3.2 L Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149163868.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142268612.jpg
      Eva Solo Eva Solo Legio Nova Kulho 3.2 L Valkoinen Legio Nova Kulho 3.2 L Valkoinen Legio Nova Kulho 3.2 L Valkoinen This bowl from Eva Solo comes in three different sizes and is perfect whether you want to serve snacks or salad. It belongs to the Legio Nova series, characterized by the beautifully fluted decoration. The bowl is made of high quality porcelain with 10 years warranty, and is both dishwasher, freezer, oven and microwave safe. Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Eva Solo Legio Nova Kulho 3.2 L Valkoinen
      • 05706631183192
      3
      51.66 EUR
    • Eva Solo Legio Nova Kulho 1,2 L - Salaattikulhot Posliini Valkoinen - 887264
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147745923.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906053.jpg
      Eva Solo Eva Solo Legio Nova Kulho 1,2 L - Salaattikulhot Posliini Valkoinen - 887264 Legio Nova Kulho 1,2 L - Salaattikulhot Posliini Valkoinen - 887264 Legio Nova Kulho 1,2 L - Salaattikulhot Posliini Valkoinen - 887264 Legio Nova, a series of fluted porcelain from Eva Solo, a new interpretation of the popular classic Eva Trio Legio. One of the differences from the Eva Trio Legio is that Legio Nova has the fluted sides that give an exciting expression. The porcelain has a high quality that can withstand both dishwasher and microwave, freezer and oven. Legio Nova Bowl looks a little different depending on size. The two larger bowls have ribbed inside while the small measuring 40 centiliter only has the flutes... (1)
      Eva Solo Legio Nova Kulho 1,2 L - Salaattikulhot Posliini Valkoinen - 887264
      • 05706631074537
      • 441232
      3
      37.99 EUR
    • Eva Solo Kulho Nordic Kitchen 2 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141968886.jpg
      Eva Solo Eva Solo Kulho Nordic Kitchen 2 L Kulho Nordic Kitchen 2 L Kulho Nordic Kitchen 2 L Kulho Nordic Kitchen 2 L tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Kulho Nordic Kitchen 2 L
      • 05706631165556
      3
      25.79 EUR
    • Eva Solo Legio Nova Bowl 1,8 L White - Tarjoiluvadit Posliini Valkoinen - 887285
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149164643.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152336676.jpg
      Eva Solo Eva Solo Legio Nova Bowl 1,8 L White - Tarjoiluvadit Posliini Valkoinen - 887285 Legio Nova Bowl 1,8 L White - Tarjoiluvadit Posliini Valkoinen - 887285 Legio Nova Bowl 1,8 L White - Tarjoiluvadit Posliini Valkoinen - 887285 This bowl from Eva Solo comes in three different sizes and is perfect whether you want to serve snacks or salad. It belongs to the Legio Nova series, characterized by the beautifully fluted decoration. The bowl is made of high quality porcelain with 10 years warranty, and is both dishwasher, freezer, oven and microwave safe. Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Eva Solo Legio Nova Bowl 1,8 L White - Tarjoiluvadit Posliini Valkoinen - 887285
      • 05706631183178
      3
      40.00 EUR
    • Eva Solo Legio Nova Serving Dish 24x12 Cm - Tarjoiluvadit Posliini Valkoinen - 887293
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147940271.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137975662.jpg
      Eva Solo Eva Solo Legio Nova Serving Dish 24x12 Cm - Tarjoiluvadit Posliini Valkoinen - 887293 Legio Nova Serving Dish 24x12 Cm - Tarjoiluvadit Posliini Valkoinen - 887293 Legio Nova Serving Dish 24x12 Cm - Tarjoiluvadit Posliini Valkoinen - 887293 Legio Nova Tarjoiluvati Valkoinen tuotemerkiltä Eva Trio (1)
      Eva Solo Legio Nova Serving Dish 24x12 Cm - Tarjoiluvadit Posliini Valkoinen - 887293
      • 05706631187299
      2
      32.00 EUR
    • Eva Solo Pyöreä tarjoiluvati Nova
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149213426.jpg
      Eva Solo Eva Solo Pyöreä tarjoiluvati Nova Pyöreä tarjoiluvati Nova Pyöreä tarjoiluvati Nova Pyöreä vati sopii kakkujen tarjoiluun, mutta myös pienten aterioiden, salaattien, grillatun lihan, vihannesten, juuston ja hedelmien tarjoiluun. (1)
      Eva Solo Pyöreä tarjoiluvati Nova
      • 05706631074513
      1
      29.89 EUR
    • Eva Solo Tarjoiluvati Ø30cm Stentøj - Tarjoiluvadit Musta - 502797
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141959045.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152311486.jpg
      Eva Solo Eva Solo Tarjoiluvati Ø30cm Stentøj - Tarjoiluvadit Musta - 502797 Tarjoiluvati Ø30cm Stentøj - Tarjoiluvadit Musta - 502797 Tarjoiluvati Ø30cm Stentøj - Tarjoiluvadit Musta - 502797 Tarjoiluvati Ø30cm, Stentøj Eva Solo Tarjoiluvadit Musta . Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Eva Solo Tarjoiluvati Ø30cm Stentøj - Tarjoiluvadit Musta - 502797
      • 05706631165617
      1
      41.00 EUR
    • Eva Solo Globe Kulho Sininen 27 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142268987.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84562905.jpg
      Eva Solo Eva Solo Globe Kulho Sininen 27 cm Globe Kulho Sininen 27 cm Globe Kulho Sininen 27 cm Globe Kulho Sininen 27 cm tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Globe Kulho Sininen 27 cm
      • 05706631071161
      • 439858
      1
      51.66 EUR
    • Eva Solo Globe Kulho Harmaa 27 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271581.jpg
      Eva Solo Eva Solo Globe Kulho Harmaa 27 cm Globe Kulho Harmaa 27 cm Globe Kulho Harmaa 27 cm Globe Kulho Harmaa 27 cm tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Globe Kulho Harmaa 27 cm
      • 05706631071215
      • 439864
      1
      51.66 EUR
    • Eva Solo Globe Kulho Harmaa 14,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271966.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84562899.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84562901.jpg
      Eva Solo Eva Solo Globe Kulho Harmaa 14,5 cm Globe Kulho Harmaa 14,5 cm Globe Kulho Harmaa 14,5 cm Globe Kulho Harmaa 14,5 cm tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Globe Kulho Harmaa 14,5 cm
      • 05706631071208
      • 439862
      1
      21.68 EUR
    • Eva Solo Globe Kulho Sininen 14,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271379.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84562923.jpg
      Eva Solo Eva Solo Globe Kulho Sininen 14,5 cm Globe Kulho Sininen 14,5 cm Globe Kulho Sininen 14,5 cm Globe Kulho Sininen 14,5 cm tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Globe Kulho Sininen 14,5 cm
      • 05706631067638
      1
      21.68 EUR
    • Eva Solo Globe Kulho Harmaa 22 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142270497.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84562890.jpg
      Eva Solo Eva Solo Globe Kulho Harmaa 22 cm Globe Kulho Harmaa 22 cm Globe Kulho Harmaa 22 cm Globe Kulho Harmaa 22 cm tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Globe Kulho Harmaa 22 cm
      • 05706631076289
      1
      24.48 EUR
    • Eva Solo Globe Kulho Oliivi 22 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142273649.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84562913.jpg
      Eva Solo Eva Solo Globe Kulho Oliivi 22 cm Globe Kulho Oliivi 22 cm Globe Kulho Oliivi 22 cm Globe Kulho Oliivi 22 cm tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Globe Kulho Oliivi 22 cm
      • 05706631071185
      • 439860
      1
      44.80 EUR
    • Eva Solo Nordic Kitchen Bowl 3,2 L Black - Tarjoiluvadit Kivitavara Musta - 502785
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277473.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162152425.jpg
      Eva Solo Eva Solo Nordic Kitchen Bowl 3,2 L Black - Tarjoiluvadit Kivitavara Musta - 502785 Nordic Kitchen Bowl 3,2 L Black - Tarjoiluvadit Kivitavara Musta - 502785 Nordic Kitchen Bowl 3,2 L Black - Tarjoiluvadit Kivitavara Musta - 502785 This bowl from Eva Solo belongs to the Nordic Kitchen series, which has an elegant Nordic expression. It fits all occasions, and you can serve both snacks and salads in it. The bowl can be used every day, it is made of durable stoneware that is both dishwasher, microwave, freezer and oven safe. Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Eva Solo Nordic Kitchen Bowl 3,2 L Black - Tarjoiluvadit Kivitavara Musta - 502785
      • 05706631185707
      1
      51.00 EUR
    • Eva Solo Globe Kulho Oliivi 14,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274798.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84562908.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84562907.jpg
      Eva Solo Eva Solo Globe Kulho Oliivi 14,5 cm Globe Kulho Oliivi 14,5 cm Globe Kulho Oliivi 14,5 cm Globe Kulho Oliivi 14,5 cm tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Globe Kulho Oliivi 14,5 cm
      • 05706631071178
      • 439859
      1
      21.68 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Tarjoiluvadit DEFAULT
        • tarjoiluvati
      • Kakkuvadit DEFAULT
        • kakkuvati
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Arabia (arabia)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Arcuisine (arcuisine)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • DBKD (dbkd)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Doiy (doiy)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Guzzini (guzzini)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kartell (kartell)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lurch (lurch)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Manuell mappning (manuell_mappning)
      • Mateus (mateus)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • PT Living (pt_living)
      • Pyrex (pyrex)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scandinavian design factory (scandinavian_design_factory)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Stoff (stoff)
      • Tassen (tassen)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Vaidava Ceramics (vaidava_ceramics)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Xantia (xantia)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (ruoka_astian_tyyppi):
      • Hedelmäkori (hedelma_kori)
      • Kakkuvati (kakkuvati)
      • Sokerikulho (sokerikulho)
      • Tarjoilukulho (tarjoilukulho)
      • Tarjoiluvati (tarjoiluvati)
    • Muoto (muoto):
      • Kahdeksankulmainen (kahdeksankulmainen)
      • Kolmio (kolmio)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 15 cm (halkaisija_cm__1)
      • 15 cm - 20 cm (halkaisija_cm__2)
      • 20 cm - 27 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 27 cm (halkaisija_cm__4)
    • Tuotesarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Arabia Uunikokki (arabia_uunikokki)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Miranda (iittala_miranda)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 0.54 L (tilavuus_1)
      • 0.54 L - 1.1 L (tilavuus_2)
      • 1.1 L - 2.3 L (tilavuus_3)
      • ≥ 2.3 L (tilavuus_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Juutti (juutti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Merilevä (merileva_)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyresin (polyresin)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi